Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 2
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
17:18 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU |
Loppukilpailut (8) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Niko Silander |
2003 |
03B204 |
Cetus |
|
50m |
2:04.25 |
2:01.25 |
2 |
Aaro Ruuskanen |
2005 |
05A774 |
HTU |
|
50m |
2:01.57 |
1:58.57 |
3 |
Anton Ahonen |
2006 |
06A749 |
Cetus |
|
25m |
1:57.32 |
1:57.32 |
4 |
Oscar Westerberg |
2005 |
05A519 |
Cetus |
|
50m |
1:55.30 |
1:52.30 |
5 |
Totte Teittinen |
2005 |
05A952 |
Cetus |
|
25m |
1:53.65 |
1:53.65 |
6 |
Pauli Rantatupa |
2005 |
05A960 |
Cetus |
|
50m |
2:00.82 |
1:57.82 |
7 |
Emil Tirkkonen |
2006 |
06A865 |
Cetus |
|
50m |
2:03.64 |
2:00.64 |
8 |
Riku Forsberg |
2005 |
05A829 |
Cetus |
|
25m |
2:03.36 |
2:03.36 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Artem Haikara |
2005 |
05A786 |
Cetus |
|
50m |
1:54.19 |
1:51.19 |
2 |
Otto Tuominen |
2005 |
05A953 |
HSS |
|
50m |
1:51.47 |
1:48.47 |
3 |
Aarne Laurila |
2006 |
06A667 |
Cetus |
|
25m |
1:43.49 |
1:43.49 |
4 |
Aleksi Sinisalo |
2006 |
06A680 |
Cetus |
|
50m |
1:45.43 |
1:42.43 |
5 |
Niko Antman |
2006 |
06A259 |
Gladius |
|
50m |
1:46.21 |
1:43.21 |
6 |
Mihail Pavljuk |
2005 |
05A455 |
HSS |
|
25m |
1:47.89 |
1:47.89 |
7 |
Ivan Gavrilov |
2005 |
05A769 |
Cetus |
|
50m |
1:52.62 |
1:49.62 |
8 |
Anton Visulainen |
2005 |
05A796 |
HTU |
|
25m |
1:51.44 |
1:51.44 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aleksander Sibirtsev |
2005 |
05A949 |
HSS |
|
25m |
1:39.36 |
1:39.36 |
2 |
Niko Partanen |
2005 |
05A767 |
ORCA |
|
25m |
1:36.71 |
1:36.71 |
3 |
Miska Sarkkinen |
2005 |
05A510 |
HU |
|
25m |
1:34.21 |
1:34.21 |
4 |
Lucas Tepponen |
2003 |
03A490 |
HU |
|
25m |
1:21.64 |
1:21.64 |
5 |
Muhammed Tantula |
2002 |
02A645 |
SGR |
|
25m |
1:22.60 |
1:22.60 |
6 |
Ahti Liimatainen |
2005 |
05A800 |
HU |
|
25m |
1:35.07 |
1:35.07 |
7 |
Evan Mustonen |
2005 |
05A896 |
Cetus |
|
25m |
1:38.53 |
1:38.53 |
8 |
Luis Valero de la Iglesia |
2006 |
06A067 |
Cetus |
|
50m |
1:45.31 |
1:42.31 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Heikki Väkeväinen |
2002 |
02B021 |
Gladius |
|
25m |
1:19.39 |
1:19.39 |
2 |
Danila Shishinin |
2002 |
02A597 |
ORCA |
|
25m |
1:14.25 |
1:14.25 |
3 |
Oskari Aalto |
2002 |
02A016 |
HSS |
|
25m |
1:05.51 |
1:05.51 |
4 |
Verneri Viisanen |
2002 |
02A281 |
Cetus |
|
50m |
1:07.65 |
1:04.65 |
5 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
02A241 |
Cetus |
|
50m |
1:07.96 |
1:04.96 |
6 |
Daniel Rinne |
2002 |
02B263 |
Cetus |
|
50m |
1:13.69 |
1:10.69 |
7 |
Onni Järvinen |
2002 |
02A765 |
HTU |
|
25m |
1:15.50 |
1:15.50 |
8 |
Kirill Karppi |
2002 |
02A699 |
HU |
|
25m |
1:21.83 |
1:21.83 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Alexander Huhtala |
2003 |
03A751 |
Cetus |
|
25m |
1:15.99 |
1:15.99 |
2 |
Niklas Hatakka |
2003 |
03A534 |
Cetus |
|
25m |
1:12.37 |
1:12.37 |
3 |
Lassi Haimi |
2003 |
03A559 |
HSS |
|
50m |
1:10.35 |
1:07.35 |
4 |
Marcus Forsel |
2003 |
03A127 |
HSS |
|
25m |
1:05.42 |
1:05.42 |
5 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
03A416 |
HSS |
|
50m |
1:10.03 |
1:07.03 |
6 |
Luukas Vainio |
2003 |
03A099 |
Cetus |
|
25m |
1:10.62 |
1:10.62 |
7 |
Oskari Repo |
2003 |
03A824 |
Cetus |
|
50m |
1:17.06 |
1:14.06 |
8 |
Elis Fokin |
2003 |
03A811 |
HSS |
|
25m |
1:20.28 |
1:20.28 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Samuli Masalin |
2004 |
04A470 |
Cetus |
|
50m |
1:34.35 |
1:31.35 |
2 |
Justus Holtari |
2004 |
04A618 |
Cetus |
|
25m |
1:26.03 |
1:26.03 |
3 |
Juuso Pulkkinen |
2004 |
04A145 |
Cetus |
|
50m |
1:22.17 |
1:19.17 |
4 |
Davin Lindholm |
2004 |
04B010 |
HSS |
|
25m |
1:07.18 |
1:07.18 |
5 |
Veerti Juurakko |
2004 |
04A476 |
Cetus |
|
50m |
1:15.20 |
1:12.20 |
6 |
Masih Tantula |
2004 |
04A158 |
SGR |
|
50m |
1:28.10 |
1:25.10 |
7 |
Lucas Lönnblad |
2004 |
04A495 |
Cetus |
|
50m |
1:31.57 |
1:28.57 |
8 |
Joonas Patrik Pylvänäinen |
2004 |
04B178 |
Cetus |
|
25m |
1:34.67 |
1:34.67 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Teo Mattelmäki |
2005 |
05A743 |
Cetus |
|
50m |
1:34.60 |
1:31.60 |
2 |
Anton Kettunen |
2005 |
05A144 |
Gladius |
|
50m |
1:31.10 |
1:28.10 |
3 |
Eemil Reijonen |
2005 |
05A746 |
Cetus |
|
50m |
1:27.29 |
1:24.29 |
4 |
Samuel Halminen |
2005 |
05A578 |
HSS |
|
50m |
1:23.09 |
1:20.09 |
5 |
Serhat Kalin |
2005 |
05A411 |
ORCA |
|
25m |
1:23.08 |
1:23.08 |
6 |
Veikka Leväsalo |
2005 |
05A863 |
HSS |
|
50m |
1:29.06 |
1:26.06 |
7 |
Eeli Partanen |
2005 |
05A202 |
Cetus |
|
25m |
1:31.47 |
1:31.47 |
8 |
Jimi Kurkikangas |
2005 |
05B167 |
BS-PU |
|
25m |
1:31.64 |
1:31.64 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lassi Leppänen |
2006 |
06B055 |
BS-PU |
|
25m |
1:39.51 |
1:39.51 |
2 |
Lasse Niemi |
2006 |
06A032 |
HU |
|
25m |
1:37.14 |
1:37.14 |
3 |
Aarne Nuutinen |
2006 |
06A763 |
Cetus |
|
25m |
1:36.68 |
1:36.68 |
4 |
Boris Minkovski |
2006 |
06A905 |
Cetus |
|
25m |
1:27.34 |
1:27.34 |
5 |
Jani Ekman |
2006 |
06A324 |
BS-PU |
|
50m |
1:32.03 |
1:29.03 |
6 |
Tomi Silander |
2006 |
06A061 |
Cetus |
|
50m |
1:39.75 |
1:36.75 |
7 |
Mikael Rasinmäki |
2006 |
06A426 |
Cetus |
|
25m |
1:38.37 |
1:38.37 |
8 |
Benjamin Winqvist |
2006 |
06A420 |
Cetus |
|
25m |
1:40.11 |
1:40.11 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
17:18 |
|