Startliste for Jubileumscupen 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
# | Løb | Runde | Deltagerliste | Startliste |
---|---|---|---|---|
1 | 4X50m Medley Mixed 12 o y | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
2 | 4X50m Medley Mixed 13 o ä | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
3 | 25m Frisim Fl 8 o y | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
4 | 25m Frisim Po 8 o y | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
5 | 50m Frisim Fl 9-10 | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
6 | 50m Frisim Po 9-10 | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
7 | 50m Frisim Fl 11-12 | Indledende | Deltagerliste | Startliste |
8 | 50m Frisim Po 11-12 | Indledende | Deltagerliste | Startliste |
9 | 100m Frisim Fl 13-14 | Indledende | Deltagerliste | Startliste |
10 | 100m Frisim Po 13-14 | Indledende | Deltagerliste | Startliste |
11 | 100m Frisim Fl 15 o ä | Indledende | Deltagerliste | Startliste |
12 | 100m Frisim Po 15 o ä | Indledende | Deltagerliste | Startliste |
13 | 50m Bröstsim Fl 9-10 | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
14 | 50m Bröstsim Po 9-10 | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
15 | 100m Bröstsim Fl 11-12 | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
16 | 100m Bröstsim Po 11-12 | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
17 | 4X50m Frisim Mixed 13 o ä | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
18 | 4X50m Frisim Mixed 12 o y | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
19 | 100m Bröstsim Fl 13-14 | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
20 | 100m Bröstsim Po 13-14 | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
21 | 100m Bröstsim Fl 15 o ä | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
22 | 100m Bröstsim Po 15 o ä | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
23 | 25m Bröstsim Fl 8 o y | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
24 | 25m Bröstsim Po 8 o y | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
25 | 50m Ryggsim Fl 9-10 | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
26 | 50m Ryggsim Po 9-10 | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
27 | 50m Ryggsim Fl 11-12 | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
28 | 50m Ryggsim Po 11-12 | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
29 | 100m Ryggsim Fl 13-14 | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
30 | 100m Ryggsim Po 13-14 | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
31 | 200m Ryggsim Fl 15 o ä | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
32 | 200m Ryggsim Po 15 o ä | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
7 | 50m Frisim Fl 11-12 | Finale | Resultat - Indledende | Startliste |
8 | 50m Frisim Po 11-12 | Finale | Resultat - Indledende | Startliste |
9 | 100m Frisim Fl 13-14 | Finale | Resultat - Indledende | Startliste |
10 | 100m Frisim Po 13-14 | Finale | Resultat - Indledende | Startliste |
11 | 100m Frisim Fl 15 o ä | Finale | Resultat - Indledende | Startliste |
12 | 100m Frisim Po 15 o ä | Finale | Resultat - Indledende | Startliste |