Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2
Heatlista Gren 24
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
23 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
21:18 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 24, 50m Ryggsim Damer B |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
687 |
3 |
Thea Runnestad |
2003 |
CC7603 |
S 02 |
|
25m |
|
447 |
4 |
Linnea Johansson |
2003 |
BM4403 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
49.47 |
472 |
5 |
Vera Vincent |
2003 |
BY6203 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
51.35 |
530 |
6 |
Sara Ottosson |
2003 |
CA9603 |
HVETLANDA |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
462 |
1 |
Jennifer Sjöborg |
2003 |
AJ9203 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
46.37 |
324 |
2 |
Jenny Davidsson |
2003 |
AV7603 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
41.20 |
51 |
3 |
Sarah Nilsson |
2003 |
BN6603 |
ELFSBORG |
|
25m |
40.40 |
464 |
4 |
Filippa Kristoffersson |
2003 |
AV2603 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
39.62 |
521 |
5 |
Tindra Åkerblom |
2003 |
AH7603 |
HVETLANDA |
|
25m |
40.29 |
36 |
6 |
Louice Lundqvist |
2003 |
AQ1403 |
ELFSBORG |
|
25m |
40.54 |
438 |
7 |
Mathilda Svensson |
2003 |
AI8603 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
42.18 |
559 |
8 |
Ida Svensson |
2003 |
AU9603 |
ÄLMHULT |
|
25m |
48.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Elin Göransson |
2003 |
BV7603 |
GÖTEBORG |
|
25m |
39.28 |
99 |
2 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
38.98 |
537 |
3 |
Tilda Arthursson |
2003 |
BD7603 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
38.70 |
322 |
4 |
Leah Sagadin |
2002 |
AR5602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
38.55 |
3 |
5 |
Wilma Åstrand |
2002 |
AR6402 |
ALVESTA SS |
|
25m |
38.57 |
637 |
6 |
Frøya Holmboe-Wahl |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
38.93 |
505 |
7 |
Johanna Kuylenstjerna |
2003 |
BS9403 |
VARBERG |
|
25m |
39.19 |
457 |
8 |
Camilla Renström |
2002 |
AB5402 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
39.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
321 |
1 |
Kriszta Vorszak |
2003 |
AC2203 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
37.89 |
56 |
2 |
Cornelia Sundqvist |
2003 |
BP3403 |
ELFSBORG |
|
25m |
37.54 |
346 |
3 |
Disa Knutsson |
2002 |
BV7802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
37.48 |
541 |
4 |
Alva Wardrum |
2003 |
AQ1805 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
37.28 |
458 |
5 |
Selma Åström |
2003 |
AA5403 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
37.38 |
96 |
6 |
Ebba Holmdahl |
2003 |
BA2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
37.50 |
104 |
7 |
Liv Johansson |
2002 |
BO0802 |
GÖTEBORG |
|
25m |
37.69 |
326 |
8 |
Ida Rickhardsson |
2003 |
BD9803 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
38.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
606 |
1 |
Maja Feldhusen |
2003 |
AP0803 |
FALKENBERG |
|
25m |
37.02 |
486 |
2 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
25m |
36.77 |
105 |
3 |
Viola Berlin |
2002 |
BO9602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
36.53 |
320 |
4 |
Beatrice Pap |
2003 |
AB6803 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
36.16 |
41 |
5 |
Felicia Johansson Thörngren |
2003 |
BA9203 |
ELFSBORG |
|
25m |
36.41 |
97 |
6 |
Anna Maria Jökulsdottir |
2003 |
BA4203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
36.57 |
610 |
7 |
Ebba Davidsson |
2003 |
AW1603 |
FALKENBERG |
|
25m |
37.01 |
235 |
8 |
Jenny Fröstberg |
2002 |
AD1602 |
KALMAR SS |
|
25m |
37.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
663 |
1 |
Tuva Furu Rustad |
2002 |
|
Kolbotn IL |
|
25m |
35.59 |
520 |
2 |
Ella Haraldsson |
2003 |
AH5603 |
HVETLANDA |
|
25m |
35.00 |
519 |
3 |
Thea Lindman |
2003 |
AC8203 |
HVETLANDA |
|
25m |
34.85 |
88 |
4 |
Ellinor Olesen |
2002 |
AS8202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.80 |
522 |
5 |
Jazmina Hedqvist |
2002 |
AQ5402 |
HVETLANDA |
|
25m |
34.81 |
86 |
6 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AD2402 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.95 |
532 |
7 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
35.29 |
336 |
8 |
Thea Jansson |
2003 |
AO1603 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
35.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
335 |
1 |
Lisa Flaa |
2002 |
AC3102 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
34.74 |
366 |
2 |
Maja Edvardsson |
2003 |
BH2603 |
S 02 |
|
25m |
34.54 |
374 |
3 |
Klara Sillerström |
2003 |
BR1603 |
S 02 |
|
25m |
34.14 |
424 |
4 |
Linnea Andersson |
2003 |
AU1403 |
SK 1970 |
|
25m |
33.98 |
483 |
5 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
34.00 |
360 |
6 |
Signe Kåberg |
2002 |
BG1402 |
S 02 |
|
25m |
34.33 |
90 |
7 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.62 |
103 |
8 |
Frida Skåring |
2002 |
BO5602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
482 |
1 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
33.65 |
334 |
2 |
Nellie Myrlander |
2003 |
AA9203 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
33.22 |
531 |
3 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
31.64 |
660 |
4 |
Erikka Næss Kjølholdt |
2002 |
|
Kolbotn IL |
|
25m |
30.90 |
239 |
5 |
Leia Karlsson |
2002 |
AR2202 |
KALMAR SS |
|
25m |
31.29 |
651 |
6 |
Aleksandra Alnes |
2003 |
|
Kolbotn IL |
|
25m |
32.36 |
679 |
7 |
Sofie Stadaas |
2002 |
|
Moss SK |
|
25m |
33.34 |
652 |
8 |
Line Dybvig Andersen |
2002 |
|
Kolbotn IL |
|
25m |
33.67 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
23 november 2018 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
21:18 |
|