Program for UGP 1 2018-2019, Eriksdal
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 9, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 244 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 2:17.89 | |
2 | 58 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 2:23.57 | |
3 | 550 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 2:27.30 | |
4 | 567 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 25 m | 2:30.03 | |
5 | 85 | Djuphammar Theo | 2005 | SK NEPTUN | AC6105 | 25 m | 2:30.32 | |
6 | 115 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 25 m | 2:31.13 | |
7 | 587 | MacLeod David | 2001 | SPIF SF | BA1701 | 25 m | 2:31.53 | |
8 | 611 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 50 m | 2:32.11 | |
9 | 557 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 25 m | 2:32.50 | |
10 | 253 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 25 m | 2:32.85 | |
11 | 84 | Albinzon Oliver | 2005 | SK NEPTUN | AC3105 | 25 m | 2:34.51 | |
12 | 103 | Bang Ferdinand | 2005 | SK NEPTUN | AF1305 | 25 m | 2:35.96 | |
13 | 79 | Martin Morris | 2004 | SK NEPTUN | AH0504 | 25 m | 2:37.22 | |
14 | 425 | Sjöberg Jack | 2005 | WISBY SS | AI3305 | 25 m | 2:38.06 | |
15 | 30 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 2:39.65 | |
16 | 106 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 25 m | 2:39.93 | |
17 | 36 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 2:40.38 | |
18 | 580 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 25 m | 2:40.45 | |
19 | 70 | Norberg Malte | 2003 | SK NEPTUN | AI7903 | 25 m | 2:40.64 | |
20 | 613 | Konttinen Akira | 2003 | ÅSK | 03A546 | 50 m | 2:41.48 | |
21 | 94 | Härmark Uno | 2005 | SK NEPTUN | AD8705 | 25 m | 2:42.41 | |
22 | 617 | Laaksonen Luka | 2005 | ÅSK | 05A517 | 50 m | 2:47.56 | |
23 | 21 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 2:48.11 | |
24 | 630 | Varonen Jeremia | 2004 | ÅSK | 04A513 | 50 m | 2:48.93 | |
25 | 141 | Lundgren Marcus | 2006 | SK NEPTUN | AN1506 | 25 m | 2:50.61 | |
26 | 623 | Oikarainen Jasper | 2005 | ÅSK | 05A276 | 50 m | 2:52.63 | |
27 | 424 | Hedin Karl | 2005 | WISBY SS | AI9105 | 25 m | 2:53.84 | |
28 | 143 | Herulf Walter | 2006 | SK NEPTUN | AN3506 | 25 m | 2:56.30 | |
29 | 119 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 50 m | 2:57.09 | |
30 | 124 | Rogersson Tim | 2005 | SK NEPTUN | AN5305 | 25 m | 2:57.66 | |
31 | 131 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 50 m | 2:59.85 | |
32 | 120 | Theodosiadis Christos | 2006 | SK NEPTUN | AI7106 | 25 m | 3:00.76 | |
33 | 136 | Palmqvist Philip | 2005 | SK NEPTUN | AR1505 | 25 m | 3:01.52 | |
34 | 254 | Åsbrink Gustav | 2005 | SKK | AE3505 | 25 m | 3:03.14 | |
35 | 258 | Berggren David | 2005 | SKK | AH5905 | 25 m | 3:03.34 | |
36 | 125 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 25 m | 3:04.08 | |
37 | 24 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 50 m | 3:06.40 | |
38 | 625 | Reiman Patrik | 2005 | ÅSK | 05A098 | 50 m | 3:07.01 | |
39 | 121 | Theodosiadis Georgios | 2005 | SK NEPTUN | AN6105 | 25 m | 3:07.24 | |
40 | 144 | Herulf Allan | 2006 | SK NEPTUN | AN4506 | 25 m | 3:08.87 | |
41 | 185 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | 3:10.33 | |
42 | 267 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | AJ6506 | 50 m | 3:18.16 | |
43 | 252 | Flores Oscar | 2005 | SKK | AE5305 | 50 m | 3:18.79 | |
44 | 266 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | AJ5506 | 50 m | 3:18.92 | |
45 | 263 | Drozdz Casper | 2006 | SKK | AG2306 | 50 m | 3:22.46 | |
46 | 583 | Hagberg Oliver | 2006 | SPIF SF | AO9906 | 25 m | 3:49.37 | |
47 | 32 | Steffansson Mathias | 2005 | GUSTAVSBER | AF2505 | 25 m | ||
48 | 34 | Sjödin Anton | 2004 | GUSTAVSBER | AS1904 | 25 m | ||
49 | 164 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 13 oktober 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 14:11 |