Program for Farum Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Fredag kl. 16.30
Løb 4, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Glarmester Becker |
Dansk Rekord Senior: Jakob S. Andkjær (1985) 22.36 2009-04-11 |
Dansk Rekord Junior: Magnus Westermann (1995) 23.07 2013-03-29 |
Farum Cup Senior: Frederik Siem Pedersen (1991) 23.43 2017-05-05 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2000 |
1 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 50 m | 22.81 | |
2 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 23.56 | |
3 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 50 m | 24.87 | |
4 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 25.08 | |
5 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 25.59 | |
6 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 50 m | 26.16 | |
7 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 26.74 | |
8 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 50 m | 28.44 |
Årg. 2001-2003 |
1 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 23.53 | |
2 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 50 m | 23.57 | |
3 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 23.96 | |
4 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 24.57 | |
5 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 50 m | 25.52 | |
6 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 25.81 | |
7 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 26.03 | |
8 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 26.08 | |
9 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 26.19 | |
10 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 50 m | 26.27 | |
11 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 50 m | 26.44 | |
12 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 50 m | 26.48 | |
13 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 26.57 | |
14 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 26.91 | |
15 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 27.41 | |
16 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 27.71 | |
17 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 27.76 | |
18 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 27.79 | |
19 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 28.01 | |
20 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 28.08 | |
21 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 28.11 | |
22 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 28.52 | |
23 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 28.56 | |
24 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 28.69 | |
25 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 29.45 | |
26 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 29.92 | |
27 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 30.84 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 maj 2019 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:15 |