Startliste for UGP 1 2018-2019, Karlskoga
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lördag den 13/10 Klockan 16.00 (Insim kl. 15.00)
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
UGP 1 2018-2019 Karlskoga |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
14:12 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Finaler (7) |
Sponsor: MA Fastigheter |
|
Beräknad start 15:23 |
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2 |
Emmie Wendborg |
2006 |
AN1606 |
NYKÖPING |
|
25m |
|
129 |
3 |
Linnea Alkman |
2004 |
BZ4204 |
ÖSA |
|
25m |
|
150 |
4 |
Greta Larsson |
2006 |
AI6606 |
FILIPSTAD |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
96 |
2 |
Wilma Åberg |
2005 |
AB4605 |
ÖSA |
|
25m |
6:22.76 |
113 |
3 |
Alma Mühr |
2005 |
BI0405 |
ÖSA |
|
25m |
6:20.05 |
70 |
4 |
Kajsa Ejdvinsson |
2004 |
BH5604 |
KATRINEHOL |
|
25m |
6:21.00 |
137 |
5 |
Frida Lundström |
2002 |
BA2602 |
HK SIM |
|
25m |
6:26.12 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Sofie Leander |
2005 |
AH3405 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
6:10.91 |
136 |
2 |
Tyra Jacobsson |
2005 |
AB0805 |
HK SIM |
|
25m |
5:54.73 |
5 |
3 |
Ellen Roos |
2005 |
AF1605 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
5:52.32 |
60 |
4 |
Alva Granzell |
2006 |
AK1406 |
KARLSTAD |
|
25m |
5:52.49 |
149 |
5 |
Sally Wetterskog |
2005 |
AH2205 |
FILIPSTAD |
|
25m |
6:01.32 |
111 |
6 |
Linnea Andersson |
2004 |
BN0804 |
ÖSA |
|
50m |
6:12.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Alice Bergström |
2004 |
AS5404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
5:48.91 |
56 |
2 |
Sara Sjölander |
2006 |
AE0406 |
KARLSTAD |
|
25m |
5:42.79 |
154 |
3 |
Sigrid Bengtsson |
2005 |
AI3205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
5:39.52 |
102 |
4 |
Josefina Näsén |
2005 |
AF7805 |
ÖSA |
|
25m |
5:40.58 |
10 |
5 |
Ronja Larsén |
2006 |
BB2406 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
5:46.23 |
13 |
6 |
Anna Kumm |
2004 |
AH9604 |
GRUMS SS |
|
25m |
5:50.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
86 |
1 |
Amanda Orban |
2005 |
AH9205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
5:32.92 |
4 |
2 |
My Larsson |
2005 |
AF8405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
5:23.67 |
91 |
3 |
Josefine Åhlund |
2002 |
AU5802 |
ÖSA |
|
25m |
5:17.53 |
2 |
4 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
5:19.04 |
17 |
5 |
Ella Sjöbom |
2005 |
AH3605 |
GRUMS SS |
|
25m |
5:25.06 |
110 |
6 |
Filippa Sjöholm Sundström |
2003 |
BQ8203 |
ÖSA |
|
25m |
5:35.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
90 |
1 |
Jennifer Titus |
2002 |
AG5402 |
ÖSA |
|
25m |
5:17.30 |
140 |
2 |
Linnea Larsson |
2005 |
AM9205 |
HK SIM |
|
50m |
5:15.09 |
103 |
3 |
Alina Umbaeva |
2005 |
AG4605 |
ÖSA |
|
25m |
5:12.11 |
54 |
4 |
Minea Dautbegovic |
2004 |
AV9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
5:13.31 |
52 |
5 |
Erica Segerström |
2004 |
AR9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
5:15.82 |
39 |
6 |
Maja Nyberg |
2004 |
BM9804 |
KARLSKO SF |
|
25m |
5:17.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
62 |
1 |
Agnes Wilde |
2005 |
BB4805 |
KARLSTAD |
|
25m |
5:02.28 |
95 |
2 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
ÖSA |
|
25m |
4:50.67 |
81 |
3 |
Ida Lithner |
2004 |
AB6204 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
4:45.20 |
55 |
4 |
Linnea Lindberg |
2005 |
AJ2205 |
KARLSTAD |
|
25m |
4:48.90 |
51 |
5 |
Miranda Wahlstedt |
2006 |
AA1606 |
KARLSTAD |
|
25m |
4:57.57 |
97 |
6 |
Julia Pietsch |
2005 |
AB0605 |
ÖSA |
|
25m |
5:03.41 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
14:12 |
|