Program för UGP 2 2018-2019, Karlstad
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 27/1 Klockan 09.00 (Insim kl 08.00-08.45)
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
UGP 2 2018-2019 Karlstad |
|
Utskriftsdatum |
27 januari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Karlstad |
|
Utskriftstid |
08:13 |
|
|
Arrangör |
Karlstads Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 januari 2019 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (3) |
Sponsor: Smart Travel |
|
Beräknad start 09:10 |
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
2 |
Ellen Lindner |
2005 |
BK3605 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
114 |
3 |
Isabella Viklund |
2006 |
AP1206 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:37.13 |
39 |
4 |
Smilla Löthgren |
2004 |
BA4404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:28.46 |
62 |
5 |
Elsa Bergsten |
2002 |
AZ3202 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:35.30 |
65 |
6 |
Miranda Wahlstedt |
2006 |
AA1606 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
73 |
7 |
Sofie Engvall |
2005 |
AL8805 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
131 |
1 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:25.10 |
118 |
2 |
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
AH4205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:21.26 |
16 |
3 |
Nova Johansson |
2004 |
AA0204 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:20.18 |
68 |
4 |
Erica Segerström |
2004 |
AR9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:17.09 |
31 |
5 |
Matilda Ek |
2002 |
AG5202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:18.58 |
106 |
6 |
Filippa Karlsson |
2004 |
AF8804 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:21.17 |
109 |
7 |
Katarina Pettersson |
2005 |
AL4205 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:22.60 |
48 |
8 |
Linneá Therus |
2005 |
BC1805 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:28.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
135 |
1 |
Linnea Larsson |
2005 |
AM9205 |
HK SIM |
|
25m |
1:16.48 |
49 |
2 |
Mia Larsson |
2006 |
AT0206 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:15.78 |
67 |
3 |
Clara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:14.14 |
59 |
4 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:08.59 |
111 |
5 |
Elise Tegin |
2004 |
AL2804 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:11.31 |
28 |
6 |
Ella Sjöbom |
2005 |
AH3605 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:15.69 |
63 |
7 |
Joline Bakken |
2005 |
AC1405 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:16.40 |
79 |
8 |
Alice Johnson |
2005 |
AU2805 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:17.06 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
27 januari 2019 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
08:13 |
|