Startliste for Malmsten Swim Open Stockholm 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malmsten Swim Open Stockholm 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Eriksdalsbadet |
Swedish Swimming Federation |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 12, 2019 to Apr 15, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Arena |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WR |
1:52.98 |
|
|
Federica Pellegrini |
1988 |
Italy |
ITA |
Rome |
ITA |
2009-07-29 |
|
|
ER |
1:52.98 |
|
|
Federica Pellegrini |
1988 |
Italy |
ITA |
Rome |
ITA |
2009-07-29 |
|
|
NR |
1:54.08 |
|
|
Sarah Sjöström |
1993 |
Sweden |
SWE |
Rio de Janeiro |
BRA |
2016-08-09 |
|
|
SR |
1:54.08 |
|
|
Sarah Sjöström |
1993 |
Södertörns SS |
SWE |
Rio de Janeiro |
BRA |
2016-08-09 |
|
|
SJ |
1:55.23 |
|
|
Sarah Sjöström |
1993 |
Södertörns SS |
SWE |
London |
GBR |
2012-03-05 |
|
|
MR |
1:54.87 |
|
|
Sarah Sjöström |
1993 |
Södertörns SS |
SWE |
Stockholm |
SWE |
2016-03-30 |
|
|
LW |
1:58.71 |
|
|
Annika Bruhn |
1992 |
|
GER |
Stockholm |
SWE |
2018-04-05 |
|
|
VM |
1:58.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UG |
2:00.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JVM |
2:01.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EJM17 |
2:02.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EJM16 |
2:04.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EYOF |
2:07.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
689 |
|
Sarah Sjöström |
Södertörns Simsällskap |
|
|
50m |
1:55.98 |
|
|
|
1993 |
BN4493 |
|
2 |
1015 |
|
Isabel Marie Gose |
Germany |
|
|
50m |
1:58.17 |
|
|
|
2002 |
284622 |
|
3 |
998 |
|
Annika Bruhn |
Neckarsulmer Sport Union |
|
|
50m |
1:58.48 |
|
|
|
1992 |
|
|
|
|
|
4 |
1012 |
|
Reva Foos |
SG Frankfurt |
|
|
50m |
1:58.61 |
|
|
|
1993 |
143451 |
|
|
|
|
5 |
1098 |
|
Valentine Dumont |
Belgium |
|
|
50m |
1:58.66 |
|
|
|
2000 |
|
|
|
|
|
6 |
1037 |
|
Julia Mrozinski |
Germany |
|
|
50m |
1:58.84 |
|
|
|
2000 |
130520 |
|
|
|
|
7 |
243 |
|
Signe Bro |
Denmark |
|
|
50m |
1:59.19 |
|
|
|
1999 |
9942AA |
|
|
|
|
8 |
1029 |
|
Sarah Köhler |
Germany |
|
|
50m |
1:59.50 |
|
|
|
1994 |
154579 |
|
|
|
|
9 |
224 |
|
Katinka Hosszu |
Iron Swim Budapest |
|
|
50m |
1:59.61 |
|
|
|
1989 |
|
|
|
|
|
10 |
13 |
|
Leonie Beck |
SV Wuerzburg 05 |
|
|
50m |
1:59.70 |
|
|
|
1997 |
186145 |
|
|
|
|
11 |
623 |
|
Michelle Coleman |
Spårvägen Simförening |
|
|
50m |
1:59.90 |
|
|
|
1993 |
AM2493 |
|
|
|
|
12 |
101 |
|
Lotte Goris |
Flanders |
|
|
50m |
2:00.34 |
|
|
|
2000 |
|
|
|
|
|
13 |
372 |
|
Hanna Eriksson |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
50m |
2:00.67 |
|
|
|
1999 |
AD2499 |
|
|
|
|
14 |
31 |
|
Lil Zyprian |
SV Nikar Heidelberg |
|
|
50m |
2:00.79 |
|
|
|
1998 |
|
|
|
|
|
15 |
1048 |
|
Maya Tobehn |
Germany |
|
|
50m |
2:01.36 |
|
|
|
2002 |
292500 |
|
|
|
|
16 |
1099 |
|
Juliette Dumont |
Belgium |
2000 |
|
50m |
2:01.49 |
|
|
|
|
|
17 |
91 |
|
Francesca Bertotto |
Rutger University |
1996 |
|
50m |
2:01.53 |
|
|
|
|
|
18 |
72 |
|
Dominika Kossakowska |
Poland |
2001 |
1006116 00325 |
50m |
2:01.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
195 |
|
Marina Heller Hansen |
Hovedstadens Svømmeklub |
1994 |
9404AL |
50m |
2:01.73 |
|
|
|
|
|
20 |
238 |
|
Emily Gantriis |
Denmark |
1999 |
9966AB |
50m |
2:02.56 |
|
|
|
|
|
21 |
188 |
|
Maria Grandt |
Hovedstadens Svømmeklub |
1998 |
9806AF |
50m |
2:02.66 |
|
|
|
|
|
22 |
47 |
|
Josephine Tesch |
SG Neukölln e.V. Berlin |
1999 |
242579 |
50m |
2:02.80 |
|
|
|
|
|
23 |
145 |
|
Marte Løvberg |
Lambertseter Svømmeklubb |
1999 |
|
50m |
2:02.89 |
|
|
|
|
|
|
24 |
962 |
|
Aino Otava |
Cetus Espoo |
1999 |
99A484 |
50m |
2:02.95 |
|
|
|
|
|
25 |
196 |
|
Laura Benková |
Slovakia |
2000 |
SVK1180 6 |
50m |
2:02.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
27 |
|
Julia Hassler |
Liechtenstein |
1993 |
|
50m |
2:03.11 |
|
|
|
|
|
|
27 |
1014 |
|
Giulia Goerigk |
Germany |
2002 |
294245 |
50m |
2:03.12 |
|
|
|
|
|
28 |
248 |
|
Ieva Maluka |
Latvia |
2003 |
|
50m |
2:03.15 |
|
|
|
|
|
|
29 |
108 |
|
Malene Rypestøl |
SK Team Sør |
2001 |
|
50m |
2:03.50 |
|
|
|
|
|
|
30 |
1093 |
|
Helena Rosendahl Bach |
Holstebro Svømme Club |
2000 |
0074AM |
50m |
2:03.59 |
|
|
|
|
|
31 |
1024 |
|
Chiara Klein |
Germany |
2004 |
327601 |
50m |
2:03.60 |
|
|
|
|
|
32 |
28 |
|
Milena Karpisz |
AZS Lodz |
1997 |
1023056 00062 |
50m |
2:03.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
1046 |
|
Marlene Sandberg |
Germany |
2002 |
285370 |
50m |
2:03.84 |
|
|
|
|
|
34 |
1008 |
|
Charlotte Blanke |
Germany |
2002 |
266979 |
50m |
2:04.16 |
|
|
|
|
|
35 |
1026 |
|
Rosalie Kleyboldt |
Germany |
2003 |
156887 |
50m |
2:04.36 |
|
|
|
|
|
36 |
229 |
|
Emilie Nyenget Løvberg |
Bærumsvømmerne |
1995 |
1006357 2 |
50m |
2:04.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
232 |
|
Stine Lise Grønvold Stenseth |
Bærumsvømmerne |
1994 |
1003576 2 |
50m |
2:04.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
317 |
|
Alicia Lundblad |
Helsingborgs Simsällskap |
2001 |
AF6801 |
50m |
2:04.72 |
|
|
|
|
|
39 |
466 |
|
Emma Magnusson |
Linköpings Allmänna SS |
1998 |
AL9698 |
50m |
2:05.53 |
|
|
|
|
|
40 |
20 |
|
Alina Hennl |
SV Wuerzburg 05 |
1996 |
173169 |
50m |
2:05.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
190 |
|
Johanne Hingebjerg |
Hovedstadens Svømmeklub |
2002 |
0298AA |
50m |
2:06.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
184 |
|
Mia Steen Duus |
Sigma Swim Birkerød |
2001 |
0114AE |
50m |
2:06.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
46 |
|
Lara-Marie Schönfeldt |
SG Neukölln e.V. Berlin |
2003 |
286116 |
50m |
2:06.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
528 |
|
Tiffani Segerbrand |
Simklubben Neptun |
1999 |
AI0699 |
50m |
2:06.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
1067 |
|
Gali Zilberberg |
Israel |
2001 |
|
50m |
2:06.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
999 |
|
Bente Fischer |
Neckarsulmer Sport Union |
1997 |
|
50m |
2:06.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
806 |
|
Tova Andersson |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AH8201 |
50m |
2:06.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
955 |
|
Laura Lahtinen |
Finland |
2003 |
03A386 |
50m |
2:07.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
692 |
|
Carin Klasson |
Södertörns Simsällskap |
1995 |
BB4695 |
50m |
2:07.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1000 |
|
Bettina Merkle |
Neckarsulmer Sport Union |
1989 |
|
50m |
2:07.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
299 |
|
Marion Hanquet |
Föreningen Göteborg Sim |
2001 |
BY2401 |
50m |
2:07.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
484 |
|
Sabina Alman |
Luleå Simsällskap |
2003 |
AL0403 |
50m |
2:07.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
583 |
|
Emilia Rönningdal |
S 71 |
2002 |
AC6202 |
50m |
2:07.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
202 |
|
Barbora Mikusková |
Slovakia |
2001 |
SVK1480 3 |
50m |
2:07.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
194 |
|
Anna Wermuth |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
50m |
2:07.87 |
|
|
|
1996 |
9658AM |
|
56 |
994 |
|
Hilla Kortetjärvi |
Aboa Watersports |
|
|
50m |
2:07.96 |
|
|
|
1996 |
96A676 |
|
57 |
735 |
|
Cornelia Jerresand |
Täby Sim |
|
|
50m |
2:07.97 |
|
|
|
2000 |
AG6800 |
|
58 |
614 |
|
Vera Fransson |
Skövde Simsällskap |
|
|
50m |
2:08.19 |
|
|
|
2001 |
AB7401 |
|
59 |
300 |
|
Lucie Hanquet |
Föreningen Göteborg Sim |
|
|
50m |
2:08.34 |
|
|
|
2003 |
CC2403 |
|
60 |
1082 |
|
Jemilia Haapakoski |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
50m |
2:08.34 |
|
|
|
2002 |
02A236 |
|
61 |
96 |
|
Vár E. Eidesgaard |
Havnar Svimjifelag |
|
|
50m |
2:08.38 |
|
|
|
2001 |
|
|
62 |
377 |
|
Annie Hegmegi |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
50m |
2:08.40 |
|
|
|
2003 |
AA1403 |
|
|
|
|
63 |
748 |
|
Esther Rydbeck Nordén |
Täby Sim |
|
|
50m |
2:08.40 |
|
|
|
2001 |
BN8801 |
|
|
|
|
64 |
1031 |
|
Anna Kroniger |
Germany |
|
|
50m |
2:08.51 |
|
|
|
2000 |
221821 |
|
|
|
|
65 |
621 |
|
Hilja Schimmel |
Skövde Simsällskap |
|
|
50m |
2:08.51 |
|
|
|
2003 |
AV3603 |
|
|
|
|
66 |
168 |
|
Timea Aspegren |
Ullensakersvømmerne |
|
|
50m |
2:08.52 |
|
|
|
2002 |
|
|
|
|
|
67 |
119 |
|
Eline Vik |
Sandnes SLK |
|
|
50m |
2:08.56 |
|
|
|
2002 |
K070202 ELI01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
16 |
|
Carolin Dorfner |
SV Wuerzburg 05 |
1999 |
244045 |
50m |
2:08.57 |
|
|
|
|
|
69 |
928 |
|
Olivia Hansson |
Kiviks Simklubb |
2003 |
AP5403 |
50m |
2:08.67 |
|
|
|
|
|
70 |
171 |
|
Camilla Rimmereide |
Ullensakersvømmerne |
2000 |
|
50m |
2:08.77 |
|
|
|
|
|
|
71 |
810 |
|
Ebba Andersson |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AL2601 |
50m |
2:08.88 |
|
|
|
|
|
72 |
174 |
|
Katrin Gottwald |
SG Mittelfranken |
1999 |
229111 |
50m |
2:09.09 |
|
|
|
|
|
73 |
491 |
|
Anna Grahovac |
Malmö Kappsimningsklubb |
1999 |
AM5899 |
50m |
2:09.11 |
|
|
|
|
|
74 |
189 |
|
Luna Donde Feilberg |
Hovedstadens Svømmeklub |
2000 |
0036AJ |
50m |
2:09.12 |
|
|
|
|
|
75 |
314 |
|
Olivia Ülger |
Helsingborgs Simsällskap |
2000 |
AK3800 |
50m |
2:09.20 |
|
|
|
|
|
76 |
505 |
|
Kristina Orban |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
AS9804 |
50m |
2:09.29 |
|
|
|
|
|
77 |
45 |
|
Josi Platalla |
SG Neukölln e.V. Berlin |
2002 |
279598 |
50m |
2:09.62 |
|
|
|
|
|
78 |
953 |
|
Helene Hirvonen |
Helsingfors Simsällskap |
2001 |
01A179 |
50m |
2:09.64 |
|
|
|
|
|
79 |
511 |
|
Ida Swegmark |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2000 |
AZ6600 |
50m |
2:09.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
619 |
|
Sofia Henningsson |
Skövde Simsällskap |
2004 |
AH8204 |
50m |
2:09.76 |
|
|
|
|
|
81 |
677 |
|
Emma Sundstrand |
Södertälje Simsällskap |
2001 |
AJ3201 |
50m |
2:10.28 |
|
|
|
|
|
82 |
559 |
|
Elin Melin |
Simklubben Poseidon |
2000 |
AB4800 |
50m |
2:10.46 |
|
|
|
|
|
83 |
266 |
|
Sofia Åstedt |
Simklubben Elfsborg |
2003 |
AF1403 |
50m |
2:10.57 |
|
|
|
|
|
84 |
177 |
|
Mari Moen |
Skjetten Svømming |
2004 |
|
50m |
2:10.73 |
|
|
|
|
|
|
85 |
454 |
|
Karin Widerberg |
Simklubben Laxen |
2003 |
AO3803 |
50m |
2:10.75 |
|
|
|
|
|
86 |
533 |
|
Vilma Brolund |
Simklubben Neptun |
2001 |
AO9801 |
50m |
2:10.84 |
|
|
|
|
|
87 |
988 |
|
Siiri Einiö |
Finland |
2003 |
03A357 |
50m |
2:10.84 |
|
|
|
|
|
88 |
312 |
|
Johanna Palmkvist |
Helsingborgs Simsällskap |
1999 |
AN2899 |
50m |
2:10.87 |
|
|
|
|
|
89 |
25 |
|
Rafaela Averbeck |
SV Wuerzburg 05 |
2001 |
295302 |
50m |
2:10.90 |
|
|
|
|
|
90 |
157 |
|
Karina Dybendal Bråthen |
Glitre Svømmeklubb |
2000 |
|
50m |
2:11.17 |
|
|
|
|
|
|
91 |
979 |
|
Tuuli Pippuri |
Cetus Espoo |
2005 |
05A146 |
50m |
2:11.24 |
|
|
|
|
|
92 |
840 |
|
Elvira Mörtstrand |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AH9603 |
50m |
2:11.28 |
|
|
|
|
|
93 |
344 |
|
Angelina Agrell |
Helsingborgs Simsällskap |
2003 |
AR6803 |
50m |
2:11.33 |
|
|
|
|
|
94 |
959 |
|
Sohvi Nenonen |
Cetus Espoo |
1999 |
99A092 |
50m |
2:11.42 |
|
|
|
|
|
95 |
38 |
|
Henriette Dale |
Vestkantsvømmerne |
2003 |
|
50m |
2:11.44 |
|
|
|
|
|
|
96 |
545 |
|
Gloria Muzito |
Njurunda Simsällskap |
2002 |
BO6202 |
50m |
2:11.45 |
|
|
|
|
|
97 |
678 |
|
Carolina Jonsson |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
AU5402 |
50m |
2:11.47 |
|
|
|
|
|
98 |
345 |
|
Tyra Littorin |
Helsingborgs Simsällskap |
2004 |
AG8404 |
50m |
2:11.48 |
|
|
|
|
|
99 |
18 |
|
Melanie Guht |
SV Wuerzburg 05 |
1998 |
187367 |
50m |
2:11.58 |
|
|
|
|
|
100 |
352 |
|
Linnea Gipperth |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AA6403 |
50m |
2:11.68 |
|
|
|
|
|
101 |
747 |
|
Thilda Ström |
Täby Sim |
2003 |
AT5803 |
50m |
2:11.95 |
|
|
|
|
|
102 |
506 |
|
Ebba Olsson |
Mariestads Simsällskap |
2001 |
AM7201 |
50m |
2:11.96 |
|
|
|
|
|
103 |
284 |
|
Frida Lannhard |
Falu Simsällskap |
2000 |
AB6800 |
50m |
2:12.08 |
|
|
|
|
|
104 |
148 |
|
Julie Borsheim Endregaard |
Stavanger Svømmeklubb |
2001 |
|
50m |
2:12.37 |
|
|
|
|
|
|
105 |
267 |
|
Linn Thid |
Simklubben Elfsborg |
2003 |
AG5803 |
50m |
2:12.52 |
|
|
|
|
|
106 |
60 |
|
Pernilla Lindberg |
Föreningen Göteborg Sim |
1994 |
BA7694 |
50m |
2:12.59 |
S14 |
|
107 |
902 |
|
Sofia Abrahamsson |
Föreningen Uddevalla Sim |
2005 |
AB8605 |
50m |
2:12.68 |
|
|
|
|
|
108 |
644 |
|
Smilla Lönnberg |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2001 |
AQ0801 |
50m |
2:12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
852 |
|
Clara Örnhem |
Växjö Simsällskap |
2002 |
AE2402 |
50m |
2:12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
346 |
|
Emilia Nordén |
Helsingborgs Simsällskap |
2003 |
AT3803 |
50m |
2:12.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
276 |
|
Maja Eriksson |
Eskilstuna Simklubb |
2002 |
AM6602 |
50m |
2:13.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
451 |
|
Mellie Wijk |
Simklubben Laxen |
2002 |
AM1602 |
50m |
2:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
595 |
|
Selma Avdic |
Simklubben S 02 |
2003 |
AM6803 |
50m |
2:13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
364 |
|
Ella Arrhén Andersson |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AX8402 |
50m |
2:13.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
903 |
|
Marit Cuperus |
Föreningen Uddevalla Sim |
2002 |
BD0202 |
50m |
2:13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
566 |
|
Moa Karlsson |
Simklubben Poseidon |
2002 |
AC1202 |
50m |
2:13.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
332 |
|
Ebba Jälminger |
Helsingborgs Simsällskap |
2002 |
AO9602 |
50m |
2:13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
406 |
|
Isabelle Rydahl |
Karlstads Simsällskap |
2003 |
AC0203 |
50m |
2:13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
22 |
|
Natalie Schnabel |
SV Wuerzburg 05 |
2002 |
299453 |
50m |
2:14.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
975 |
|
Kira Lindroos |
Cetus Espoo |
2005 |
05A028 |
50m |
2:14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
272 |
|
Thilda Häll |
Simklubben Elfsborg |
2005 |
AE5205 |
50m |
2:14.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
544 |
|
Elsa Bergh |
Njurunda Simsällskap |
2002 |
AG7202 |
50m |
2:14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
718 |
|
Astrid Eriksson |
Turebergs Simklubb |
2001 |
AD1201 |
50m |
2:14.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
479 |
|
Alva Gonzalez-Glanberg |
Luleå Simsällskap |
2002 |
AA1802 |
50m |
2:14.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
616 |
|
Linn Suchomel |
Skövde Simsällskap |
2003 |
AD2203 |
50m |
2:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
172 |
|
Vår Granhaug Rotevatn |
Ullensakersvømmerne |
2002 |
|
50m |
2:14.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
552 |
|
Ebba Bladh Hazard |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2004 |
AC5204 |
50m |
2:15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
847 |
|
Felicia Rogell |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AQ6603 |
50m |
2:15.69 |
|
|
|
|
|
129 |
930 |
|
Thea Brünjes |
Kiviks Simklubb |
2004 |
BF3604 |
50m |
2:15.89 |
|
|
|
|
|
130 |
712 |
|
Nina Pavlovic Cano |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AS7804 |
50m |
2:16.19 |
|
|
|
|
|
131 |
289 |
|
Julia Lindgren |
Falu Simsällskap |
2004 |
AN0604 |
50m |
2:17.34 |
|
|
|
|
|
132 |
622 |
|
Ida Kristiansson |
Skövde Simsällskap |
2004 |
AX8204 |
50m |
2:17.53 |
|
|
|
|
|
133 |
929 |
|
Julia Olsson |
Kiviks Simklubb |
2004 |
AL0804 |
50m |
2:17.57 |
|
|
|
|
|
134 |
797 |
|
Nina Mirkhan |
Värnamo Simsällskap |
2006 |
AD3806 |
50m |
2:17.72 |
|
|
|
|
|
135 |
796 |
|
Siri Bälter |
Värnamo Simsällskap |
2004 |
AB6804 |
50m |
2:17.74 |
|
|
|
|
|
136 |
305 |
|
Ella Gutenwik |
Simklubben Hajen |
2004 |
AQ1804 |
50m |
2:18.38 |
|
|
|
|
|
137 |
893 |
|
Sofia Voigt |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
BF0803 |
50m |
2:18.56 |
|
|
|
|
|
138 |
822 |
|
Amanda Takala |
Väsby Simsällskap |
2004 |
AP3804 |
50m |
2:18.82 |
|
|
|
|
|
139 |
725 |
|
Selma Holmer |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AM6204 |
50m |
2:19.50 |
|
|
|
|
|
140 |
474 |
|
Thilde Smedbäck |
Linköpings Allmänna SS |
2004 |
AD3404 |
50m |
2:19.67 |
|
|
|
|
|
141 |
208 |
|
Cecilia Diane Gussing |
Bryne SK |
2004 |
1027418 3 |
50m |
2:20.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
486 |
|
Randi Arnesen |
Luleå Simsällskap |
2005 |
AW8405 |
50m |
2:21.20 |
|
|
|
|
|
143 |
671 |
|
Filippa Eklund |
Söderhamns Simsällskap |
2004 |
AS6204 |
50m |
2:21.25 |
|
|
|
|
|
144 |
851 |
|
Tara Klarbo Egan |
Västerås Simsällskap |
2005 |
AQ6605 |
50m |
2:21.30 |
|
|
|
|
|
145 |
682 |
|
Vilma Lindberg |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AL9204 |
50m |
2:22.33 |
|
|
|
|
|
146 |
404 |
|
Siri Lindén |
Karlskrona Simsällskap |
2005 |
AF2205 |
50m |
2:23.86 |
|
|
|
|
|
147 |
76 |
|
Agata Naskret |
Poland |
1998 |
1051146 00462 |
25m |
2:03.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
569 |
|
Josephine Mikkelsen |
Simklubben Poseidon |
2002 |
AI5202 |
25m |
2:09.73 |
|
|
|
|
|
149 |
385 |
|
Moa Holmquist |
Jönköpings Simsällskap |
2004 |
AG1604 |
25m |
2:10.29 |
|
|
|
|
|
150 |
727 |
|
Sara Olsson |
Tyresö Simsällskap |
1999 |
AR6899 |
50m |
2:13.87 |
RES |
|
151 |
434 |
|
Elin Johannesson |
Landskrona Simsällskap |
1999 |
AM4299 |
50m |
2:14.69 |
RES |
|
152 |
306 |
|
Sara Nobrell |
Simklubben Hajen |
2002 |
BM1402 |
50m |
2:14.89 |
RES |
|
153 |
709 |
|
Klara Possman |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BA6803 |
50m |
2:15.01 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-14 09:14:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|