Program for UGP3 2018-2019, Täby
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Stockholms Simförbund/Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 9 mar 2019 till den 10 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
400m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
905 |
|
Carl Wennerholm |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AH3902 |
25m |
4:19.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
904 |
|
Tor Selander |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AH4902 |
25m |
4:25.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
407 |
|
Michael Stille |
Turebergs Simklubb |
2002 |
AD7902 |
25m |
4:28.89 |
|
|
|
|
|
4 |
1130 |
|
Marcus Larsson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AM0903 |
25m |
4:30.90 |
|
|
|
|
|
5 |
476 |
|
Simon Seel |
Täby Sim |
2003 |
AO0903 |
50m |
4:34.45 |
|
|
|
|
|
6 |
916 |
|
Vincent Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE7305 |
25m |
4:35.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
485 |
|
David Alonso |
Täby Sim |
|
|
25m |
4:36.21 |
|
|
|
2003 |
AS6703 |
|
8 |
238 |
|
Jesper Holmström |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
4:36.75 |
|
|
|
2003 |
AO4903 |
|
9 |
243 |
|
Aron Alexanderson |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
4:39.59 |
|
|
|
2003 |
AT0103 |
|
10 |
459 |
|
Karl Lingham |
Täby Sim |
|
|
25m |
4:42.99 |
|
|
|
2002 |
AM0502 |
|
11 |
463 |
|
Alexander Bergström |
Täby Sim |
|
|
25m |
4:43.48 |
|
|
|
2002 |
AP2502 |
|
12 |
233 |
|
Arvid Styrman |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
4:43.73 |
|
|
|
2002 |
AQ2502 |
|
13 |
271 |
|
Viktor Dahlberg |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
4:43.82 |
|
|
|
2005 |
AQ7105 |
|
14 |
232 |
|
Jannis Siotis |
Spårvägen Simförening |
|
|
50m |
4:50.48 |
|
|
|
2003 |
AL3303 |
|
15 |
494 |
|
Caspian Humble |
Täby Sim |
|
|
25m |
4:50.78 |
|
|
|
2005 |
AO6705 |
|
|
|
|
16 |
251 |
|
Alan Eriksson |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
4:52.17 |
|
|
|
2005 |
AH2905 |
|
|
|
|
17 |
475 |
|
Leo Güleryüz |
Täby Sim |
|
|
25m |
4:57.54 |
|
|
|
2006 |
AA4906 |
|
|
|
|
18 |
471 |
|
Hugo Westholm |
Täby Sim |
|
|
25m |
4:58.03 |
|
|
|
2004 |
AI2904 |
|
|
|
|
19 |
23 |
|
Erik Sundström Curstedt |
Danderyds Simförening |
|
|
25m |
5:01.19 |
|
|
|
2005 |
AN5905 |
|
|
|
|
20 |
101 |
|
Axel Gustavsson |
Lidingö Simklubb |
|
|
25m |
5:01.47 |
|
|
|
2005 |
AK8705 |
|
|
|
|
21 |
482 |
|
Jousef Hanna |
Täby Sim |
|
|
25m |
5:05.75 |
|
|
|
2003 |
AS3503 |
|
|
|
|
22 |
934 |
|
William Hamilton |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
5:07.34 |
|
|
|
2006 |
AM2706 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
498 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
Täby Sim |
2006 |
AM7706 |
25m |
5:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
487 |
|
Daniel Bebenek |
Täby Sim |
2006 |
AC4706 |
25m |
5:16.75 |
|
|
|
|
|
25 |
921 |
|
David Berggren |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AH5905 |
25m |
5:17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
915 |
|
Oscar Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE5305 |
25m |
5:18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
917 |
|
Gustav Åsbrink |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE3505 |
25m |
5:20.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
500 |
|
Oliver Haux |
Täby Sim |
2005 |
AR4705 |
25m |
5:21.52 |
|
|
|
|
|
29 |
507 |
|
Filip Norlin |
Täby Sim |
2005 |
AV5505 |
25m |
5:42.62 |
|
|
|
|
|
30 |
265 |
|
Oliver Geaney |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AH0506 |
25m |
5:44.07 |
|
|
|
|
|
31 |
930 |
|
William Martin-Lamm |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AJ5506 |
25m |
5:44.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
254 |
|
Adrian Hellberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AJ3105 |
25m |
5:59.40 |
|
|
|
|
|
33 |
503 |
|
Kevin Lenstad |
Täby Sim |
2005 |
AU3905 |
25m |
6:03.93 |
|
|
|
|
|
34 |
502 |
|
Arvid Thoresson |
Täby Sim |
2005 |
AS5505 |
25m |
6:06.87 |
|
|
|
|
|
35 |
281 |
|
Ludwig Höijer |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AR6506 |
25m |
6:15.18 |
|
|
|
|
|
36 |
935 |
|
Elliot Sundström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AM7506 |
25m |
6:21.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
923 |
|
Jonas Harju |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AH8905 |
25m |
6:28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
920 |
|
Simon Alveskär Lundfeldt |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AG4505 |
25m |
6:46.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
1151 |
|
Leo Näreskog |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
AT2306 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
104 |
|
Martin Gertz |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AU7905 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
274 |
|
Oscar Gustafson |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AR6705 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
508 |
|
Stanislav Shabaltas |
Täby Sim |
2005 |
AV0705 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
280 |
|
Aron Ekblad |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AU6505 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-05 10:28:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.1 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|