2021-07-25   20:56:53
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för ENA Games 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Startlista
ENA Games
Arrangör:
Plats: Idrottshuset Simklubben ENA
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 19 jan 2019 till den 20 jan 2019
3 100m Ryggsim Herrar
Sponsor: A3 Träningscenter AB
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 7 Adam Ackerstierna Simklubben Ena 1995 AH4995 25m 57.46
2 38 Edwin Nystrand Sala Simsällskap 2002 AE8902 25m 1:00.75
3 173 Joel Brewitz Västerås Simsällskap 2005 AG2505 25m 1:05.72
4 86 Danny Simaleza Upsala Simsällskap 2005 AE4905 25m 1:08.38
5 174 Gustav Ulfvebrand Västerås Simsällskap 2003 AT4103 25m 1:09.61
6 84 Lukas  Höglund Upsala Simsällskap 2004 AK0904 25m 1:10.23
7 115 Ludvig Glantz Upsala Simsällskap 2006 AJ9906 25m 1:11.24
8 43 Max Antonsson Sala Simsällskap 2004 AG6304 25m 1:11.49
9 42 Botvid Wiell Sala Simsällskap 2005 AB3305 25m 1:11.94
10 77 Rasmus Loklint Upsala Simsällskap 2005 AD2105 25m 1:12.56
11 49 Felix Mårvad Sala Simsällskap 2003 AS2303 25m 1:12.83
12 71 Felix Do Upsala Simsällskap 2004 AF4304 25m 1:13.68
13 41 Jakob Hanson Sala Simsällskap 2002 AJ4902 25m 1:13.76
14 172 Isak Rehnman Västerås Simsällskap 2004 AI5304 25m 1:14.95
15 112 Adam Wahlberg Upsala Simsällskap 2006 AI7306 25m 1:15.96
16 104 Ravi Parekh Upsala Simsällskap 2005 AL7705 25m 1:16.55
17 83 William  Rismyhr Upsala Simsällskap 2004 AK5104 25m 1:18.24
18 118 Gabriel Leijon Upsala Simsällskap 2006 AL8706 25m 1:18.81
19 179 Melvin Norlén Västerås Simsällskap 2005 AM2305 25m 1:19.17
20 117 Johan Bjersand-Hellström Upsala Simsällskap 2005 AQ5305 25m 1:21.58
21 50 William Struwe Sala Simsällskap 2006 AE1306 25m 1:24.77
22 90 Filip Hallin Upsala Simsällskap 2006 AD6106 25m 1:24.79
23 120 Daniel Savin Upsala Simsällskap 2006 AL0906 25m 1:26.63
24 183 Olle Halvarsson Västerås Simsällskap 2006 AH7106 25m 1:27.84
25 18 Viggo Redlund Simklubben Ena 2005 AV2305 25m 1:29.55
26 100 Nils Fröman Upsala Simsällskap 2005 AL6705 25m 1:31.04
27 110 Arvid Högström Upsala Simsällskap 2006 AI3306 25m 1:31.60
28 103 Artur Norman Upsala Simsällskap 2005 AL2705 25m 1:36.25
29 101 Daniel Hamberg Upsala Simsällskap 2005 AL4705 25m 1:36.48
30 85 Zartosht Kargar Upsala Simsällskap 2005 AE1905 25m 1:42.84
31 190 Rasmus Skyving Norrtälje Simklubb 2003 AB2703 25m
2019-01-17 21:44:09 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Västerås Tidtagning

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner