Program för SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 11 Novemer 2018 Kl. 16:00 (Insim kl. 14.30-15.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim (25m) 2018 regionfinal Mellansvenska
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 nov 2018 till den 11 nov 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
200m ryggsim flickor 14 |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
266 |
|
Hanna Degerlund |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AX9404 |
25m |
2:26.84 |
|
|
|
|
|
2 |
154 |
|
Ida Lithner |
Säffle Simsällskap |
2004 |
AB6204 |
25m |
2:30.17 |
|
|
|
|
|
3 |
182 |
|
Amanda Viksten |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AK8604 |
25m |
2:34.82 |
|
|
|
|
|
4 |
263 |
|
Sarah von der Burg |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AP6604 |
25m |
2:35.06 |
|
|
|
|
|
5 |
59 |
|
Frida Florén |
Gävle Simsällskap |
2004 |
AB1404 |
25m |
2:37.92 |
|
|
|
|
|
6 |
265 |
|
Estelle Gyoni |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AS0204 |
25m |
2:39.89 |
|
|
|
|
|
7 |
193 |
|
Klara Pettersson |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AU6204 |
25m |
2:42.70 |
|
|
|
|
|
8 |
64 |
|
Lisa Löf |
Gävle Simsällskap |
2004 |
AP3404 |
25m |
2:47.83 |
|
|
|
|
|
9 |
109 |
|
Minea Dautbegovic |
Karlstads Simsällskap |
2004 |
AV9804 |
25m |
2:47.93 |
|
|
|
|
|
10 |
207 |
|
Malva Morell |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BG2604 |
25m |
2:48.74 |
|
|
|
|
|
11 |
123 |
|
Filippa Karlsson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AF8804 |
25m |
2:49.22 |
|
|
|
|
|
12 |
35 |
|
Alva Abrahamsson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AQ6604 |
25m |
2:50.07 |
|
|
|
|
|
13 |
88 |
|
Smilla Löthgren |
Karlskoga Simförening |
2004 |
BA4404 |
25m |
2:50.19 |
|
|
|
|
|
14 |
259 |
|
Matilda Lindgren |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AG5804 |
25m |
2:50.23 |
|
|
|
|
|
15 |
331 |
|
Wilma Pettersson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2004 |
BD4804 |
25m |
2:50.53 |
|
|
|
|
|
16 |
261 |
|
Astrid Engström |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AK0604 |
25m |
2:50.76 |
|
|
|
|
|
17 |
24 |
|
Josefin Fundberg |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AC2604 |
25m |
3:00.97 |
|
|
|
|
|
18 |
50 |
|
Nova Johansson |
Filipstads Simklubb |
2004 |
AA0204 |
25m |
3:01.12 |
|
|
|
|
|
19 |
310 |
|
Linnea Andersson |
Örebro Simallians |
2004 |
BN0804 |
25m |
3:03.01 |
|
|
|
|
|
20 |
86 |
|
Alice Bergström |
Karlskoga Simförening |
2004 |
AS5404 |
25m |
3:03.85 |
|
|
|
|
|
21 |
124 |
|
Linnéa Fredriksson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AT0404 |
25m |
3:08.23 |
|
|
|
|
|
22 |
205 |
|
Alice Törnkvist |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BE2804 |
25m |
3:21.26 |
|
|
|
|
|
23 |
199 |
|
Sofia Högdin |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BA3404 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
235 |
|
Doris Larsson |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BY6804 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
93 |
|
Maja Nyberg |
Karlskoga Simförening |
2004 |
BM9804 |
25m |
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-11-11 11:51:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|