Ohjelma UGP 2 2018-2019 & SUSS, Borlänge
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 38
|
Tävling |
UGP 2 2018-2019 Borlänge |
|
Utskriftsdatum |
27 januari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Borlänge |
|
Utskriftstid |
14:06 |
|
|
Arrangör |
Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 januari 2019 |
|
|
|
|
Gren 38, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (8) |
Sponsor: SUSS |
|
Beräknad start 16:53 |
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
23 |
1 |
Saimi Lylander |
2009 |
AJ6209 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
82 |
2 |
Carolin Zetterberg |
2006 |
BL0806 |
FALUN |
|
25m |
51.74 |
111 |
3 |
Ebba Sundberg |
2006 |
BQ5206 |
GÄVLE SS |
|
25m |
49.31 |
123 |
4 |
Lovisa Leonardsson |
2005 |
AD4805 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
47.74 |
80 |
5 |
Maja Nyström |
2007 |
AR7407 |
FALUN |
|
25m |
49.00 |
157 |
6 |
Ida Karlsson |
2005 |
BQ1205 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
49.45 |
15 |
7 |
Sanna Hörnell |
2005 |
AX2805 |
BORLÄNGE |
|
25m |
55.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
110 |
1 |
Ronja Nordlund |
2006 |
BM2606 |
GÄVLE SS |
|
25m |
46.42 |
81 |
2 |
Olivia Eriksson |
2007 |
AT3207 |
FALUN |
|
25m |
45.21 |
18 |
3 |
Melina Abrishami |
2006 |
BF2806 |
BORLÄNGE |
|
25m |
43.47 |
72 |
4 |
Emma Färlin |
2006 |
AV8206 |
FALUN |
|
25m |
42.19 |
159 |
5 |
Linn Biller |
2006 |
BQ2206 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
42.69 |
120 |
6 |
Elisha Cloudy Weerasinghe |
2006 |
AO8606 |
HEDEMORA |
|
25m |
44.25 |
117 |
7 |
Emilia Nordin |
2003 |
AO6803 |
HEDEMORA |
|
25m |
45.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
77 |
1 |
Hanna Frank |
2006 |
BB9406 |
FALUN |
|
25m |
41.18 |
166 |
2 |
Vera Romin |
2005 |
AG1605 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
41.13 |
122 |
3 |
Karin Gabrielsson |
2004 |
AL7404 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
39.73 |
51 |
4 |
Ellen Roos |
2005 |
AF1605 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
39.38 |
145 |
5 |
Emelie Runarsson |
2006 |
BD5206 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
39.70 |
158 |
6 |
Märta Karlsson |
2007 |
AV4407 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
40.31 |
129 |
7 |
Edith Trapp-Östling |
2006 |
AA5806 |
SS MORA |
|
25m |
41.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
99 |
1 |
Lisa Holfve |
2005 |
AR9605 |
GÄVLE SS |
|
25m |
38.73 |
106 |
2 |
Junie Mattsson |
2007 |
AP1407 |
GÄVLE SS |
|
25m |
38.38 |
96 |
3 |
Nathalie Stigenberg |
2004 |
AY3804 |
GÄVLE SS |
|
25m |
37.67 |
70 |
4 |
Sara Strömsöe |
2006 |
AV2406 |
FALUN |
|
25m |
36.77 |
124 |
5 |
Hanna Wahlqvist |
2004 |
AP4604 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
37.29 |
104 |
6 |
Maja Edring |
2002 |
BX0802 |
GÄVLE SS |
|
25m |
37.70 |
53 |
7 |
Frida Karlsson |
2005 |
AH0405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
38.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Elena Mortazavi |
2004 |
BM6804 |
BORLÄNGE |
|
25m |
36.52 |
17 |
2 |
Olivia Nyström |
2006 |
BA7406 |
BORLÄNGE |
|
25m |
35.77 |
146 |
3 |
Saga Andersson |
2006 |
BH8806 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
34.78 |
43 |
4 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
34.19 |
98 |
5 |
Hanna Stolt |
2004 |
BB8804 |
GÄVLE SS |
|
25m |
34.58 |
135 |
6 |
Moa Kvarnlöf |
2004 |
BA7404 |
SANDVIKEN |
|
25m |
35.01 |
49 |
7 |
My Larsson |
2005 |
AF8405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
36.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Sigrid Bengtsson |
2005 |
AI3205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
34.01 |
150 |
2 |
Emelie Widhe |
2001 |
AN0401 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
33.24 |
59 |
3 |
Maja Björkbacka |
2005 |
AU9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
32.95 |
113 |
4 |
Tuva Blomdahl |
2004 |
BO6204 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
32.59 |
133 |
5 |
Anna Jönsson |
2003 |
BC5203 |
SANDVIKEN |
|
25m |
32.73 |
141 |
6 |
Junia Eklund |
2006 |
AH0806 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
33.02 |
69 |
7 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
50m |
33.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Tyra Strömbom |
2004 |
AM3804 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
32.40 |
140 |
2 |
Filippa Eklund |
2004 |
AS6204 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
32.24 |
134 |
3 |
Saga Boråker |
2004 |
AN1604 |
SANDVIKEN |
|
25m |
32.07 |
94 |
4 |
Lisa Löf |
2004 |
AP3404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
31.46 |
152 |
5 |
Elin Logander |
2005 |
AS8605 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
31.98 |
60 |
6 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
32.10 |
58 |
7 |
Sammi Thai |
2005 |
AK6405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
32.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
13 |
1 |
Louise Haglöv |
2003 |
BC9603 |
BORLÄNGE |
|
25m |
31.27 |
138 |
2 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
31.01 |
64 |
3 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
30.28 |
67 |
4 |
Julia Lindgren |
2004 |
AN0604 |
FALUN |
|
25m |
29.82 |
151 |
5 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
30.15 |
88 |
6 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
30.42 |
62 |
7 |
Moa Holmström |
2001 |
AD0201 |
FALUN |
|
25m |
31.25 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
27 januari 2019 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap |
Utskriftstid |
14:06 |
|