Program för ENA Games 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Idrottshuset |
Arrangör: |
Simklubben ENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 jan 2019 till den 20 jan 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 800m Frisim Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Magasinet Träning & Hälsa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 800m Frisim Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
1 |
|
Alva Stadell |
2006 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
2 |
|
Linnea Sjöström |
2005 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
3 |
|
Nike Söderström |
2007 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Elin Finne |
2007 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
6 |
|
Wilda Furberg |
2003 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 800m Frisim Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
1 |
|
Märta Säfsten |
2006 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
3 |
|
Ella Andersson |
2007 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
4 |
|
Ida Svensson |
2006 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
5 |
|
Ebba Lundqvist |
2007 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
6 |
|
Alva Marhold |
2007 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 800m Frisim Damer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
Alice Johansson |
2003 |
BÅLSTA SK |
11:51.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
2 |
|
Mira Myllylä |
2002 |
VÄSTERÅS |
11:10.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
3 |
|
Alma Bergqvist |
2005 |
UPSALA S |
11:00.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
4 |
|
Emma Alfredeen |
2003 |
UPSALA S |
11:04.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
5 |
|
Klara Pettersson |
2004 |
UPSALA S |
11:15.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Tindra Bärgård |
2006 |
SK ENA |
13:08.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 800m Frisim Damer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
1 |
|
Joanna Sundqvist |
2005 |
UPSALA S |
10:37.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
2 |
|
Vera Hermansson |
2003 |
UPSALA S |
10:30.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Matilda Lantz |
2002 |
UPSALA S |
9:53.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
4 |
|
Amanda Viksten |
2004 |
UPSALA S |
9:59.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Matilda Holmström |
2005 |
UPSALA S |
10:30.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
6 |
|
Hilma Wahlström |
2006 |
UPSALA S |
10:59.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-01-19 13:53:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|