Program för SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim (25m) 2018 regionfinal Mellansvenska
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 nov 2018 till den 11 nov 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100m ryggsim pojkar 15-16 |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
137 |
|
Edwin Nystrand |
Sala Simsällskap |
2002 |
AE8902 |
25m |
1:01.78 |
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Kevin Grahn |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AH9103 |
25m |
1:01.78 |
|
|
|
|
|
3 |
294 |
|
Oscar Wilhelmsson |
Örebro Simallians |
2002 |
AM3902 |
25m |
1:02.72 |
|
|
|
|
|
4 |
153 |
|
Julius Grell |
Sandvikens Sim och Hoppklubb |
2003 |
AS9903 |
25m |
1:03.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
141 |
|
Marcus Johnsson |
Sala Simsällskap |
2002 |
AN2502 |
25m |
1:04.83 |
|
|
|
|
|
6 |
299 |
|
Hannes Börjel |
Örebro Simallians |
2002 |
AO4502 |
25m |
1:06.19 |
|
|
|
|
|
7 |
81 |
|
Philip Löfbom |
Karlskoga Simförening |
2003 |
AC0903 |
25m |
1:06.52 |
|
|
|
|
|
8 |
61 |
|
Carl Hansson |
Gävle Simsällskap |
2003 |
AE9703 |
25m |
1:06.92 |
|
|
|
|
|
9 |
175 |
|
Oskar Andersson |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AG6503 |
25m |
1:07.10 |
|
|
|
|
|
10 |
25 |
|
Alex Ly |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AE6103 |
25m |
1:07.62 |
|
|
|
|
|
11 |
66 |
|
Melker Rosengren |
Gävle Simsällskap |
2003 |
AR1903 |
25m |
1:08.43 |
|
|
|
|
|
12 |
249 |
|
Per Granlund |
Västerås Simsällskap |
2002 |
AH9502 |
25m |
1:09.33 |
|
|
|
|
|
13 |
308 |
|
Anton Svennberg |
Örebro Simallians |
2002 |
AV3702 |
25m |
1:09.35 |
|
|
|
|
|
14 |
168 |
|
Kevin Shiva |
Upsala Simsällskap |
2002 |
AB1102 |
25m |
1:09.84 |
|
|
|
|
|
15 |
180 |
|
Elias Holst |
Upsala Simsällskap |
2002 |
AO9302 |
25m |
1:12.04 |
|
|
|
|
|
16 |
76 |
|
Gustaf Sandström |
Hudiksvalls Simsällskap |
2003 |
AP4703 |
25m |
1:12.43 |
|
|
|
|
|
17 |
269 |
|
Gustav Ulfvebrand |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AT4103 |
25m |
1:12.53 |
|
|
|
|
|
18 |
146 |
|
Felix Mårvad |
Sala Simsällskap |
2003 |
AS2303 |
25m |
1:12.83 |
|
|
|
|
|
19 |
108 |
|
Elias Sjölander |
Karlstads Simsällskap |
2003 |
AO3903 |
25m |
1:12.96 |
|
|
|
|
|
20 |
112 |
|
Filip Hedin |
Karlstads Simsällskap |
2003 |
AS1503 |
25m |
1:14.73 |
|
|
|
|
|
21 |
128 |
|
Amadeus Ahlman |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AW4703 |
25m |
1:15.76 |
|
|
|
|
|
22 |
312 |
|
Kevin Cao |
Örebro Simallians |
2003 |
AX5303 |
25m |
1:18.27 |
|
|
|
|
|
23 |
293 |
|
William Forsström |
Örebro Simallians |
2002 |
AM0902 |
25m |
1:18.28 |
|
|
|
|
|
24 |
82 |
|
Oscar Björstam |
Karlskoga Simförening |
2003 |
AH2703 |
25m |
1:20.53 |
|
|
|
|
|
25 |
55 |
|
Charlie Landeman |
Filipstads Simklubb |
2003 |
AY6303 |
25m |
1:21.42 |
RES |
|
26 |
336 |
|
Artur Romin |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
AJ0303 |
25m |
1:22.26 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
2018-11-11 11:51:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|