Startliste for Regionalt mesterskab for årgangssvømmere 2018-2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 4X50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 98 | Hovedstadens Piger A | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:01.80 | ||
2 | 52 | Køge Piger 1 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:08.00 | ||
3 | 229 | Vat 1 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:08.27 | ||
4 | 191 | Vg17 Piger | 2005 | VG17 | 25 m | 2:10.00 | ||
5 | 26 | Gti Piger | 2005 | GTI | 25 m | 2:10.97 | ||
6 | 107 | Hovedstadens Piger B | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:11.90 | ||
7 | 231 | Vat 2 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:14.74 | ||
8 | 88 | Rikkes Rollinger | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:16.49 | ||
9 | 61 | Køge Piger 2 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:17.00 | ||
10 | 192 | Vg17 Piger 2 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:18.00 | ||
11 | 252 | Kvik K2 Piger 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:19.30 | ||
12 | 40 | Haslev | 2005 | HASLEV | 25 m | 2:22.00 | ||
13 | 253 | Kvik K2 Piger 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:25.80 | ||
14 | 149 | Hg 1 Piger | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 2, 4X50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Vg17 Drenge | 2004 | VG17 | 25 m | 1:55.00 | ||
2 | 91 | Hovedstadens Drenge | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:55.80 | ||
3 | 25 | Gti Drenge | 2004 | GTI | 25 m | 1:56.32 | ||
4 | 250 | Kvik K2 Drenge 1 | 2004 | KVIK | 25 m | 1:57.20 | ||
5 | 230 | Vat 1 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:02.79 | ||
6 | 247 | Lf Drenge 1 :-) | 2004 | LF-SWIM | 25 m | 2:07.00 | ||
7 | 81 | Fire Fjollede Fyre | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:08.12 | ||
8 | 114 | Korsør Drenge | 2004 | KORSØR | 25 m | 2:09.00 | ||
9 | 251 | Kvik K2 Drenge 2 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:12.10 | ||
10 | 232 | Vat 2 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:12.32 | ||
11 | 47 | Køge Drenge | 2004 | KØGE | 25 m | 2:14.00 | ||
12 | 248 | Lf Drenge 2 :-) | 2004 | LF-SWIM | 25 m | 2:15.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 3, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:12.52 | |
2 | 106 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:13.04 | |
3 | 158 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:14.01 | |
4 | 260 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:17.24 | |
5 | 205 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:17.92 | |
6 | 102 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:19.17 | |
7 | 262 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:20.97 | |
8 | 269 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:21.08 | |
9 | 197 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:21.46 | |
10 | 234 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:21.58 | |
11 | 194 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 2:21.95 | |
12 | 100 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:22.85 | |
13 | 2 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:23.16 | |
14 | 256 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:24.19 | |
15 | 156 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:24.33 | |
16 | 186 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:25.05 | |
17 | 237 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 2:25.19 | |
18 | 272 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:25.29 | |
19 | 105 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:26.05 | |
20 | 208 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 2:26.11 | |
21 | 265 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:27.00 | |
22 | 255 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:27.74 | |
23 | 44 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 2:28.62 | |
24 | 27 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 2:29.32 | |
25 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:30.46 | |
26 | 58 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 2:31.27 | |
27 | 277 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 2:31.54 | |
28 | 271 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 2:32.43 | |
29 | 218 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 2:32.88 | |
30 | 62 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 2:33.52 | |
31 | 270 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 2:33.99 | |
32 | 5 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 2:34.54 | |
33 | 74 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:35.71 | |
34 | 242 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:35.71 | |
35 | 235 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:35.73 | |
36 | 157 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 2:36.15 | |
37 | 196 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:36.50 | |
38 | 70 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:36.84 | |
39 | 69 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 2:37.15 | |
40 | 161 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 2:37.19 | |
41 | 86 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 2:37.77 | |
42 | 201 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 2:37.88 | |
43 | 11 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 2:39.56 | |
44 | 204 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:40.51 | |
45 | 241 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 2:40.74 | |
46 | 30 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 2:42.72 | |
47 | 39 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 2:43.24 | |
48 | 219 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 2:43.67 | |
49 | 4 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 2:44.66 | |
50 | 59 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 2:47.62 | |
51 | 71 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 2:47.84 | |
52 | 60 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 2:48.25 | |
53 | 24 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 2:48.45 | |
54 | 193 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 2:48.67 | |
55 | 143 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 2:48.69 | |
56 | 85 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 2:48.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 4, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:58.29 | |
2 | 31 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 2:03.11 | |
3 | 35 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 2:06.93 | |
4 | 1 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:07.95 | |
5 | 258 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:09.00 | |
6 | 82 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:09.02 | |
7 | 15 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 2:09.68 | |
8 | 48 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:11.20 | |
9 | 115 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 2:11.54 | |
10 | 8 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:11.58 | |
11 | 7 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:12.10 | |
12 | 177 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 2:12.64 | |
13 | 276 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:12.65 | |
14 | 220 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 2:14.92 | |
15 | 216 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:15.66 | |
16 | 195 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 2:16.10 | |
17 | 217 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 2:16.16 | |
18 | 257 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 2:16.18 | |
19 | 67 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:17.79 | |
20 | 96 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:18.40 | |
21 | 83 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:19.79 | |
22 | 199 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:20.22 | |
23 | 75 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 2:20.81 | |
24 | 169 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 2:21.24 | |
25 | 51 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:22.12 | |
26 | 50 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:22.18 | |
27 | 267 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:22.36 | |
28 | 117 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 2:22.46 | |
29 | 245 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 2:23.13 | |
30 | 240 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 2:23.28 | |
31 | 162 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:23.42 | |
32 | 17 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 2:23.73 | |
33 | 116 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 2:24.07 | |
34 | 41 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 2:24.72 | |
35 | 10 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 2:25.57 | |
36 | 3 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:26.75 | |
37 | 275 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 2:27.50 | |
38 | 171 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:27.82 | |
39 | 273 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 2:28.48 | |
40 | 189 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 2:29.38 | |
41 | 77 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 2:29.59 | |
42 | 42 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 2:29.75 | |
43 | 146 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 2:30.98 | |
44 | 78 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 2:32.00 | |
45 | 90 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 2:32.78 | |
46 | 160 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 2:33.02 | |
47 | 6 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 2:34.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:22.88 | |
2 | 103 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:29.65 | |
3 | 33 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 2:34.36 | |
4 | 269 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:35.34 | |
5 | 271 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 2:39.60 | |
6 | 272 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:40.10 | |
7 | 46 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 2:40.59 | |
8 | 58 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 2:41.05 | |
9 | 79 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:41.38 | |
10 | 109 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 2:41.60 | |
11 | 32 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 2:42.86 | |
12 | 69 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 2:45.16 | |
13 | 62 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 2:45.83 | |
14 | 27 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 2:45.86 | |
15 | 242 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:47.02 | |
16 | 270 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 2:48.16 | |
17 | 86 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 2:49.33 | |
18 | 105 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:50.67 | |
19 | 142 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 2:50.72 | |
20 | 54 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 2:52.09 | |
21 | 55 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 2:52.80 | |
22 | 73 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 2:54.66 | |
23 | 74 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:55.20 | |
24 | 148 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 2:55.40 | |
25 | 157 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 2:58.40 | |
26 | 9 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 2:59.72 | |
27 | 174 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 3:00.30 | |
28 | 76 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 3:01.79 | |
29 | 222 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 3:01.93 | |
30 | 219 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 3:03.74 | |
31 | 215 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 3:04.49 | |
32 | 23 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 3:07.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 8, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:12.56 | |
2 | 216 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:20.85 | |
3 | 95 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:22.20 | |
4 | 268 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:22.70 | |
5 | 38 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 2:26.82 | |
6 | 267 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:29.64 | |
7 | 96 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:32.46 | |
8 | 113 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:34.13 | |
9 | 183 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:36.41 | |
10 | 254 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:40.19 | |
11 | 50 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:42.11 | |
12 | 141 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 2:42.87 | |
13 | 245 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 2:43.09 | |
14 | 42 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 2:46.21 | |
15 | 75 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 2:46.25 | |
16 | 224 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 2:47.51 | |
17 | 36 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 2:47.86 | |
18 | 264 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 2:48.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 4:51.48 | |
2 | 122 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 5:00.51 | |
3 | 194 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 5:01.14 | |
4 | 269 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 5:01.47 | |
5 | 89 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 5:01.48 | |
6 | 260 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 5:02.75 | |
7 | 262 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 5:03.15 | |
8 | 237 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 5:04.93 | |
9 | 265 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 5:06.45 | |
10 | 108 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 5:12.55 | |
11 | 185 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 5:12.59 | |
12 | 208 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 5:16.28 | |
13 | 22 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 5:16.69 | |
14 | 272 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 5:17.74 | |
15 | 187 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 5:18.39 | |
16 | 218 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 5:25.68 | |
17 | 79 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 5:27.87 | |
18 | 62 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 5:28.10 | |
19 | 157 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 5:37.46 | |
20 | 5 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 5:39.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 168 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 4:21.73 | |
2 | 31 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 4:23.70 | |
3 | 94 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 4:25.44 | |
4 | 48 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 4:31.85 | |
5 | 1 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 4:33.11 | |
6 | 259 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 4:35.71 | |
7 | 15 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 4:37.03 | |
8 | 82 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 4:40.36 | |
9 | 7 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 4:43.25 | |
10 | 93 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 4:46.09 | |
11 | 276 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 4:48.83 | |
12 | 195 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 4:49.35 | |
13 | 67 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 4:49.57 | |
14 | 115 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 4:54.59 | |
15 | 203 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 4:54.70 | |
16 | 117 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 4:54.81 | |
17 | 212 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 4:59.09 | |
18 | 51 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 5:03.78 | |
19 | 199 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 5:04.44 | |
20 | 246 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 5:09.44 | |
21 | 10 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 5:09.69 | |
22 | 254 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 5:11.50 | |
23 | 17 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 5:11.97 | |
24 | 50 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 5:12.13 | |
25 | 6 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 5:16.18 | |
26 | 228 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 5:17.89 | |
27 | 90 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 5:24.01 | |
28 | 20 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 5:24.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 13, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:20.96 | |
2 | 53 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:34.76 | |
3 | 200 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:38.63 | |
4 | 105 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:38.88 | |
5 | 56 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:38.96 | |
6 | 18 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 2:39.71 | |
7 | 89 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:41.18 | |
8 | 14 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 2:41.83 | |
9 | 33 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 2:41.83 | |
10 | 158 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:42.37 | |
11 | 166 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 2:42.52 | |
12 | 2 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:42.58 | |
13 | 57 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:43.72 | |
14 | 22 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 2:44.63 | |
15 | 197 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:44.96 | |
16 | 55 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 2:45.05 | |
17 | 262 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:45.22 | |
18 | 170 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 2:45.69 | |
19 | 144 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:46.00 | |
20 | 256 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:46.06 | |
21 | 202 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:46.46 | |
22 | 54 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 2:46.92 | |
23 | 178 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:47.28 | |
24 | 176 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:47.37 | |
25 | 112 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:47.56 | |
26 | 207 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:48.04 | |
27 | 87 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:48.31 | |
28 | 211 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 2:48.39 | |
29 | 260 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:48.49 | |
30 | 79 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:48.74 | |
31 | 111 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:48.75 | |
32 | 70 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:49.45 | |
33 | 194 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 2:49.46 | |
34 | 156 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:49.87 | |
35 | 236 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 2:50.30 | |
36 | 142 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 2:50.98 | |
37 | 165 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 2:51.59 | |
38 | 277 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 2:51.93 | |
39 | 179 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:52.61 | |
40 | 32 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 2:52.72 | |
41 | 198 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 2:53.28 | |
42 | 148 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 2:53.52 | |
43 | 196 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:53.58 | |
44 | 69 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 2:54.55 | |
45 | 271 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 2:54.57 | |
46 | 235 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:54.59 | |
47 | 227 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 2:56.18 | |
48 | 265 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:56.19 | |
49 | 184 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 2:56.22 | |
50 | 37 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 2:56.40 | |
51 | 270 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 2:57.16 | |
52 | 9 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 2:57.76 | |
53 | 201 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 2:57.84 | |
54 | 208 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 2:58.10 | |
55 | 173 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 2:58.51 | |
56 | 209 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 2:58.80 | |
57 | 59 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 2:59.21 | |
58 | 237 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 2:59.40 | |
59 | 147 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 2:59.81 | |
60 | 60 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 2:59.83 | |
61 | 204 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 3:01.53 | |
62 | 21 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 3:02.25 | |
63 | 30 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 3:02.66 | |
64 | 266 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 3:05.13 | |
65 | 23 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 3:06.91 | |
66 | 143 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 3:07.08 | |
67 | 24 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 3:07.36 | |
68 | 85 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 3:08.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 14, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:24.62 | |
2 | 214 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:24.63 | |
3 | 19 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 2:25.38 | |
4 | 96 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:25.75 | |
5 | 35 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 2:26.23 | |
6 | 95 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:26.76 | |
7 | 172 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:28.36 | |
8 | 82 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:29.20 | |
9 | 13 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 2:29.77 | |
10 | 38 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 2:30.57 | |
11 | 8 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:31.29 | |
12 | 34 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 2:31.48 | |
13 | 48 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:32.06 | |
14 | 167 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:32.67 | |
15 | 216 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:34.21 | |
16 | 84 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 2:34.69 | |
17 | 257 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 2:35.46 | |
18 | 49 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 2:35.95 | |
19 | 220 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 2:36.37 | |
20 | 119 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 2:37.59 | |
21 | 177 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 2:37.76 | |
22 | 7 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:38.22 | |
23 | 276 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:38.23 | |
24 | 67 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:39.60 | |
25 | 240 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 2:40.86 | |
26 | 3 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:41.27 | |
27 | 267 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:41.27 | |
28 | 83 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:41.68 | |
29 | 246 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 2:41.78 | |
30 | 66 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0473AS | 25 m | 2:43.73 | |
31 | 199 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:43.91 | |
32 | 51 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:43.97 | |
33 | 169 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 2:44.27 | |
34 | 145 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 2:44.66 | |
35 | 16 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 2:44.71 | |
36 | 118 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 2:44.79 | |
37 | 80 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 2:45.56 | |
38 | 162 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:45.63 | |
39 | 245 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 2:45.77 | |
40 | 228 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 2:46.39 | |
41 | 254 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:48.62 | |
42 | 63 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 2:49.32 | |
43 | 29 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 2:50.59 | |
44 | 221 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 2:53.13 | |
45 | 20 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 2:53.48 | |
46 | 90 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 2:53.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 15, 4X50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 98 | Hovedstadens Piger A | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:09.90 | ||
2 | 52 | Køge Piger 1 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:15.00 | ||
3 | 229 | Vat 1 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:17.22 | ||
4 | 252 | Kvik K2 Piger 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:17.50 | ||
5 | 191 | Vg17 Piger | 2005 | VG17 | 25 m | 2:18.00 | ||
6 | 26 | Gti Piger | 2005 | GTI | 25 m | 2:20.41 | ||
7 | 107 | Hovedstadens Piger B | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:21.30 | ||
8 | 253 | Kvik K2 Piger 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:25.90 | ||
9 | 61 | Køge Piger 2 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:27.00 | ||
10 | 40 | Haslev | 2005 | HASLEV | 25 m | 2:28.00 | ||
11 | 231 | Vat 2 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:28.42 | ||
12 | 233 | Young Sunswim 1 | 2005 | SOLRØD | 25 m | 2:31.29 | ||
13 | 192 | Vg17 Piger 2 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:36.00 | ||
14 | 150 | Hg 2 Piger | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
15 | 151 | Hg 3 Piger | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 16, 4X50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 250 | Kvik K2 Drenge 1 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:01.10 | ||
2 | 91 | Hovedstadens Drenge | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:05.50 | ||
3 | 25 | Gti Drenge | 2004 | GTI | 25 m | 2:06.43 | ||
4 | 230 | Vat 1 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:12.79 | ||
5 | 251 | Kvik K2 Drenge 2 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:13.90 | ||
6 | 47 | Køge Drenge | 2004 | KØGE | 25 m | 2:16.00 | ||
7 | 190 | Vg17 Drenge | 2004 | VG17 | 25 m | 2:17.00 | ||
8 | 247 | Lf Drenge 1 :-) | 2004 | LF-SWIM | 25 m | 2:18.00 | ||
9 | 114 | Korsør Drenge | 2004 | KORSØR | 25 m | 2:20.00 | ||
10 | 232 | Vat 2 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:23.66 | ||
11 | 248 | Lf Drenge 2 :-) | 2004 | LF-SWIM | 25 m | 2:26.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 17, 4X50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 98 | Hovedstadens Piger A | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:24.20 | ||
2 | 229 | Vat 1 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:26.73 | ||
3 | 191 | Vg17 Piger | 2005 | VG17 | 25 m | 2:29.00 | ||
4 | 107 | Hovedstadens Piger B | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:36.20 | ||
5 | 252 | Kvik K2 Piger 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:36.80 | ||
6 | 26 | Gti Piger | 2005 | GTI | 25 m | 2:38.86 | ||
7 | 52 | Køge Piger 1 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:40.00 | ||
8 | 231 | Vat 2 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:40.19 | ||
9 | 233 | Young Sunswim 1 | 2005 | SOLRØD | 25 m | 2:40.34 | ||
10 | 192 | Vg17 Piger 2 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:44.00 | ||
11 | 61 | Køge Piger 2 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:45.00 | ||
12 | 253 | Kvik K2 Piger 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:47.50 | ||
13 | 40 | Haslev | 2005 | HASLEV | 25 m | 2:50.00 | ||
14 | 152 | Hg 4 Piger | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
15 | 153 | Hg 5 Piger | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 18, 4X50m Brystsvømning Herre |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Hovedstadens Drenge | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:18.10 | ||
2 | 250 | Kvik K2 Drenge 1 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:18.30 | ||
3 | 230 | Vat 1 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:19.32 | ||
4 | 25 | Gti Drenge | 2004 | GTI | 25 m | 2:23.37 | ||
5 | 247 | Lf Drenge 1 :-) | 2004 | LF-SWIM | 25 m | 2:28.00 | ||
6 | 190 | Vg17 Drenge | 2004 | VG17 | 25 m | 2:31.00 | ||
7 | 251 | Kvik K2 Drenge 2 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:33.70 | ||
8 | 47 | Køge Drenge | 2004 | KØGE | 25 m | 2:35.00 | ||
9 | 232 | Vat 2 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:36.73 | ||
10 | 114 | Korsør Drenge | 2004 | KORSØR | 25 m | 2:37.50 | ||
11 | 248 | Lf Drenge 2 :-) | 2004 | LF-SWIM | 25 m | 2:48.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 19, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 18 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 30.17 | |
2 | 211 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 31.88 | |
3 | 54 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 32.35 | |
4 | 58 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 33.05 | |
5 | 9 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 33.45 | |
6 | 277 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 33.53 | |
7 | 142 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 33.68 | |
8 | 22 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 33.84 | |
9 | 184 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 34.86 | |
10 | 173 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 34.96 | |
11 | 188 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 35.11 | |
12 | 227 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 35.33 | |
13 | 4 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 35.34 | |
14 | 196 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 35.44 | |
15 | 85 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 35.69 | |
16 | 24 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 36.16 | |
17 | 265 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 36.94 | |
18 | 143 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 37.65 | |
19 | 21 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 38.08 | |
20 | 193 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 38.16 | |
21 | 73 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 38.22 | |
22 | 223 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 38.24 | |
23 | 239 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 38.35 | |
24 | 219 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 38.49 | |
25 | 59 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 39.04 | |
26 | 213 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 39.07 | |
27 | 74 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 39.30 | |
28 | 23 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 39.44 | |
29 | 60 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 39.72 | |
30 | 30 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 39.86 | |
31 | 163 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 39.91 | |
32 | 249 | Mitchell Philippa | 2006 | ORIENT | 0638AG | 25 m | 40.13 | |
33 | 68 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 40.22 | |
34 | 72 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 41.16 | |
35 | 164 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 43.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 20, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 27.70 | |
2 | 34 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 29.27 | |
3 | 119 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 29.75 | |
4 | 212 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 30.08 | |
5 | 189 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 30.56 | |
6 | 1 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 31.42 | |
7 | 17 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 31.83 | |
8 | 42 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 32.83 | |
9 | 80 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 33.08 | |
10 | 115 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 33.56 | |
11 | 145 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 33.69 | |
12 | 169 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 34.21 | |
13 | 273 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 34.25 | |
14 | 224 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 34.65 | |
15 | 264 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 34.83 | |
16 | 182 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 35.29 | |
17 | 160 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 35.49 | |
18 | 50 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 35.65 | |
19 | 63 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 35.79 | |
20 | 221 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 36.02 | |
21 | 175 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 36.34 | |
22 | 146 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 36.88 | |
23 | 226 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 37.30 | |
24 | 78 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 37.59 | |
25 | 274 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 38.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 21, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 108 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:35.67 | |
2 | 205 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:37.68 | |
3 | 2 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:38.47 | |
4 | 185 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:46.82 | |
5 | 176 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:52.04 | |
6 | 156 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:54.60 | |
7 | 202 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 3:00.39 | |
8 | 87 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 3:00.69 | |
9 | 198 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 3:12.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 22, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:25.53 | |
2 | 19 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 2:26.93 | |
3 | 49 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 2:41.94 | |
4 | 8 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:43.53 | |
5 | 16 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 2:47.97 | |
6 | 84 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 2:49.20 | |
7 | 83 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:52.15 | |
8 | 246 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 2:57.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 25, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 5:40.13 | |
2 | 2 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 5:46.10 | |
3 | 27 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 5:52.10 | |
4 | 262 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 5:52.12 | |
5 | 269 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 5:56.69 | |
6 | 234 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 6:05.99 | |
7 | 69 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 6:17.14 | |
8 | 260 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 6:18.92 | |
9 | 272 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 6:20.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 26, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 5:03.45 | |
2 | 172 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 5:36.36 | |
3 | 276 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 5:41.32 | |
4 | 7 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 5:43.37 | |
5 | 117 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 5:51.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 27, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:12.98 | |
2 | 100 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:13.10 | |
3 | 14 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:14.84 | |
4 | 236 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:17.86 | |
5 | 110 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:18.18 | |
6 | 54 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:18.77 | |
7 | 32 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:18.86 | |
8 | 70 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:19.23 | |
9 | 109 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:19.67 | |
10 | 277 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:19.73 | |
11 | 22 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:20.28 | |
12 | 196 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:20.29 | |
13 | 179 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:20.51 | |
14 | 270 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:20.75 | |
15 | 187 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:21.25 | |
16 | 59 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:21.39 | |
17 | 242 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:21.80 | |
18 | 271 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:21.94 | |
19 | 266 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:22.22 | |
20 | 143 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:22.66 | |
21 | 147 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:23.01 | |
22 | 21 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:23.65 | |
23 | 60 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:23.72 | |
24 | 71 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:23.83 | |
25 | 201 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:23.99 | |
26 | 4 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:24.23 | |
27 | 265 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:24.60 | |
28 | 73 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:24.87 | |
29 | 193 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 1:25.33 | |
30 | 85 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:25.36 | |
31 | 239 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:26.18 | |
32 | 241 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:26.26 | |
33 | 9 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 1:26.51 | |
34 | 30 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:26.62 | |
35 | 188 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:27.04 | |
36 | 72 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:27.11 | |
37 | 157 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:27.23 | |
38 | 68 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:27.43 | |
39 | 74 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:27.74 | |
40 | 204 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:28.75 | |
41 | 24 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:28.91 | |
42 | 39 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 1:29.25 | |
43 | 23 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:29.44 | |
44 | 163 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:29.55 | |
45 | 76 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 1:30.69 | |
46 | 164 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:30.96 | |
47 | 243 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0614AR | 25 m | 1:30.98 | |
48 | 12 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:31.06 | |
49 | 121 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 1:31.60 | |
50 | 181 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:39.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 28, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:06.69 | |
2 | 268 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:07.53 | |
3 | 203 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:11.79 | |
4 | 10 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:12.49 | |
5 | 42 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:12.60 | |
6 | 257 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:13.07 | |
7 | 169 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:14.45 | |
8 | 67 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:15.30 | |
9 | 145 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:15.80 | |
10 | 50 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:16.90 | |
11 | 228 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:17.40 | |
12 | 146 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:17.62 | |
13 | 118 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:17.64 | |
14 | 80 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:17.66 | |
15 | 273 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:18.67 | |
16 | 160 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:20.08 | |
17 | 224 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:20.10 | |
18 | 17 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 1:20.41 | |
19 | 275 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:20.67 | |
20 | 29 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:21.30 | |
21 | 274 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:21.63 | |
22 | 175 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:21.88 | |
23 | 20 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:22.42 | |
24 | 182 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:22.51 | |
25 | 264 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:23.08 | |
26 | 226 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:23.49 | |
27 | 221 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:23.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 31, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:41.03 | |
2 | 225 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:43.37 | |
3 | 102 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:50.20 | |
4 | 101 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:51.95 | |
5 | 207 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:53.22 | |
6 | 99 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:53.73 | |
7 | 180 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 2:57.04 | |
8 | 255 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:57.30 | |
9 | 86 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 2:58.40 | |
10 | 55 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 2:58.69 | |
11 | 200 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:59.60 | |
12 | 111 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 3:00.00 | |
13 | 178 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:00.18 | |
14 | 144 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 3:01.67 | |
15 | 110 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 3:01.69 | |
16 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 3:02.42 | |
17 | 122 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 3:03.31 | |
18 | 70 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 3:05.73 | |
19 | 278 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 3:05.74 | |
20 | 27 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 3:07.59 | |
21 | 32 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 3:07.65 | |
22 | 198 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 3:07.96 | |
23 | 21 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 3:08.43 | |
24 | 235 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 3:08.66 | |
25 | 59 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 3:09.22 | |
26 | 201 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 3:09.99 | |
27 | 256 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 3:10.26 | |
28 | 44 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 3:10.80 | |
29 | 147 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 3:12.56 | |
30 | 11 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 3:12.93 | |
31 | 209 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 3:14.00 | |
32 | 112 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 3:15.40 | |
33 | 57 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 3:17.33 | |
34 | 206 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 3:20.98 | |
35 | 239 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 3:21.36 | |
36 | 121 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 3:22.09 | |
37 | 12 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 3:22.18 | |
38 | 208 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 3:24.38 | |
39 | 266 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 3:25.34 | |
40 | 215 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 3:31.14 | |
41 | 60 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 3:31.86 | |
42 | 164 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 3:32.27 | |
43 | 249 | Mitchell Philippa | 2006 | ORIENT | 0638AG | 25 m | 3:33.49 | |
44 | 181 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 3:35.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 32, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:27.04 | |
2 | 258 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:29.48 | |
3 | 13 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 2:35.22 | |
4 | 96 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:38.09 | |
5 | 210 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:40.66 | |
6 | 3 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:41.78 | |
7 | 82 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:42.53 | |
8 | 259 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:42.61 | |
9 | 214 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:50.73 | |
10 | 279 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:53.06 | |
11 | 66 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0473AS | 25 m | 2:53.69 | |
12 | 67 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:53.88 | |
13 | 220 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 2:55.91 | |
14 | 167 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:55.97 | |
15 | 168 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:56.77 | |
16 | 49 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 2:57.74 | |
17 | 183 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 3:00.16 | |
18 | 195 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 3:01.15 | |
19 | 146 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 3:01.46 | |
20 | 240 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 3:01.99 | |
21 | 162 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 3:02.49 | |
22 | 16 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 3:02.88 | |
23 | 51 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 3:03.17 | |
24 | 145 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 3:04.77 | |
25 | 117 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 3:06.67 | |
26 | 118 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 3:07.70 | |
27 | 171 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 3:08.12 | |
28 | 175 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 3:08.75 | |
29 | 20 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 3:09.20 | |
30 | 254 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 3:10.46 | |
31 | 273 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 3:10.92 | |
32 | 29 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 3:11.96 | |
33 | 263 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:12.44 | |
34 | 80 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 3:12.57 | |
35 | 113 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 3:13.19 | |
36 | 275 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 3:13.67 | |
37 | 226 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 3:13.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 33, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 98 | Hovedstadens Piger A | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:53.60 | ||
2 | 229 | Vat 1 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 1:56.34 | ||
3 | 52 | Køge Piger 1 | 2005 | KØGE | 25 m | 1:57.00 | ||
4 | 107 | Hovedstadens Piger B | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:57.90 | ||
5 | 191 | Vg17 Piger | 2005 | VG17 | 25 m | 1:58.00 | ||
6 | 252 | Kvik K2 Piger 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 1:59.70 | ||
7 | 26 | Gti Piger | 2005 | GTI | 25 m | 2:02.37 | ||
8 | 231 | Vat 2 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:04.30 | ||
9 | 40 | Haslev | 2005 | HASLEV | 25 m | 2:05.00 | ||
10 | 192 | Vg17 Piger 2 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:05.00 | ||
11 | 253 | Kvik K2 Piger 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:06.30 | ||
12 | 61 | Køge Piger 2 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:08.00 | ||
13 | 154 | Hg 6 Piger | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
14 | 155 | Hg 7 Piger | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 34, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Hovedstadens Drenge | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:47.50 | ||
2 | 250 | Kvik K2 Drenge 1 | 2004 | KVIK | 25 m | 1:48.50 | ||
3 | 190 | Vg17 Drenge | 2004 | VG17 | 25 m | 1:49.00 | ||
4 | 25 | Gti Drenge | 2004 | GTI | 25 m | 1:49.75 | ||
5 | 230 | Vat 1 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 1:50.31 | ||
6 | 247 | Lf Drenge 1 :-) | 2004 | LF-SWIM | 25 m | 1:52.50 | ||
7 | 114 | Korsør Drenge | 2004 | KORSØR | 25 m | 1:53.50 | ||
8 | 251 | Kvik K2 Drenge 2 | 2004 | KVIK | 25 m | 1:55.20 | ||
9 | 232 | Vat 2 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 1:55.82 | ||
10 | 47 | Køge Drenge | 2004 | KØGE | 25 m | 2:01.00 | ||
11 | 248 | Lf Drenge 2 :-) | 2004 | LF-SWIM | 25 m | 2:01.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 105, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:04.12 | |
2 | 53 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:08.22 | |
3 | 18 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:09.06 | |
4 | 99 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:09.28 | |
5 | 211 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:09.40 | |
6 | 102 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:09.97 | |
7 | 108 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:10.10 | |
8 | 104 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:11.00 | |
9 | 89 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:11.04 | |
10 | 2 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:11.06 | |
11 | 101 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:12.10 | |
12 | 205 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:12.29 | |
13 | 185 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:12.48 | |
14 | 100 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:13.15 | |
15 | 14 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:13.24 | |
16 | 56 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:13.30 | |
17 | 122 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:13.53 | |
18 | 166 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 1:13.97 | |
19 | 156 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:14.39 | |
20 | 46 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:14.96 | |
21 | 22 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:15.30 | |
22 | 103 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:15.76 | |
23 | 9 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 1:16.33 | |
24 | 45 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:16.50 | |
25 | 33 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:16.92 | |
26 | 202 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:17.29 | |
27 | 207 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:17.53 | |
28 | 106 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:17.55 | |
29 | 200 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:17.87 | |
30 | 109 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:18.00 | |
31 | 178 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:18.45 | |
32 | 57 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:18.46 | |
33 | 87 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:18.57 | |
34 | 194 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:18.77 | |
35 | 165 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:18.83 | |
36 | 54 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:18.91 | |
37 | 176 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:18.92 | |
38 | 28 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 1:19.19 | |
39 | 186 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:19.21 | |
40 | 112 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:19.28 | |
41 | 234 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:19.57 | |
42 | 105 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:19.85 | |
43 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:19.95 | |
44 | 110 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:20.17 | |
45 | 197 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:20.26 | |
46 | 198 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:20.66 | |
47 | 111 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:21.34 | |
48 | 4 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:21.83 | |
49 | 196 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:22.24 | |
50 | 85 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:22.42 | |
51 | 55 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:22.72 | |
52 | 236 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:23.13 | |
53 | 277 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:23.25 | |
54 | 187 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:23.34 | |
55 | 120 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:23.64 | |
56 | 188 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:24.56 | |
57 | 21 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:24.57 | |
58 | 142 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:24.72 | |
59 | 179 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:25.33 | |
60 | 37 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 1:25.82 | |
61 | 173 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:25.93 | |
62 | 209 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:26.16 | |
63 | 219 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:26.48 | |
64 | 24 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:27.21 | |
65 | 227 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:28.45 | |
66 | 255 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:28.60 | |
67 | 204 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:29.45 | |
68 | 147 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:30.94 | |
69 | 193 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 1:31.16 | |
70 | 213 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:34.02 | |
71 | 223 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:41.66 | |
72 | 278 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:43.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 106, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 59.07 | |
2 | 258 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:01.02 | |
3 | 279 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:02.72 | |
4 | 19 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:04.36 | |
5 | 64 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:04.42 | |
6 | 168 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:05.44 | |
7 | 93 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:05.65 | |
8 | 31 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 1:06.49 | |
9 | 35 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:06.62 | |
10 | 268 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:06.90 | |
11 | 34 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:07.16 | |
12 | 49 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:07.25 | |
13 | 94 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:07.55 | |
14 | 214 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:08.08 | |
15 | 83 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:08.12 | |
16 | 210 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:08.12 | |
17 | 8 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:08.32 | |
18 | 172 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:08.73 | |
19 | 95 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:10.08 | |
20 | 212 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:10.22 | |
21 | 13 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:10.80 | |
22 | 119 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:11.49 | |
23 | 257 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:11.61 | |
24 | 15 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:11.78 | |
25 | 189 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:12.07 | |
26 | 183 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:12.14 | |
27 | 17 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 1:12.25 | |
28 | 116 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:12.33 | |
29 | 10 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:12.50 | |
30 | 259 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:12.52 | |
31 | 38 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:13.31 | |
32 | 220 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:13.34 | |
33 | 84 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:13.51 | |
34 | 203 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:14.17 | |
35 | 273 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:14.52 | |
36 | 167 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:14.79 | |
37 | 113 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:14.82 | |
38 | 16 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 1:15.30 | |
39 | 97 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 25 m | 1:15.62 | |
40 | 228 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:16.25 | |
41 | 261 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:16.48 | |
42 | 246 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 1:16.78 | |
43 | 171 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:17.56 | |
44 | 63 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:19.64 | |
45 | 80 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:21.23 | |
46 | 221 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:21.70 | |
47 | 65 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:28.05 | |
48 | 77 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:30.04 | |
49 | 141 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:30.76 | |
50 | 244 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 111, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:13.05 | |
2 | 104 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:13.20 | |
3 | 101 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:16.50 | |
4 | 99 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:16.98 | |
5 | 102 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:19.21 | |
6 | 207 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:20.28 | |
7 | 180 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:21.17 | |
8 | 200 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:21.53 | |
9 | 185 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:21.81 | |
10 | 234 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:21.93 | |
11 | 176 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:22.13 | |
12 | 197 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:22.20 | |
13 | 255 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:22.58 | |
14 | 55 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:23.07 | |
15 | 170 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:23.52 | |
16 | 110 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:23.62 | |
17 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:23.79 | |
18 | 186 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:23.89 | |
19 | 256 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:24.16 | |
20 | 44 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:24.52 | |
21 | 211 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:24.62 | |
22 | 122 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:24.96 | |
23 | 18 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:25.52 | |
24 | 111 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:25.63 | |
25 | 178 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:26.04 | |
26 | 106 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:26.18 | |
27 | 53 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:26.61 | |
28 | 108 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:26.66 | |
29 | 59 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:26.80 | |
30 | 198 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:26.81 | |
31 | 70 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:27.03 | |
32 | 112 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:27.12 | |
33 | 166 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 1:27.38 | |
34 | 56 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:27.46 | |
35 | 86 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 1:27.58 | |
36 | 278 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:28.02 | |
37 | 173 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:28.17 | |
38 | 33 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:28.34 | |
39 | 27 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 1:28.35 | |
40 | 158 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:28.36 | |
41 | 21 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:28.42 | |
42 | 179 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:28.43 | |
43 | 205 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:28.69 | |
44 | 165 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:28.70 | |
45 | 235 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:28.86 | |
46 | 120 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:29.19 | |
47 | 58 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:29.38 | |
48 | 236 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:29.45 | |
49 | 202 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:29.85 | |
50 | 60 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:30.21 | |
51 | 103 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:30.26 | |
52 | 5 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:30.76 | |
53 | 239 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:30.81 | |
54 | 100 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:30.86 | |
55 | 147 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:31.12 | |
56 | 201 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:31.20 | |
57 | 209 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:31.82 | |
58 | 187 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:31.89 | |
59 | 89 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:31.95 | |
60 | 57 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:32.32 | |
61 | 45 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:32.34 | |
62 | 206 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 1:32.55 | |
63 | 87 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:32.58 | |
64 | 11 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 1:32.72 | |
65 | 46 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:32.82 | |
66 | 242 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:33.07 | |
67 | 143 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:34.03 | |
68 | 32 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:34.30 | |
69 | 30 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:35.01 | |
70 | 14 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:35.19 | |
71 | 71 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:35.44 | |
72 | 227 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:35.56 | |
73 | 121 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 1:36.14 | |
74 | 266 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:36.28 | |
75 | 12 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:37.00 | |
76 | 109 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:37.66 | |
77 | 215 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:39.36 | |
78 | 184 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 1:39.43 | |
79 | 43 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 1:40.33 | |
80 | 243 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0614AR | 25 m | 1:40.37 | |
81 | 181 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:41.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 112, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:08.31 | |
2 | 13 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:11.73 | |
3 | 258 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:12.17 | |
4 | 210 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:12.25 | |
5 | 279 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:12.79 | |
6 | 96 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:13.25 | |
7 | 3 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:14.92 | |
8 | 259 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:15.17 | |
9 | 19 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:15.47 | |
10 | 214 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:15.70 | |
11 | 167 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:16.19 | |
12 | 172 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:16.36 | |
13 | 94 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:16.60 | |
14 | 113 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:17.07 | |
15 | 220 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:17.23 | |
16 | 66 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0473AS | 25 m | 1:18.13 | |
17 | 240 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:18.23 | |
18 | 38 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:18.55 | |
19 | 162 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:19.15 | |
20 | 217 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:19.26 | |
21 | 95 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:19.39 | |
22 | 168 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:19.61 | |
23 | 177 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:19.71 | |
24 | 49 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:19.80 | |
25 | 93 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:19.98 | |
26 | 195 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 1:20.81 | |
27 | 145 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:20.84 | |
28 | 64 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:21.22 | |
29 | 84 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:22.24 | |
30 | 97 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 25 m | 1:22.25 | |
31 | 35 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:22.71 | |
32 | 146 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:23.29 | |
33 | 273 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:24.21 | |
34 | 119 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:24.67 | |
35 | 183 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:24.70 | |
36 | 115 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:25.26 | |
37 | 118 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:25.28 | |
38 | 16 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 1:25.37 | |
39 | 203 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:26.00 | |
40 | 31 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 1:26.50 | |
41 | 175 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:26.64 | |
42 | 51 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:26.67 | |
43 | 20 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:27.04 | |
44 | 15 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:28.37 | |
45 | 171 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:28.45 | |
46 | 268 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:28.64 | |
47 | 80 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:28.96 | |
48 | 212 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:29.46 | |
49 | 189 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:29.72 | |
50 | 29 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:29.92 | |
51 | 275 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:30.21 | |
52 | 254 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:30.79 | |
53 | 263 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:31.30 | |
54 | 226 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:32.12 | |
55 | 182 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:32.98 | |
56 | 34 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:33.11 | |
57 | 141 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:35.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 123, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:05.95 | |
2 | 101 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:06.21 | |
3 | 104 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:08.83 | |
4 | 103 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:09.20 | |
5 | 102 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:09.75 | |
6 | 53 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:10.55 | |
7 | 269 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:11.00 | |
8 | 99 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:12.02 | |
9 | 100 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:12.92 | |
10 | 185 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:13.09 | |
11 | 158 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:13.33 | |
12 | 200 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:13.73 | |
13 | 33 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:13.77 | |
14 | 205 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:13.93 | |
15 | 46 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:13.95 | |
16 | 79 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:14.10 | |
17 | 260 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:14.15 | |
18 | 271 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:14.22 | |
19 | 58 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:14.30 | |
20 | 270 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:14.80 | |
21 | 256 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:14.88 | |
22 | 272 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:15.26 | |
23 | 18 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:15.54 | |
24 | 165 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:15.59 | |
25 | 120 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:15.78 | |
26 | 56 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:15.93 | |
27 | 69 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:16.11 | |
28 | 166 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 1:16.27 | |
29 | 234 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:16.28 | |
30 | 148 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:16.35 | |
31 | 207 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:16.39 | |
32 | 202 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:17.09 | |
33 | 170 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:17.17 | |
34 | 32 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:17.33 | |
35 | 109 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:17.46 | |
36 | 122 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:17.46 | |
37 | 37 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 1:17.47 | |
38 | 236 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:17.55 | |
39 | 262 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:17.63 | |
40 | 45 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:17.65 | |
41 | 55 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:17.81 | |
42 | 106 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:17.93 | |
43 | 197 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:17.98 | |
44 | 237 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:18.06 | |
45 | 255 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:18.08 | |
46 | 144 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:18.10 | |
47 | 89 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:18.11 | |
48 | 62 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:18.21 | |
49 | 105 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:18.39 | |
50 | 108 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:18.77 | |
51 | 176 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:19.06 | |
52 | 227 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:19.20 | |
53 | 235 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:19.37 | |
54 | 142 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:19.48 | |
55 | 57 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:19.49 | |
56 | 194 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:19.52 | |
57 | 178 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:19.80 | |
58 | 73 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:20.65 | |
59 | 86 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 1:20.78 | |
60 | 87 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:20.95 | |
61 | 173 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:20.96 | |
62 | 110 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:21.05 | |
63 | 143 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:21.14 | |
64 | 54 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:21.18 | |
65 | 186 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:21.51 | |
66 | 179 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:21.62 | |
67 | 242 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:21.79 | |
68 | 74 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:21.91 | |
69 | 27 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 1:21.94 | |
70 | 208 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:21.95 | |
71 | 14 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:22.12 | |
72 | 112 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:22.31 | |
73 | 211 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:22.54 | |
74 | 204 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:23.44 | |
75 | 28 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 1:24.06 | |
76 | 71 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:24.23 | |
77 | 111 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:24.51 | |
78 | 157 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:24.80 | |
79 | 219 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:24.86 | |
80 | 76 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 1:25.02 | |
81 | 184 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 1:25.15 | |
82 | 187 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:25.44 | |
83 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:25.56 | |
84 | 241 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:26.24 | |
85 | 147 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:26.37 | |
86 | 68 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:26.69 | |
87 | 24 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:26.78 | |
88 | 222 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:26.85 | |
89 | 266 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:26.94 | |
90 | 193 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 1:27.12 | |
91 | 209 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:27.82 | |
92 | 39 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 1:28.05 | |
93 | 174 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:28.13 | |
94 | 72 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:28.82 | |
95 | 206 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 1:31.05 | |
96 | 249 | Mitchell Philippa | 2006 | ORIENT | 0638AG | 25 m | 1:32.52 | |
97 | 213 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:33.26 | |
98 | 161 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:34.19 | |
99 | 163 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:34.41 | |
100 | 43 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 1:36.74 | |
101 | 223 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:38.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 124, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:00.52 | |
2 | 268 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:03.46 | |
3 | 92 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:04.83 | |
4 | 216 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:05.21 | |
5 | 258 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:05.29 | |
6 | 172 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:06.53 | |
7 | 267 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:06.82 | |
8 | 38 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:06.88 | |
9 | 15 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:07.07 | |
10 | 31 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 1:07.12 | |
11 | 95 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:07.32 | |
12 | 94 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:07.83 | |
13 | 35 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:08.52 | |
14 | 48 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:08.64 | |
15 | 34 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:09.04 | |
16 | 93 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:09.07 | |
17 | 210 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:09.19 | |
18 | 168 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:09.20 | |
19 | 19 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:10.43 | |
20 | 214 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:10.85 | |
21 | 84 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:11.31 | |
22 | 113 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:11.34 | |
23 | 119 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:11.55 | |
24 | 203 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:11.61 | |
25 | 41 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 1:11.64 | |
26 | 177 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:11.84 | |
27 | 67 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:12.22 | |
28 | 82 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:12.34 | |
29 | 75 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:12.54 | |
30 | 259 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:12.96 | |
31 | 183 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:13.00 | |
32 | 257 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:13.27 | |
33 | 96 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:13.45 | |
34 | 1 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:13.83 | |
35 | 3 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:13.95 | |
36 | 240 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:14.11 | |
37 | 276 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:14.53 | |
38 | 50 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:14.71 | |
39 | 49 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:14.85 | |
40 | 13 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:14.90 | |
41 | 212 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:14.91 | |
42 | 64 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:15.18 | |
43 | 245 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:15.85 | |
44 | 118 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:16.04 | |
45 | 115 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:16.24 | |
46 | 167 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:16.68 | |
47 | 254 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:16.81 | |
48 | 224 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:17.71 | |
49 | 10 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:18.13 | |
50 | 171 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:18.23 | |
51 | 65 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:18.37 | |
52 | 36 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:19.18 | |
53 | 264 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:19.37 | |
54 | 189 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:19.46 | |
55 | 160 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:19.50 | |
56 | 228 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:20.43 | |
57 | 274 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:20.54 | |
58 | 244 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | 1:22.71 | |
59 | 261 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:23.82 | |
60 | 263 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:40.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 129, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 57.80 | |
2 | 104 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:00.57 | |
3 | 106 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:01.20 | |
4 | 99 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:01.38 | |
5 | 158 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:01.54 | |
6 | 260 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:01.66 | |
7 | 56 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:02.27 | |
8 | 101 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:03.11 | |
9 | 100 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:03.12 | |
10 | 103 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:03.25 | |
11 | 102 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:03.33 | |
12 | 197 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:03.35 | |
13 | 165 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:03.69 | |
14 | 269 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:03.76 | |
15 | 18 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:03.84 | |
16 | 262 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:04.23 | |
17 | 256 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:04.28 | |
18 | 53 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:04.55 | |
19 | 46 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:04.91 | |
20 | 122 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:04.91 | |
21 | 200 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:05.20 | |
22 | 205 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:05.31 | |
23 | 194 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:05.43 | |
24 | 234 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:05.67 | |
25 | 166 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 1:06.05 | |
26 | 272 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:06.05 | |
27 | 265 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:06.33 | |
28 | 89 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:06.63 | |
29 | 237 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:06.63 | |
30 | 156 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:06.65 | |
31 | 186 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:06.66 | |
32 | 44 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:06.77 | |
33 | 58 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:06.92 | |
34 | 202 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:06.92 | |
35 | 105 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:07.06 | |
36 | 148 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:07.14 | |
37 | 79 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:07.20 | |
38 | 57 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:07.21 | |
39 | 22 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:07.39 | |
40 | 185 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:07.57 | |
41 | 255 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:07.70 | |
42 | 87 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:07.76 | |
43 | 120 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:07.86 | |
44 | 208 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:08.19 | |
45 | 33 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:08.37 | |
46 | 45 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:08.51 | |
47 | 187 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:09.01 | |
48 | 196 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:09.19 | |
49 | 277 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:09.20 | |
50 | 236 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:09.49 | |
51 | 108 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:09.51 | |
52 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:09.57 | |
53 | 211 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:09.82 | |
54 | 28 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 1:09.83 | |
55 | 170 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:09.83 | |
56 | 62 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:10.04 | |
57 | 270 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:10.11 | |
58 | 207 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:10.39 | |
59 | 14 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:10.61 | |
60 | 69 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:10.62 | |
61 | 157 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:10.71 | |
62 | 176 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:10.97 | |
63 | 5 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:10.98 | |
64 | 110 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:11.00 | |
65 | 37 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 1:11.03 | |
66 | 70 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:11.13 | |
67 | 218 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:11.14 | |
68 | 235 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:11.37 | |
69 | 198 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:11.51 | |
70 | 74 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:11.73 | |
71 | 271 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:11.80 | |
72 | 4 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:11.84 | |
73 | 227 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:11.96 | |
74 | 109 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:12.21 | |
75 | 161 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:12.25 | |
76 | 142 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:12.51 | |
77 | 73 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:12.76 | |
78 | 9 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 1:12.80 | |
79 | 112 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:12.83 | |
80 | 241 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:12.90 | |
81 | 111 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:13.05 | |
82 | 43 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 1:13.10 | |
83 | 219 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:13.18 | |
84 | 204 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:13.32 | |
85 | 178 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:13.52 | |
86 | 179 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:13.52 | |
87 | 209 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:13.71 | |
88 | 188 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:14.16 | |
89 | 201 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:14.28 | |
90 | 184 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 1:14.86 | |
91 | 266 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:14.95 | |
92 | 242 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:14.96 | |
93 | 30 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:15.04 | |
94 | 243 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0614AR | 25 m | 1:15.12 | |
95 | 39 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 1:15.27 | |
96 | 71 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:15.75 | |
97 | 173 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:16.19 | |
98 | 68 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:16.20 | |
99 | 85 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:16.49 | |
100 | 222 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:16.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Løb 130, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 53.02 | |
2 | 35 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 56.89 | |
3 | 64 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 57.13 | |
4 | 279 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 57.41 | |
5 | 168 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 57.72 | |
6 | 31 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 58.03 | |
7 | 214 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 58.19 | |
8 | 15 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 58.29 | |
9 | 258 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 58.30 | |
10 | 268 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 58.50 | |
11 | 172 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 58.93 | |
12 | 8 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 59.05 | |
13 | 94 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 59.39 | |
14 | 41 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 59.59 | |
15 | 177 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 59.59 | |
16 | 210 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 59.80 | |
17 | 13 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 59.90 | |
18 | 216 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:00.12 | |
19 | 48 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:00.14 | |
20 | 38 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:00.21 | |
21 | 19 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:00.40 | |
22 | 82 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:00.46 | |
23 | 97 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 25 m | 1:00.55 | |
24 | 276 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:00.62 | |
25 | 259 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:00.85 | |
26 | 1 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:00.90 | |
27 | 267 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:01.35 | |
28 | 203 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:01.67 | |
29 | 183 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:01.80 | |
30 | 115 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:01.83 | |
31 | 7 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:01.95 | |
32 | 116 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:02.05 | |
33 | 220 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:02.07 | |
34 | 169 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:02.17 | |
35 | 84 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:02.22 | |
36 | 83 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:02.48 | |
37 | 95 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:02.57 | |
38 | 217 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:02.62 | |
39 | 195 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 1:02.82 | |
40 | 240 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:02.98 | |
41 | 93 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:03.09 | |
42 | 212 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:03.16 | |
43 | 199 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:03.41 | |
44 | 119 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:03.59 | |
45 | 34 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:03.98 | |
46 | 257 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:04.00 | |
47 | 117 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 1:04.36 | |
48 | 10 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:04.77 | |
49 | 113 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:04.97 | |
50 | 17 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 1:05.00 | |
51 | 75 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:05.13 | |
52 | 189 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:05.62 | |
53 | 167 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:05.84 | |
54 | 51 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:05.91 | |
55 | 228 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:06.37 | |
56 | 65 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:06.51 | |
57 | 245 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:06.79 | |
58 | 244 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | 1:06.92 | |
59 | 162 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:07.04 | |
60 | 78 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 1:07.13 | |
61 | 77 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:07.16 | |
62 | 171 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:07.32 | |
63 | 275 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:08.20 | |
64 | 261 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:08.55 | |
65 | 90 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:09.76 | |
66 | 182 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:10.07 | |
67 | 6 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:10.58 | |
68 | 36 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:12.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |