Ohjelma Øst Junior/senior Langbane
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 32, 200m Rygsvømning Herrer |
Dansk Rekord Senior: Alexander Gliese (1997) 2:00.49 2018-08-04 |
Dansk Rekord Junior: Marcus Bak (1991) 2:02.31 2009-04-09 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 2:01.66 | |
2 | 192 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 2:02.31 | |
3 | 238 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 2:02.49 | |
4 | 216 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 2:03.97 | |
5 | 82 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:05.76 | |
6 | 237 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 2:06.57 | |
7 | 159 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 2:07.26 | |
8 | 138 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 2:08.53 | |
9 | 178 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 2:09.18 | |
10 | 149 | Møller Frederik O. | 1999 | HOVEDSTAD | 9935AC | 50 m | 2:09.36 | |
11 | 321 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 50 m | 2:09.43 | |
12 | 156 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 2:09.96 | |
13 | 51 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 2:12.61 | |
14 | 42 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 2:14.38 | |
15 | 31 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:14.68 | |
16 | 69 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 2:15.49 | |
17 | 133 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:15.53 | |
18 | 285 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 2:15.90 | |
19 | 53 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 2:16.72 | |
20 | 239 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 2:18.27 | |
21 | 122 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 2:19.52 | |
22 | 95 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 2:19.83 | |
23 | 141 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:19.97 | |
24 | 78 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 2:20.69 | |
25 | 207 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 2:21.29 | |
26 | 157 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 2:22.26 | |
27 | 15 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 50 m | 2:23.50 | |
28 | 118 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:24.49 | |
29 | 368 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 2:24.52 | |
30 | 371 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 2:25.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 marts 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 23:55 |