Program for Dronning Dorothea Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 1, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
rg. 0-2004 |
1 | 218 | Hvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 27.65 | |
2 | 100 | Andersen Nikoline | 2003 | ODENSE | 0368AR | 25 m | 28.85 | |
3 | 35 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 29.23 | |
4 | 226 | Neergaard Thippe De | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 29.68 | |
5 | 102 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | ODENSE | 9722AO | 25 m | 29.87 | |
6 | 90 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | ODENSE | 0404AO | 25 m | 30.70 | |
7 | 92 | Ellehus Freya | 2000 | ODENSE | 0076AJ | 25 m | 30.78 | |
8 | 189 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 30.87 | |
9 | 104 | Grnning Ida Juul | 2004 | ODENSE | 0418AC | 25 m | 30.92 | |
10 | 229 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 31.63 | |
11 | 87 | Pedersen Aurelia | 2004 | ODENSE | 0414AA | 25 m | 32.05 | |
12 | 96 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | ODENSE | 0284AO | 25 m | 33.10 | |
13 | 177 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 33.10 | |
14 | 199 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 33.37 | |
15 | 22 | Ovesen Louise | 2004 | DELTA | 0412BB | 25 m | 35.08 | |
16 | 234 | Roskr Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 35.25 | |
17 | 7 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 25 m | 36.47 | |
18 | 190 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 37.59 | |
19 | 197 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 37.65 | |
20 | 195 | Kristensen Katrine | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | 38.19 | |
21 | 191 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 38.86 | |
22 | 193 | Johnsen Naja | 2003 | HSK | 0354BG | 25 m | 39.85 | |
23 | 276 | Jessen Sissel | 2004 | ERRITS | 0494AZ | 25 m | 44.22 | |
24 | 272 | Druett Leonora | 2004 | ERRITS | 0428BB | 25 m | 46.32 | |
25 | 283 | Witt Camilla Bitz | 2003 | ERRITS | 0328BF | 25 m | 46.36 | |
26 | 127 | Davidsen Cecilie | 2003 | VEJLE | 0312AI | 25 m |
rg. 2005-2006 |
1 | 282 | Rolighed Maja | 2005 | ERRITS | 0546AY | 25 m | 32.54 | |
2 | 231 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 32.62 | |
3 | 202 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 32.78 | |
4 | 214 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 33.11 | |
5 | 61 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 33.27 | |
6 | 25 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 35.06 | |
7 | 217 | Hjlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 35.33 | |
8 | 243 | Crisan Maria | 2005 | OPNR | 0532AZ | 25 m | 36.64 | |
9 | 223 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 36.91 | |
10 | 284 | Vliet Caroline van | 2006 | ERRITS | 0694AP | 25 m | 37.47 | |
11 | 33 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 37.55 | |
12 | 204 | Thastrup-Hansen Anne | 2006 | HSK | 0688AV | 25 m | 38.20 | |
13 | 10 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 25 m | 40.33 | |
14 | 273 | Fauerby Alberte | 2005 | ERRITS | 0506AV | 25 m | 41.06 | |
15 | 12 | Junker Sofie | 2005 | DELTA | 0568AU | 25 m | 41.64 | |
16 | 161 | Mller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 42.33 | |
17 | 37 | Dam Katharina Primdal | 2006 | KOLDING | 0658AT | 25 m | 44.58 | |
18 | 17 | Lindeblad Tilde | 2006 | DELTA | 0656AT | 25 m | 44.65 | |
19 | 133 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 48.34 | |
20 | 66 | Mller Signe Magelund | 2006 | KOLDING | 0618AS | 25 m | 51.10 | |
21 | 280 | Povlsen Nanna W | 2005 | ERRITS | 0582BA | 25 m | 51.11 | |
22 | 31 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 0606AU | 25 m | 55.00 | |
23 | 248 | Jessen Maja | 2005 | OPNR | 0526AW | 25 m | 56.27 |
rg. 2007-2008 |
1 | 238 | Walle Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 37.19 | |
2 | 215 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 39.24 | |
3 | 129 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 39.52 | |
4 | 62 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 40.12 | |
5 | 139 | Hjbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 40.53 | |
6 | 36 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 40.79 | |
7 | 80 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | 43.60 | |
8 | 250 | Jrgensen Sigrid Sand | 2007 | OPNR | 0756AQ | 25 m | 44.23 | |
9 | 162 | Mller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 44.94 | |
10 | 178 | Sthr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 44.98 | |
11 | 165 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 45.10 | |
12 | 173 | Rixen Karla Nhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 45.99 | |
13 | 141 | Jervelund Lrke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 46.25 | |
14 | 230 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 46.95 | |
15 | 257 | Se Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 25 m | 47.26 | |
16 | 125 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 48.69 | |
17 | 246 | Dssing Katrine | 2007 | OPNR | 0712AM | 25 m | 49.52 | |
18 | 134 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 50.43 | |
19 | 4 | Bendtsen Clara | 2008 | DELTA | 0876AL | 25 m | 53.92 | |
20 | 167 | Nordstrm Ida Kjr | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | 55.61 | |
21 | 130 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | 1:00.49 | |
22 | 186 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 1:00.68 | |
23 | 156 | Madsen Ines Novosel | 2008 | VEJLE | 0808AE | 25 m | 1:01.73 | |
24 | 157 | Madsen Lisbeth Seidler | 2007 | VEJLE | 0712AU | 25 m |
rg. 2009-2010 |
1 | 132 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 42.38 | |
2 | 171 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 49.87 | |
3 | 138 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 57.57 | |
4 | 163 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 1:02.61 | |
5 | 79 | Raunskov Alberte | 2009 | KOLDING | 0914AD | 25 m | 1:06.51 | |
6 | 256 | Jerlv Sofie | 2009 | DELTA | 0956AG | 25 m | 1:25.90 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 februar 2019 |
Licens til Esbjerg Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:13 |