Startliste for DM-H Ã…ben Klasse Gruppe 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 40
|
Stævne navn |
DM-H Åben Klasse, Gruppe 1 ind |
|
Udskriftsdato |
18 november 2018 |
|
|
Stævne by |
Durup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|
|
Arrangør |
Durup IF & Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 november 2018 |
|
|
|
|
Løb 40, 200m Medley Damer |
Finaler (4) |
Dansk Rekord Senior: Julie Hjorth-Hansen (1984) 2:07.08 2009-04-18 |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 2:11.33 2011-11-25 |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
223 |
1 |
Caroline Nymann Sørensen |
2002 |
0232BA |
HORSENS 2 |
|
25m |
59:59.04 |
232 |
2 |
Caroline Broholm |
2003 |
0338AA |
RINGE |
|
25m |
59:59.04 |
255 |
3 |
Clara Lynggaard |
2002 |
0272AY |
ERRITSØ |
|
25m |
59:59.04 |
277 |
4 |
Freja Obert |
2006 |
0622AT |
ODDER |
|
25m |
59:59.04 |
291 |
5 |
Mira Emilie Schmidt |
2003 |
0394AY |
HADERSLEV |
|
25m |
59:59.04 |
301 |
6 |
Andrea K. Pedersen |
2000 |
0014BA |
DURUP |
|
25m |
59:59.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
17 |
1 |
Clara Skrydstrup |
2004 |
0488AK |
AGF 3 |
|
25m |
59:59.04 |
78 |
2 |
Mie L. Bendtsen |
2002 |
0288AX |
DELTA |
|
25m |
59:59.04 |
140 |
3 |
Mathilde Wisborg Fog |
2003 |
0332BB |
PINGVINEN |
|
25m |
59:59.04 |
176 |
4 |
Sophia Keren-Klaris |
2004 |
0428AF |
VEJLE 2 |
|
25m |
59:59.04 |
198 |
5 |
Josefine Bladt Wichmann |
2000 |
0076AQ |
AGF 2 |
|
25m |
59:59.04 |
220 |
6 |
Nicoline Rosenkilde |
1999 |
9918AT |
HORSENS 2 |
|
25m |
59:59.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
239 |
1 |
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
0424AN |
RINGE |
|
25m |
59:59.03 |
245 |
2 |
Mathilde Thy Asmussen |
2004 |
0426AT |
ERRITSØ |
|
25m |
59:59.03 |
276 |
3 |
Kathrine Bech Nielsen |
2004 |
0432AJ |
ODDER |
|
25m |
59:59.03 |
289 |
4 |
Alberte Hedevang Petersen |
2003 |
0352AO |
HADERSLEV |
|
25m |
59:59.03 |
299 |
5 |
Anika Andersen |
2001 |
0158BC |
DURUP |
|
25m |
59:59.03 |
15 |
6 |
Sofia Ingeberg |
2002 |
0252AV |
AGF 3 |
|
25m |
59:59.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
77 |
1 |
Ida L. Bendtsen |
2000 |
0024AY |
DELTA |
|
25m |
59:59.03 |
136 |
2 |
Freja Romanski |
2003 |
0308AI |
PINGVINEN |
|
25m |
59:59.03 |
181 |
3 |
Kristine Hülsen |
2002 |
0286AH |
VEJLE 2 |
|
25m |
59:59.03 |
195 |
4 |
Marlene Reitan |
2003 |
0326AY |
AGF 2 |
|
25m |
59:59.03 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
18 november 2018 |
Licens til Durup IF |
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|