Program för Falkenberg Race 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 34
|
Tävling |
Falkenberg Race 2019 |
|
Utskriftsdatum |
13 april 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Falkenberg |
|
Utskriftstid |
18:51 |
|
|
Arrangör |
Falkenbergs Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 april 2019 |
|
|
|
|
Gren 34, 200m Ryggsim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
120 |
1 |
Ebba Holmdahl |
2003 |
BA2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:37.44 |
|
532 |
2 |
Wilma Christensen |
2003 |
CA8203 |
MASS |
|
50m |
2:36.35 |
|
100 |
3 |
Francesca Clark |
2001 |
BE1801 |
FALKÖPING |
|
25m |
2:35.18 |
|
735 |
4 |
Lina Nielsen |
2005 |
AD5605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:34.30 |
|
559 |
5 |
Julia Rieschel |
2003 |
BF8203 |
POSEIDON |
|
25m |
2:34.96 |
|
720 |
6 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:35.57 |
|
127 |
7 |
Frida Skåring |
2002 |
BO5602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:37.34 |
|
322 |
8 |
Moa Simonsson |
2003 |
BN5603 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:38.70 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
489 |
1 |
Olivia Sandberg |
2003 |
BH0403 |
MASS |
|
25m |
2:32.73 |
|
821 |
2 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:32.38 |
|
115 |
3 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:32.36 |
|
221 |
4 |
Matilda Nilsson |
2004 |
AD0804 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:32.15 |
|
635 |
5 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
2:32.20 |
|
216 |
6 |
Emmie Davis |
2002 |
AK7202 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:32.36 |
|
136 |
7 |
Linnea Högstedt |
2004 |
BK2404 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:32.63 |
|
51 |
8 |
Ásta Kristín Jónsdóttir |
2000 |
150700-2990 |
ARM |
|
50m |
2:32.77 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
467 |
1 |
Lovisa Königsson |
2002 |
BM5602 |
MOTALA SS |
|
25m |
2:31.05 |
|
636 |
2 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
2:30.29 |
|
538 |
3 |
Johanna Fransson |
2004 |
AT6404 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
2:28.01 |
|
802 |
4 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:22.54 |
|
739 |
5 |
Hilda Eriksson |
2004 |
AO5204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:26.88 |
|
486 |
6 |
Clara Sjöstedt |
2003 |
BG6603 |
MASS |
|
25m |
2:28.33 |
|
222 |
7 |
Mariam Istiphan |
2001 |
BG4201 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:30.69 |
|
560 |
8 |
Ida Nordberg |
2006 |
AB4406 |
POSEIDON |
|
25m |
2:31.91 |
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
13 april 2019 |
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb |
Utskriftstid |
18:51 |
|