Ohjelma UGP 2 2018-2019, Lödde
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lördag pass 1 start 09.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tolvåkersbadet |
Arrangör: |
Skånesim/Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 jan 2019 till den 27 jan 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
7:44.50 |
|
Victor Johansson |
1998 |
Jönköpings SS |
SWE |
Jönköping |
|
2017-11-02 |
|
|
SJR |
7:44.50 |
|
Victor Johansson |
1998 |
Jönköpings SS |
SWE |
Jönköping |
|
2017-11-02 |
|
|
DR |
7:49.83 |
|
Kristian Kron |
|
Helsingborgs S |
|
Helsingborg |
|
2015-01-01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
2 |
|
Philip Björkman |
2005 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
3 |
|
Ted Nilsson |
2006 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
4 |
|
Elias af Trampe |
2004 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
1 |
|
Nayan Ljungholm |
2005 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
2 |
|
Emil Flodmark |
2006 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
3 |
|
Axel Wergeland |
2006 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
4 |
|
Filip Lönnerfors |
2006 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
5 |
|
Lucas Gyllenskiöld |
2004 |
SK TRITON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
1 |
|
Max Alm |
2003 |
SK TRITON |
11:34.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
2 |
|
Victor Borg |
2005 |
SK TRITON |
10:24.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
3 |
|
Carl Elmer |
2003 |
POSEIDON |
9:55.95 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
4 |
|
Joel Nilsson |
2005 |
ÄNGELHOLM |
10:11.12 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
5 |
|
Edvin Dahlén |
2004 |
POSEIDON |
10:29.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
6 |
|
Erik Komstedt |
2005 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
1 |
|
Alfred Rosberg |
2003 |
SJÖBO SS |
9:41.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
2 |
|
Wilmer Ingvarsson |
2003 |
ÄNGELHOLM |
9:03.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
3 |
|
Jonathan Palminger |
2004 |
SK TRITON |
8:53.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
4 |
|
Ian Hangård |
2002 |
SK LÖDDE |
8:59.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
5 |
|
Axel Vaide |
2005 |
ÄNGELHOLM |
9:15.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
6 |
|
Gustaf Stokholm |
2004 |
ÄNGELHOLM |
9:50.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-01-25 21:22:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|