Program for Saltis-Cup 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 2
Heatlista Gren 21
|
Tävling |
Saltis Cup 2018 |
|
Utskriftsdatum |
04 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Saltsjöbaden |
|
Utskriftstid |
14:15 |
|
|
Arrangör |
Saltsjöbadens IF Simning |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 21, 50m Fjärilsim Herrar |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
2 |
Xander Nolte |
2006 |
|
SKURU IK |
|
25m |
|
349 |
3 |
Gustav Stridh |
2008 |
AG5908 |
SPIF SF |
|
25m |
|
350 |
4 |
Sam Asaad |
2006 |
AS1906 |
SPIF SF |
|
25m |
|
359 |
5 |
Alexander Biglert |
2007 |
AR2507 |
SPIF SF |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
158 |
1 |
Rasmus Bäck |
2009 |
AB4709 |
SKK |
|
25m |
|
353 |
2 |
Theodore Mcmillan |
2007 |
AM0307 |
SPIF SF |
|
25m |
|
351 |
3 |
Frank Floren |
2007 |
AM5107 |
SPIF SF |
|
25m |
|
363 |
4 |
Vasilis Maximilian Rosenqvist |
2009 |
AA9709 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
15 |
5 |
Douglas Styffe |
2007 |
AL8507 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
113 |
6 |
Ludwig Höijer |
2006 |
AR6506 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
1 |
Ludvig Axegård |
2008 |
AI1108 |
SKK |
|
25m |
55.55 |
152 |
2 |
Anton Hagspiel |
2009 |
AA8309 |
SKK |
|
25m |
51.30 |
114 |
3 |
Japheth Shewa |
2007 |
AL1507 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
51.00 |
246 |
4 |
Axel Mickelsson |
2006 |
AC4506 |
TUREBERG |
|
25m |
51.20 |
344 |
5 |
Oliver Hagberg |
2006 |
AO9906 |
SPIF SF |
|
50m |
54.87 |
164 |
6 |
Alexander Bouchet |
2007 |
AO8707 |
SKK |
|
25m |
56.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
151 |
1 |
Neil Daimay |
2007 |
AF9107 |
SKK |
|
25m |
48.80 |
102 |
2 |
Brian Eriksson |
2007 |
AF1907 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
44.87 |
108 |
3 |
Wilmer Riisgaard |
2006 |
AR1506 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
44.00 |
62 |
4 |
Eskil Bränström |
2006 |
AE3506 |
SKURU IK |
|
25m |
44.50 |
112 |
5 |
Vidar Karlström |
2007 |
AK7107 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
45.83 |
166 |
6 |
Lucas Bouchet |
2009 |
AD6709 |
SKK |
|
25m |
49.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
203 |
1 |
Tommy Ritmberg |
2007 |
AG6307 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
41.35 |
147 |
2 |
William Martin-Lamm |
2006 |
AJ5506 |
SKK |
|
25m |
39.74 |
194 |
3 |
Julius Dorch Juliusson |
2007 |
AC7707 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
39.13 |
141 |
4 |
Casper Drozdz |
2006 |
AG2306 |
SKK |
|
25m |
39.26 |
111 |
5 |
Hugo Östling |
2007 |
AK8107 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
41.20 |
199 |
6 |
Niklas Nygren |
2006 |
AL1106 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
43.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
193 |
1 |
Sam Hamzehnejad |
2006 |
AI1306 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
38.82 |
149 |
2 |
William Hamilton |
2006 |
AM2706 |
SKK |
|
25m |
34.82 |
146 |
3 |
Samuel Flores |
2008 |
AA8908 |
SKK |
|
25m |
33.76 |
197 |
4 |
Gustav Storell |
2006 |
AL4106 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
34.07 |
249 |
5 |
Henrik Larsson |
2006 |
AF4106 |
TUREBERG |
|
25m |
36.11 |
346 |
6 |
Otto Sahlée |
2007 |
AJ2307 |
SPIF SF |
|
25m |
38.86 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
04 november 2018 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening |
Utskriftstid |
14:15 |
|