2021-08-05   02:39:28
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Christmas Race

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Seedede heat Lb 6
Seedede heat 
 
  Stvne navn  Christmas Race 2018    Udskriftsdato  01 december 2018   
  Stvne by  2650 Hvidovre    Udskriftstidspunkt  08:29   
  Arrangr  HVSK         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  01 december 2018         
 
 
 
Lb 6, 100m Brystsvmning Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
35  Liya Arnholtz  2007  0794AM  HELSINGE    25m   
248  Agnes Fast  2006  0698AU  HVIDOVRE    25m   
138  Isabella Mussi  2006    HERLEV    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
113  Nikoline Joy Gringer  2009  0984AC  HERLEV    25m  2:07.12 
266  Zeline Helsen Lintrup  2007  0744AC  HVIDOVRE    25m  1:59.70 
127  Iben Karlsmark  2007  0716AJ  HERLEV    25m  1:54.14 
261  Caja Cederblad Larsen  2004  0442BD  HVIDOVRE    25m  1:51.04 
278  Rosa Viola My Raagefelt  2007  0788AF  HVIDOVRE    25m  1:53.31 
250  Mathilde F Handberg  2005  0576AX  HVIDOVRE    25m  1:55.93 
54  Melani Jesse  2008  0804AA  HELSINGE    25m  2:02.25 
               

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
268  Alberte Berner Mikkelsen  2006  0602AP  HVIDOVRE    25m  1:47.71 
140  Anna Powers  2007  0702AC  HERLEV    25m  1:47.12 
293  Lucia Borgmann  2007  0774AM  FARUM    25m  1:44.56 
167  Emilia Hffer  2001  0176BD  VATCPH-STT    25m  1:42.00 
143  Sofija Rnne  2006  0688AQ  HERLEV    25m  1:43.90 
25  Lise Elton Jokumsen  2004  0482AZ  HILLERD    25m  1:46.30 
102  Kristine Dupont  2007  0788AL  HERLEV    25m  1:47.14 
279  Wilma E L Raagefelt  2008  0814AD  HVIDOVRE    25m  1:50.79 

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
265  Sofie Lind  2006  0668AG  HVIDOVRE    25m  1:39.79 
301  Selma Thomsen Lind  2007  0714AJ  FARUM    25m  1:38.78 
24  Caroline Henning  2005  0508AM  HILLERD    25m  1:34.78 
129  Andrea Kiefer-Hansen  2006  0696AK  HERLEV    25m  1:31.81 
11  Astrid Permin  2003  0344AF  GENTOFTE    25m  1:32.93 
88  Ellen Simoni Alfast  2006  0604AI  HERLEV    25m  1:34.88 
133  Karoline Dahl Lewinsky  2006  0642AK  HERLEV    25m  1:39.56 
306  Marie Rose  2006  0606AR  FARUM    25m  1:40.75 

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
197  Leonora M Postgaard  2006  0666AD  GSK    25m  1:29.01 
23  Olivia Cruse  2005  0514AR  HILLERD    25m  1:27.95 
139  Ida Oest  2003  0386AS  HERLEV    50m  1:23.82 
13  Amalie Schou  2003  0394AC  GENTOFTE    25m  1:21.49 
327  Frederikke Falk-List  2004  0488AB  GENTOFTE    25m  1:23.10 
123  Thea F. Johansen  2003  0324AA  HERLEV    25m  1:24.88 
274  Gry Emilie Kudsk Olsen  2005  0552AK  HVIDOVRE    25m  1:28.52 
174  Anna Blom Bygum  2006  0682AI  VG17    25m  1:29.50 

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
259  Frida Hvirring Kragh  2004  0474AF  HVIDOVRE    25m  1:18.11 
Viola Demuth Andersen  2003  0316AI  GENTOFTE    25m  1:17.67 
182  Caroline Wiuff Jensen  2004  0492AD  VG17    25m  1:16.83 
209  Isabel Mass  1998  9848AA  JYLLINGE    25m  1:12.67 
97  Celine Termark Brock  2000  0038AA  HERLEV    25m  1:13.98 
136  Amanda Da Silva B. Madsen  2005  0554AB  HERLEV    25m  1:17.28 
187  Emma Mikkelsen  2001  0176AB  VG17    25m  1:18.01 
Clara Carlquist  2003  0314AN  GENTOFTE    25m  1:19.77 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  01 december 2018 
Licens til Hvidovre Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  08:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner