2021-08-05   04:41:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP3 2018-2019, Täby

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
UGP3 (Täby)
Arrangör:
Plats: Tibblebadet Stockholms Simförbund/Täby Sim
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 9 mar 2019 till den 10 sep 2019
12 200m Ryggsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 1131 Elvira Montes Solna Sundbyberg SS 04 2004 AS3804 25m 2:25.18
2 406 Astrid Eriksson Turebergs Simklubb 2001 AD1201 25m 2:25.20
3 903 Elsa Nordström Stockholms
Kappsimningsklubb
2001 AV9401 25m 2:27.04
4 408 Yasemin Uzum Turebergs Simklubb 2003 AI3403 25m 2:27.06
5 409 Julia Häglund Turebergs Simklubb 2003 AI1403 25m 2:30.09
6 919 Johanna Bagelius Stockholms
Kappsimningsklubb
2004 BB4604 25m 2:30.54
7 195 Linnea Sjöström Norrtälje Simklubb 2005 BO9805 25m 2:32.81
8 1133 Alice Velden Solna Sundbyberg SS 04 2005 AO2405 25m 2:35.53
9 918 Elvira Lönnberg Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AD9606 25m 2:35.65
10 505 Mathilda Sandberg Täby Sim 25m 2:35.76
2005 BR2805
11 455 Moa Nyblom Täby Sim 25m 2:36.18
2005 AA5605
12 468 Dina Larsson Täby Sim 25m 2:37.72
2004 AN1804
13 235 Cornelia Lythell Spårvägen Simförening 25m 2:39.21
2003 BC2603
14 492 Agnes Gustavsson Täby Sim 25m 2:41.07
2005 AV3405
15 236 Veronica Lythell Spårvägen Simförening 25m 2:42.15
2003 BC0603
16 94 Eleonora Engström Lidingö Simklubb 25m 2:43.60
2004 AR9404
17 472 Louise Franks Täby Sim 25m 2:46.80
2005 AG7605
18 486 Amanda Björklund Täby Sim 25m 2:47.02
2006 AF1606
19 488 Hannah Haux Täby Sim 25m 2:47.10
2004 BC3804
20 901 Klara Eklöf Stockholms
Kappsimningsklubb
25m 2:49.23
2002 AH2202
21 17 Filippa Bonorden Danderyds Simförening 2005 AH5805 25m 2:49.54
22 589 Matilda Wrenkler Åkersberga Simsällskap 2001 BB1601 25m 2:49.93
23 467 Nina Takolander Täby Sim 2003 AX0803 25m 2:49.98
24 495 Clara Westerdahl Täby Sim 2005 BG4605 25m 2:52.75
25 484 Maja Lingham Täby Sim 2004 BC8204 25m 2:52.89
26 25 Ebba Rosander Danderyds Simförening 2005 BH9605 25m 2:53.32
27 260 Lisa Uddeholt Spårvägen Simförening 2005 AX6405 50m 2:53.33
28 479 Emma Sommar Täby Sim 2004 BA5604 25m 2:53.50
29 90 Josefine Torell Lidingö Simklubb 2002 BD0402 25m 2:53.99
30 272 Johanna Claesson Spårvägen Simförening 2006 AY2406 25m 2:56.20
31 1145 Emilia Lingman Solna Sundbyberg SS 04 2006 BI3806 25m 2:56.29
32 927 Emelie Bilands Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AN4206 25m 3:01.22
33 240 Emilia Wullrich Spårvägen Simförening 2003 BI8203 50m 3:01.87
34 252 Jennifer Geaney Spårvägen Simförening 2005 AS9805 25m 3:03.65
35 594 Klara Isaksson Åkersberga Simsällskap 2003 BI6803 25m 3:11.08
36 269 Stella  Egmar Spårvägen Simförening 2006 AW9806 25m 3:19.90
37 106 Ida Herold Lidingö Simklubb 2005 BU8405 25m 3:22.76
38 608 Lisa  Palo Åkersberga Simsällskap 2004 BW9804 25m 3:34.96
39 1142 Cecilia Krans Solna Sundbyberg SS 04 2005 BL4805 25m
40 1152 Maja Dunder Solna Sundbyberg SS 04 2005 BS5805 25m
41 504 Ellie Söderholm Täby Sim 2005 BR1405 25m
42 491 Emma Olsson Sande Täby Sim 2005 AU5205 25m
43 257 Ella Holmberg Spårvägen Simförening 2006 AK7406 25m
44 275 Frida Loqvist Spårvägen Simförening 2006 BB6806 25m
45 1156 Alexandra Silverryd Solna Sundbyberg SS 04 2005 BU6405 25m
2019-03-05 10:28:28 Resultathantering: WinGrodan 2.1 Licensierad till: Täby Sim

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner