Program för Malmö Open 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Malmö Open 2019 |
|
Utskriftsdatum |
11 februari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
11:22 |
|
|
Arrangör |
Malmö KK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 februari 2019 |
|
|
|
|
Gren 5, 200m Frisim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
3 |
Celia El Maghili Fisker |
2003 |
|
DANMARK |
|
25m |
|
S7 |
96 |
4 |
Sigrún Kjartansdóttir |
2003 |
|
FJÖRDUR |
|
25m |
|
DS |
100 |
5 |
Herdís Rut Guðbjartsdóttir |
2004 |
|
FJÖRDUR |
|
25m |
|
S14 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
3 |
Katrín Erla Kristjánsdóttir |
2003 |
|
FJÖRDUR |
|
25m |
4:27.14 |
S14 |
27 |
4 |
Elin Andersson |
1982 |
AD9482 |
FALKENBERG |
|
25m |
3:50.91 |
S14 |
42 |
5 |
Julia Nyberg |
1997 |
BT2497 |
SOLENS IF |
|
25m |
4:08.26 |
S14 |
103 |
6 |
Victoría Líf Karenardóttir |
2005 |
|
FJÖRDUR |
|
25m |
4:54.80 |
S14 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
2 |
Ellenor Engberg |
1982 |
AD3682 |
SOLENS IF |
|
50m |
3:45.26 |
S14 |
40 |
3 |
Johanna Hasselryd |
1982 |
AD4682 |
SOLENS IF |
|
25m |
3:39.49 |
S14 |
47 |
4 |
Rose-Marie Robertsson |
1986 |
AQ5286 |
VARBERG HI |
|
50m |
3:18.74 |
S14 |
149 |
5 |
Freja Kvist |
2006 |
|
DANMARK |
|
25m |
3:20.40 |
S9 |
135 |
6 |
Eva Rosted |
1999 |
|
DANMARK |
|
25m |
3:39.49 |
DS |
70 |
7 |
Therese Mattsson |
1998 |
|
SOLENS IF |
|
25m |
3:49.99 |
S14 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
2 |
Anna Rósa Þrastardóttir |
2004 |
|
FJÖRDUR |
|
25m |
3:11.47 |
S14 |
16 |
3 |
Elin Hammarqvist |
2004 |
BY2804 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:50.34 |
S9 |
30 |
4 |
Felicia Andersson |
2001 |
AN9601 |
KOMETERNA |
|
25m |
2:33.71 |
S14 |
38 |
5 |
Linnéa Bäckman |
1989 |
BT6289 |
SOLENS IF |
|
25m |
2:40.65 |
S14 |
13 |
6 |
Josefine Busk |
1997 |
BS1897 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:03.30 |
S14 |
133 |
7 |
Camilla Klestrup Hansen |
1997 |
|
DANMARK |
|
25m |
3:17.95 |
S14 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
11 februari 2019 |
Licensierad till: Parasport Sverige |
Utskriftstid |
11:22 |
|