Ohjelma Intersport uinnit 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kilpailu
# | Laji | Vaihe | Yhteistyökumppani | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|---|
1 | 50m VU Naiset Masters | Suorafinaali | Rakennusliike Anres Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
2 | 50m VU Miehet Masters | Suorafinaali | Sähköasennus Kuronen Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
3 | 50m Perhosuinti Naiset | Suorafinaali | Autotalo Laakkonen Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
4 | 50m Perhosuinti Miehet | Suorafinaali | Mainostoimisto Fabrik | Osallistujaluettelo | Erälista |
5 | 100m Selkäuinti Naiset | Suorafinaali | SCANPOLE | Osallistujaluettelo | Erälista |
6 | 100m Selkäuinti Miehet | Suorafinaali | Xerox Partner Joensuu Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
7 | 400m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | Reijolan Tilipalvelu Ky | Osallistujaluettelo | Erälista |
8 | 400m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | WP-Putki Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
9 | 50m Selkäuinti Naiset | Suorafinaali | HKK-Kuljetus Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
10 | 50m Selkäuinti Miehet | Suorafinaali | Nanocomp Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
11 | 100m Rintauinti Naiset | Suorafinaali | IF-Vakuutus Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
12 | 100m Rintauinti Miehet | Suorafinaali | Kuljetusliike E Mäkinen | Osallistujaluettelo | Erälista |
13 | 100m Sekauinti Naiset | Suorafinaali | Ouneva Group Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
14 | 100m Sekauinti Miehet | Suorafinaali | Rakennus Eero Reijonen Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
15 | 50m Rintauinti Naiset | Suorafinaali | Heikki Surakka Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
16 | 50m Rintauinti Miehet | Suorafinaali | Kaivospuu Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
17 | 100m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | Sanomalehti Karjalainen | Osallistujaluettelo | Erälista |
18 | 100m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | Pohjolan Matka Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
19 | 200m Selkäuinti Naiset | Suorafinaali | E Hartikainen FYSIOS | Osallistujaluettelo | Erälista |
20 | 200m Selkäuinti Miehet | Suorafinaali | Joensuun Laivaus Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
21 | 50m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | Konevuokraamo Vatupassi | Osallistujaluettelo | Erälista |
22 | 50m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | PKO | Osallistujaluettelo | Erälista |
23 | 100m Perhosuinti Naiset | Suorafinaali | Itä-Suomen Liikuntaopisto | Osallistujaluettelo | Erälista |
24 | 100m Perhosuinti Miehet | Suorafinaali | Pihlajalinna ITE | Osallistujaluettelo | Erälista |
25 | 4X50m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | Kakkonen Yhtiöt Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
26 | 4X50m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | TRITANIUM OY | Osallistujaluettelo | Erälista |