2021-08-05   03:23:39
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP3 2018-2019, Täby

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
UGP3 (Täby)
Arrangör:
Plats: Tibblebadet Stockholms Simförbund/Täby Sim
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 9 mar 2019 till den 10 sep 2019
23 400m Frisim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 905 Carl Wennerholm Stockholms
Kappsimningsklubb
2002 AH3902 25m 4:19.72
2 904 Tor Selander Stockholms
Kappsimningsklubb
2002 AH4902 25m 4:25.85
3 407 Michael Stille Turebergs Simklubb 2002 AD7902 25m 4:28.89
4 1130 Marcus Larsson Solna Sundbyberg SS 04 2003 AM0903 25m 4:30.90
5 476 Simon Seel Täby Sim 2003 AO0903 50m 4:34.45
6 916 Vincent Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AE7305 25m 4:35.34
7 485 David Alonso Täby Sim 25m 4:36.21
2003 AS6703
8 238 Jesper Holmström Spårvägen Simförening 25m 4:36.75
2003 AO4903
9 243 Aron Alexanderson Spårvägen Simförening 25m 4:39.59
2003 AT0103
10 459 Karl Lingham Täby Sim 25m 4:42.99
2002 AM0502
11 463 Alexander Bergström Täby Sim 25m 4:43.48
2002 AP2502
12 233 Arvid Styrman Spårvägen Simförening 25m 4:43.73
2002 AQ2502
13 271 Viktor Dahlberg Spårvägen Simförening 25m 4:43.82
2005 AQ7105
14 232 Jannis Siotis Spårvägen Simförening 50m 4:50.48
2003 AL3303
15 494 Caspian Humble Täby Sim 25m 4:50.78
2005 AO6705
16 251 Alan Eriksson Spårvägen Simförening 25m 4:52.17
2005 AH2905
17 475 Leo Güleryüz Täby Sim 25m 4:57.54
2006 AA4906
18 471 Hugo Westholm Täby Sim 25m 4:58.03
2004 AI2904
19 23 Erik Sundström Curstedt Danderyds Simförening 25m 5:01.19
2005 AN5905
20 101 Axel Gustavsson Lidingö Simklubb 25m 5:01.47
2005 AK8705
21 482 Jousef Hanna Täby Sim 25m 5:05.75
2003 AS3503
22 934 William Hamilton Stockholms
Kappsimningsklubb
25m 5:07.34
2006 AM2706
23 498 Benjamin Todorovac
Hallongren
Täby Sim 2006 AM7706 25m 5:16.50
24 487 Daniel Bebenek Täby Sim 2006 AC4706 25m 5:16.75
25 921 David Berggren Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AH5905 25m 5:17.91
26 915 Oscar Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AE5305 25m 5:18.15
27 917 Gustav Åsbrink Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AE3505 25m 5:20.86
28 500 Oliver Haux Täby Sim 2005 AR4705 25m 5:21.52
29 507 Filip Norlin Täby Sim 2005 AV5505 25m 5:42.62
30 265 Oliver Geaney Spårvägen Simförening 2006 AH0506 25m 5:44.07
31 930 William Martin-Lamm Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AJ5506 25m 5:44.08
32 254 Adrian Hellberg Spårvägen Simförening 2005 AJ3105 25m 5:59.40
33 503 Kevin Lenstad Täby Sim 2005 AU3905 25m 6:03.93
34 502 Arvid Thoresson Täby Sim 2005 AS5505 25m 6:06.87
35 281 Ludwig Höijer Spårvägen Simförening 2006 AR6506 25m 6:15.18
36 935 Elliot Sundström Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AM7506 25m 6:21.05
37 923 Jonas Harju Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AH8905 25m 6:28.16
38 920 Simon Alveskär Lundfeldt Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AG4505 25m 6:46.65
39 1151 Leo Näreskog Solna Sundbyberg SS 04 2006 AT2306 25m
40 104 Martin Gertz Lidingö Simklubb 2005 AU7905 25m
41 274 Oscar Gustafson Spårvägen Simförening 2005 AR6705 25m
42 508 Stanislav Shabaltas Täby Sim 2005 AV0705 25m
43 280 Aron Ekblad Spårvägen Simförening 2005 AU6505 25m
2019-03-05 10:28:36 Resultathantering: WinGrodan 2.1 Licensierad till: Täby Sim

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner