Ohjelma Martti Ollgren Uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 5
|
Kilpailu |
Martti Ollgren -Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
22 syyskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
10:15 |
|
|
Järjestäjä |
TATU Tampere ry. |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
22 syyskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 5, 200m Sekauinti Naiset |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Hanna Törmä |
2007 |
07A117 |
PUS |
|
50m |
3:06.59 |
3:01.59 |
2 |
Enni Halttunen |
2005 |
05A482 |
UiTa |
|
25m |
3:00.52 |
3:00.52 |
3 |
Noora Pätiälä |
2004 |
04A436 |
UiTa |
|
50m |
3:02.16 |
2:57.16 |
4 |
Pinja Pyykönen |
2002 |
02A793 |
JoUS |
|
50m |
2:59.58 |
2:54.58 |
5 |
Emilia Rahola |
2006 |
06A253 |
PUS |
|
50m |
3:01.50 |
2:56.50 |
6 |
Erin Heinikangas |
2007 |
07A193 |
RaUS |
|
50m |
3:05.44 |
3:00.44 |
7 |
Merituuli Lehtonen |
2003 |
03B170 |
PUS |
|
25m |
3:00.68 |
3:00.68 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anni Törmänen |
2005 |
05B035 |
RaUS |
|
50m |
2:58.25 |
2:53.25 |
2 |
Viola Karismaa |
2005 |
05B056 |
PUS |
|
50m |
2:57.55 |
2:52.55 |
3 |
Oona Ahinko |
2001 |
01A878 |
VeUS |
|
25m |
2:47.57 |
2:47.57 |
4 |
Ida Töyrylä |
2004 |
04A450 |
UiTa |
|
25m |
2:43.86 |
2:43.86 |
5 |
Tessa Kirjonen |
2003 |
03A080 |
UiTa |
|
50m |
2:50.80 |
2:45.80 |
6 |
Aada Hirvasoja |
2005 |
05A577 |
HAHE |
|
50m |
2:54.04 |
2:49.04 |
7 |
Nelli Laaksonen |
2005 |
05A602 |
PUS |
|
25m |
2:52.80 |
2:52.80 |
8 |
Hilla Känkänen |
2006 |
06A139 |
PUS |
|
50m |
2:58.51 |
2:53.51 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ronja Myllykallio |
2003 |
03A501 |
UiTa |
|
50m |
2:46.51 |
2:41.51 |
2 |
Ella Ekman |
2003 |
03A645 |
UiTa |
|
25m |
2:40.89 |
2:40.89 |
3 |
Adeliina Kaarlenkaski |
2004 |
04A139 |
UiTa |
|
50m |
2:44.47 |
2:39.47 |
4 |
Ella-Noora Haanpää |
1998 |
98A028 |
RaUS |
|
25m |
2:38.86 |
2:38.86 |
5 |
Venla Pesu |
2002 |
02A174 |
UiTa |
|
25m |
2:39.17 |
2:39.17 |
6 |
Siiri Mätäsjärvi |
2004 |
04A412 |
UiTa |
|
50m |
2:45.66 |
2:40.66 |
7 |
Hanna Mangeloja |
2001 |
01B126 |
SWIM |
|
50m |
2:46.09 |
2:41.09 |
8 |
Kiona Inkilä |
2004 |
04B098 |
UiTa |
|
50m |
2:47.61 |
2:42.61 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Siiri Arjanmaa |
2004 |
04A173 |
UiTa |
|
25m |
2:36.02 |
2:36.02 |
2 |
Sini Korin |
2003 |
03A617 |
UiTa |
|
25m |
2:35.00 |
2:35.00 |
3 |
Maria Korkalainen |
2005 |
05A667 |
JoUS |
|
50m |
2:34.27 |
2:29.27 |
4 |
Hanna Hammar |
1998 |
98A182 |
UiTa |
|
50m |
2:29.64 |
2:24.64 |
5 |
Emma von Dickoff |
2002 |
02A117 |
UiTa |
|
25m |
2:26.28 |
2:26.28 |
6 |
Jessica Mäkinen |
2004 |
04A198 |
UiTa |
|
50m |
2:36.35 |
2:31.35 |
7 |
Viivi Merisalo |
2002 |
02A419 |
SWIM |
|
50m |
2:40.20 |
2:35.20 |
8 |
Noora Kylmämetsä |
2004 |
04A592 |
UiTa |
|
50m |
2:42.72 |
2:37.72 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
22 syyskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
10:15 |
|