Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
23 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
21:18 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 26, 50m Ryggsim Damer D |
Finaler (11) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
411 |
1 |
Linnea di Benedetto |
2006 |
BS1406 |
S 02 |
|
25m |
|
693 |
2 |
Maja Karlsson |
2006 |
AA2206 |
S77 |
|
25m |
|
415 |
3 |
Ida Jacobsson |
2007 |
BI5407 |
S 02 |
|
25m |
|
404 |
4 |
Liv Yngfors |
2006 |
BQ3406 |
S 02 |
|
25m |
|
79 |
5 |
Francesca Pusceddo |
2006 |
|
GÖTEBORG |
|
25m |
|
627 |
6 |
Tekla Hagström |
2009 |
AD0409 |
ANGERED |
|
25m |
|
390 |
7 |
Medina Abdullah |
2007 |
AX2607 |
S 02 |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
257 |
1 |
Hanna Martinsson |
2006 |
AF5606 |
KARLSBORG |
|
25m |
1:01.24 |
399 |
2 |
Ida Brandt |
2008 |
AN5208 |
S 02 |
|
25m |
56.31 |
332 |
3 |
Tekla Petersen |
2007 |
BC2607 |
LÖNSBODA |
|
25m |
53.99 |
278 |
4 |
Irma Stefansson |
2006 |
BA4206 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
52.30 |
173 |
5 |
Alva Vestergren Lindroth |
2007 |
BH1607 |
GÖTEBORG |
|
25m |
52.81 |
163 |
6 |
Ingrid Nilsson |
2006 |
BQ3606 |
GÖTEBORG |
|
25m |
54.60 |
410 |
7 |
Sally Kataoka |
2008 |
AX8008 |
S 02 |
|
25m |
59.45 |
405 |
8 |
Julia Holmqvist |
2011 |
AA2611 |
S 02 |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
400 |
1 |
Agnes Haglund |
2007 |
BB2607 |
S 02 |
|
25m |
51.68 |
199 |
2 |
Indra Norman |
2008 |
AL4408 |
SK GÖTENE |
|
25m |
51.09 |
133 |
3 |
Agnes Morelli |
2006 |
BA2406 |
GÖTEBORG |
|
25m |
49.50 |
395 |
4 |
Selma Holmqvist |
2007 |
AX2807 |
S 02 |
|
25m |
49.26 |
392 |
5 |
Alicia Löwenberg |
2006 |
BJ0606 |
S 02 |
|
25m |
49.45 |
177 |
6 |
Isabelle Keen |
2008 |
AY2008 |
GÖTEBORG |
|
25m |
50.19 |
312 |
7 |
Felicia Haugland |
2007 |
BE9407 |
KUNGÄLV |
|
25m |
51.22 |
414 |
8 |
Nathalie Borén |
2006 |
BS2806 |
S 02 |
|
25m |
51.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
303 |
1 |
Cornelia Köpman |
2008 |
AE6208 |
KUNGÄLV |
|
25m |
47.94 |
412 |
2 |
Alice Wickberg |
2007 |
BI2807 |
S 02 |
|
25m |
47.51 |
685 |
3 |
Nora Svensson |
2007 |
AY9807 |
S 02 |
|
25m |
47.30 |
398 |
4 |
Ella Pettersson |
2007 |
AZ1207 |
S 02 |
|
25m |
46.75 |
197 |
5 |
Ebba Öjersson |
2008 |
AA7408 |
SK GÖTENE |
|
25m |
47.13 |
384 |
6 |
Ajla Vajzovic |
2006 |
AZ7606 |
S 02 |
|
25m |
47.34 |
149 |
7 |
Ava Abasi |
2006 |
BJ2606 |
GÖTEBORG |
|
25m |
47.83 |
167 |
8 |
Beatrice Stucinskas |
2007 |
BG4207 |
GÖTEBORG |
|
25m |
49.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
342 |
1 |
Alva Gunnarsson |
2006 |
AG2806 |
RONNEBY SS |
|
25m |
46.15 |
131 |
2 |
Sofia Isberg |
2006 |
BA8206 |
GÖTEBORG |
|
25m |
45.54 |
72 |
3 |
Clara Hansson |
2009 |
AA1609 |
ELFSBORG |
|
25m |
45.52 |
49 |
4 |
Tova Figas |
2006 |
AD6806 |
ELFSBORG |
|
25m |
44.82 |
500 |
5 |
Ingrid Josefson |
2007 |
AA7607 |
VARBERG |
|
25m |
45.28 |
629 |
6 |
Anna Tomine Vårli Angell |
2006 |
|
Lambertset |
|
25m |
45.54 |
514 |
7 |
Lovisa Lidén |
2006 |
BH0206 |
VARBERG |
|
50m |
46.05 |
156 |
8 |
Sofia Tikotska |
2007 |
AZ6207 |
GÖTEBORG |
|
25m |
46.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
616 |
1 |
Adiyat Coles |
2008 |
AB1808 |
FALKENBERG |
|
25m |
44.61 |
307 |
2 |
Ida Osterman |
2007 |
AR4407 |
KUNGÄLV |
|
25m |
44.21 |
151 |
3 |
Tuva Johannesson |
2007 |
AX7607 |
GÖTEBORG |
|
25m |
43.87 |
474 |
4 |
Ebba Fors |
2006 |
BI7806 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
43.77 |
469 |
5 |
Elin Söderlund |
2006 |
AJ6206 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
43.83 |
134 |
6 |
Ines Norlander |
2006 |
BA1406 |
GÖTEBORG |
|
25m |
44.01 |
345 |
7 |
Alma Olofsson |
2007 |
AF7607 |
RONNEBY SS |
|
25m |
44.36 |
150 |
8 |
Elin Johannesson |
2007 |
AX3607 |
GÖTEBORG |
|
25m |
44.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Enna Karanovic |
2006 |
AM8206 |
ELFSBORG |
|
25m |
43.58 |
338 |
2 |
Ella Jansson |
2007 |
AA5607 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
43.17 |
165 |
3 |
Molly Dahlbäck |
2006 |
BQ9406 |
GÖTEBORG |
|
25m |
42.38 |
70 |
4 |
Edith Fredriksson |
2007 |
AJ7407 |
ELFSBORG |
|
25m |
40.66 |
389 |
5 |
Sara Avdic |
2006 |
AY0806 |
S 02 |
|
25m |
41.38 |
402 |
6 |
Louise Ahlstedt |
2008 |
AR7208 |
S 02 |
|
25m |
42.95 |
463 |
7 |
Elsa Kjellström |
2006 |
AA1406 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
43.48 |
271 |
8 |
Jonna Norlin |
2006 |
AM2206 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
43.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
381 |
1 |
Ida Franzén |
2006 |
AM0606 |
S 02 |
|
50m |
40.62 |
166 |
2 |
Livia Ek |
2007 |
BF1807 |
GÖTEBORG |
|
25m |
40.50 |
328 |
3 |
Evelin Szilvester |
2006 |
AF2806 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
40.38 |
64 |
4 |
Alma Strömberg |
2007 |
AD0807 |
ELFSBORG |
|
25m |
40.17 |
527 |
5 |
Saga Franzen |
2006 |
AD2206 |
HVETLANDA |
|
25m |
40.19 |
152 |
6 |
Tilde Hamrin |
2006 |
BK2606 |
GÖTEBORG |
|
25m |
40.47 |
330 |
7 |
Boglarka Kovacs |
2006 |
AT4806 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
40.59 |
650 |
8 |
Iben Eline Wilhelmsen |
2006 |
|
Lambertset |
|
25m |
40.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
396 |
1 |
Tova Axelsson |
2007 |
AY5807 |
S 02 |
|
25m |
39.78 |
498 |
2 |
Ronja Gustafsson |
2006 |
AD4606 |
VARBERG |
|
25m |
39.41 |
633 |
3 |
Maja Devik |
2006 |
|
Lambertset |
|
25m |
39.25 |
347 |
4 |
Julia Andersson |
2007 |
AH2407 |
RONNEBY SS |
|
25m |
38.67 |
123 |
5 |
Elin Ha |
2006 |
AM7406 |
GÖTEBORG |
|
25m |
39.11 |
471 |
6 |
Ellen Sundquist |
2006 |
AU8406 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
39.27 |
615 |
7 |
Maja Mcadam |
2006 |
AO0806 |
FALKENBERG |
|
25m |
39.74 |
67 |
8 |
Ellen Johansson |
2008 |
AB6208 |
ELFSBORG |
|
50m |
39.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
340 |
1 |
Alina Andersson |
2007 |
AI5607 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
38.51 |
631 |
2 |
Maria Bogacz |
2006 |
|
Lambertset |
|
25m |
38.49 |
48 |
3 |
Alma Berge Kleber |
2006 |
AD0606 |
ELFSBORG |
|
50m |
37.98 |
618 |
4 |
Elise Dahlberg |
2006 |
AY2806 |
FALKENBERG |
|
25m |
37.37 |
382 |
5 |
Saga Sillerström |
2006 |
AO2606 |
S 02 |
|
25m |
37.72 |
620 |
6 |
Maja Gustafsson |
2007 |
AO3407 |
FALKENBERG |
|
25m |
38.44 |
647 |
7 |
Isebel Matoe Singsaas |
2006 |
|
Lambertset |
|
25m |
38.49 |
73 |
8 |
Nellie Siversjö |
2006 |
BA6806 |
ELFSBORG |
|
25m |
38.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
1 |
Hilda Hou Vasiiliagou |
2006 |
AM3606 |
ELFSBORG |
|
25m |
36.74 |
658 |
2 |
Josefin Kjellberg |
2006 |
|
Kolbotn IL |
|
25m |
36.10 |
20 |
3 |
Elsa Sjöström |
2006 |
AA0206 |
ELFSBORG |
|
25m |
34.71 |
34 |
4 |
Agnes Holmblad |
2006 |
AA5206 |
ELFSBORG |
|
25m |
33.00 |
493 |
5 |
Filippa Sjögren |
2006 |
AD6406 |
VARBERG |
|
25m |
34.62 |
657 |
6 |
Kine Solhjell Johansen |
2006 |
|
Kolbotn IL |
|
25m |
35.07 |
68 |
7 |
Ella Flyckt |
2007 |
AH7607 |
ELFSBORG |
|
25m |
36.61 |
646 |
8 |
Albertine Røhne |
2006 |
|
Lambertset |
|
25m |
37.21 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
23 november 2018 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
21:18 |
|