Program for Neptun KM
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session 1
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Neptuns KM |
|
Utskriftsdatum |
24 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:01 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Medley Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
334 |
2 |
Elly Skalin |
2008 |
AX1208 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
340 |
3 |
Sofia Fahlen |
2009 |
AL0609 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
337 |
4 |
Agnes Emanuelsson |
2008 |
AX0608 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
314 |
5 |
Isabelle Wallqvist |
2009 |
AD9809 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:54.24 |
312 |
6 |
Louise Löfström |
2008 |
AM0808 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:07.28 |
339 |
7 |
Felicia Forss |
2009 |
AL0409 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
330 |
8 |
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
AI6809 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
310 |
1 |
Fanny Lidegran |
2008 |
AM3608 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:48.65 |
313 |
2 |
Lovis Carltoft |
2008 |
AM6608 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:44.15 |
286 |
3 |
Stella Burman Kindgren |
2008 |
AF3208 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:41.50 |
290 |
4 |
Alicia Dahlberg |
2007 |
AN9807 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:38.90 |
284 |
5 |
Delara Ronquist |
2007 |
AN7807 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:37.27 |
233 |
6 |
Clara Unden |
2004 |
AW6404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:38.12 |
308 |
7 |
Julia Lundgren |
2007 |
AZ2207 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:41.27 |
299 |
8 |
Olivia Strömberg |
2007 |
AO4207 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:42.54 |
298 |
9 |
Vivyan Wallqvist |
2007 |
AO1207 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:47.74 |
309 |
10 |
Elsa Ericsson |
2008 |
AM7608 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:51.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
311 |
1 |
Hedvig Duit |
2008 |
AM4608 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:36.41 |
289 |
2 |
Elsa Lundström |
2006 |
BB5606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:34.75 |
300 |
3 |
Hilma Stenbeck |
2008 |
AF6208 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:34.43 |
237 |
4 |
Clara Bohman |
2001 |
BT9601 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:28.22 |
305 |
5 |
Linnea Farrar |
2006 |
BK8206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:26.97 |
249 |
6 |
Elin Homnér |
2003 |
BT4203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:27.19 |
247 |
7 |
Melanie Blix Grimaldi |
2005 |
AQ8605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:33.41 |
324 |
8 |
Signe Mueller |
2007 |
AZ5207 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:34.51 |
285 |
9 |
Molly Brodd |
2008 |
AF1208 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:35.02 |
288 |
10 |
Mira Nelin |
2006 |
BB3606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:36.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
1 |
Ines Wijk |
2006 |
AH2406 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:26.68 |
251 |
2 |
Annie Dovhammar |
2003 |
BV3403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:25.37 |
243 |
3 |
Alice Stenbeck |
2006 |
AG1406 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:22.26 |
220 |
4 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:20.87 |
214 |
5 |
Else Jomaa |
2004 |
AK1204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:18.93 |
212 |
6 |
Vendela Hillström |
2003 |
AW5803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:19.50 |
227 |
7 |
Lilly Eriksson |
2004 |
AS1604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:21.74 |
294 |
8 |
Amelia Gustafsson |
2006 |
BB0606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:25.05 |
302 |
9 |
Lea Rodin |
2006 |
BH1206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:25.64 |
257 |
10 |
Jessica Kuhlin |
2006 |
AQ8606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:26.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
265 |
1 |
Emilia Lind |
2006 |
AR8806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:16.60 |
234 |
2 |
Nike Johnston |
2005 |
AJ5405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:15.27 |
211 |
3 |
Sophie Bladin |
2002 |
BF5202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:14.65 |
209 |
4 |
Isabelle Brodd |
2003 |
AU4803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:13.22 |
207 |
5 |
Elsa Djuphammar |
2003 |
AU0403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:12.65 |
218 |
6 |
Anna Wainikka |
2004 |
AP7804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:12.97 |
219 |
7 |
Iris Martinsson |
2005 |
AF3405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:13.93 |
246 |
8 |
Ingrid Lund |
2006 |
AG8206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:14.74 |
221 |
9 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:16.35 |
244 |
10 |
Elsa Lövquist |
2004 |
BD6604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:17.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
199 |
1 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:12.39 |
196 |
2 |
Linnea Gyllberg |
2000 |
AL4800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:10.64 |
193 |
3 |
Tiffani Segerbrand |
1999 |
AI0699 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:08.65 |
192 |
4 |
Rebecca Mattsson |
1995 |
AQ0295 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:07.61 |
224 |
5 |
Tuva Glimmerud-Gullbjörk |
2000 |
BP6600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:04.59 |
252 |
6 |
Alexandra Vartiainen |
2001 |
BW1801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:07.39 |
187 |
7 |
Christine Ekman |
1994 |
AE8294 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:08.05 |
201 |
8 |
Vilma Brolund |
2001 |
AO9801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:10.33 |
213 |
9 |
Madicken Eriksson |
2003 |
AX8203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:11.95 |
204 |
10 |
Alva Hagström |
2003 |
AU1203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:12.45 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
24 november 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
09:01 |
|