Program för UGP 1 2018-2019, Åkersberga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
U-GP 1 2018/2019 |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:07 |
|
|
Arrangör |
Stockholms simförbund med föreningar |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Beräknad start 15:42 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
519 |
2 |
Emma Montelius |
2005 |
AY4805 |
SS04 |
|
25m |
|
664 |
3 |
Nora Lundberg |
2003 |
AT8203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
6:24.71 |
507 |
4 |
Rebecka Ishaq |
2003 |
AY8403 |
SS04 |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
513 |
1 |
Alice Velden |
2005 |
AO2405 |
SS04 |
|
25m |
6:12.36 |
225 |
2 |
Jennifer Geaney |
2005 |
AS9805 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:01.74 |
511 |
3 |
Naomi Sterling |
2002 |
BN1402 |
SS04 |
|
25m |
5:46.97 |
496 |
4 |
Karolina Tylets |
2006 |
BA9806 |
ÅKERSBERGA |
|
50m |
6:01.12 |
489 |
5 |
Magda Westberg |
2005 |
AT5805 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
6:03.11 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
231 |
1 |
Alina Färm |
2005 |
AV3605 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:31.03 |
325 |
2 |
Rebecka Axelmalm |
2003 |
BG7603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
5:21.07 |
318 |
3 |
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
5:09.21 |
297 |
4 |
Jennifer Mardo |
2005 |
AW1405 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
5:19.93 |
301 |
5 |
Ella Sörensen |
2004 |
BO6604 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
5:29.86 |
482 |
6 |
Nora Rönnbro |
2004 |
AU8404 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
5:43.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
1 |
Linnea Zetterlund |
2003 |
AO5403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:58.98 |
50 |
2 |
Moa Arvehed |
2003 |
AT7803 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:50.67 |
42 |
3 |
Louise Larsson |
2002 |
AH2802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:44.52 |
40 |
4 |
Lilly Lundgren |
2002 |
AC7402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:46.80 |
202 |
5 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
4:53.48 |
208 |
6 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:06.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
39 |
1 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:42.12 |
49 |
2 |
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
AX8402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:38.95 |
315 |
3 |
Emma Roloff |
2002 |
AT6402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
4:33.02 |
44 |
4 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:35.20 |
283 |
5 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
4:39.88 |
51 |
6 |
Elin Lindqvist |
2004 |
AP7204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:43.14 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
Utskriftstid |
14:07 |
|