Program for ÅSK Games 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 24, M, P-13 100m su |
Sponsori: Kone-Kunttila |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v ja nuoremmat |
1 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 05A108 | 50 m | 1:11.49 | 1:09.49 | |
2 | Toppinen Tuomas | 2005 | AUi | 05A167 | 50 m | 1:13.70 | 1:11.70 | |
3 | Pakomki Lauri-pekka | 2006 | SK | 06A235 | 50 m | 1:19.58 | 1:17.58 | |
4 | Menp Eero | 2005 | SK | 05A377 | 50 m | 1:20.35 | 1:18.35 | |
5 | Laaksonen Luka | 2005 | SK | 05A517 | 50 m | 1:21.33 | 1:19.33 | |
6 | Amosov Maksim | 2005 | AUi | 05A932 | 25 m | 1:21.10 | 1:21.10 | |
7 | Orenshtein Nardi Gabriel | 2005 | AUi | 05B076 | 50 m | 1:24.25 | 1:22.25 | |
8 | Oikarainen Jasper | 2005 | SK | 05A276 | 50 m | 1:24.53 | 1:22.53 | |
9 | Linderborg Aarni | 2005 | SK | 05A268 | 50 m | 1:25.17 | 1:23.17 | |
10 | Holmberg Santeri | 2006 | SK | 06A484 | 50 m | 1:26.83 | 1:24.83 | |
11 | Kovalchuk Ivan | 2005 | AUi | 05A878 | 50 m | 1:26.87 | 1:24.87 | |
12 | Saarinen Matias | 2006 | SalU | 06A268 | 25 m | 1:25.59 | 1:25.59 | |
13 | Suojasto Ville | 2006 | RaisU | 06A272 | 50 m | 1:28.28 | 1:26.28 | |
14 | Laine Tomas | 2006 | SK | 06A077 | 50 m | 1:28.93 | 1:26.93 | |
15 | Lehtimki Onni | 2006 | SK | 06A760 | 50 m | 1:29.10 | 1:27.10 | |
16 | Kainonen Kasper | 2005 | SK | 05A680 | 25 m | 1:28.02 | 1:28.02 | |
17 | Nurminen Aapo | 2006 | RaisU | 06A431 | 50 m | 1:30.94 | 1:28.94 | |
18 | Hmlinen Veeti | 2006 | RaisU | 06A784 | 25 m | 1:33.02 | 1:33.02 | |
19 | Linde Julius | 2007 | SK | 07A322 | 50 m | 1:35.35 | 1:33.35 | |
20 | Arnell Eemeli | 2005 | SK | 05A327 | 50 m | 1:35.69 | 1:33.69 | |
21 | Kanninen Peter | 2006 | AUi | 06A587 | 25 m | 1:46.10 | 1:46.10 | |
22 | Laine Nikke | 2007 | AUi | 07A548 | 50 m | 1:48.86 | 1:46.86 | |
23 | Linderborg Ilari | 2006 | SK | 06A532 | 50 m | 1:49.34 | 1:47.34 | |
24 | Sulonen Joel | 2007 | SK | 07A203 | 25 m | 1:50.36 | 1:50.36 | |
25 | Mamandi Kevin | 2007 | SK | 07A428 | 25 m | 1:52.99 | 1:52.99 | |
26 | Polari Eino | 2006 | AUi | 06A879 | 50 m | 1:57.13 | 1:55.13 | |
27 | Akkanen Veeti | 2006 | SalU | 06A562 | 50 m | 1:58.78 | 1:56.78 | |
28 | Rautala Oliver | 2007 | AUi | 07A782 | 25 m | |||
29 | Lehtinen Niilo | 2009 | AUi | 09A085 | 25 m | |||
30 | Kallio Milo | 2008 | SK | 08A375 | 25 m | |||
31 | Constable Erik | 2008 | AUi | 08A503 | 25 m | |||
32 | Varonen Eemeli | 2009 | SK | 09A038 | 25 m | |||
33 | Virtanen Kaapo | 2008 | SK | 08A295 | 25 m | |||
34 | Kankare Alvar | 2007 | AUi | 07A252 | 25 m | |||
35 | Kivelev Valentin | 2005 | SiWa | 05A048 | 25 m |
14 v ja vanhemmat |
1 | Hanski Emil | 1999 | SK | 99A145 | 25 m | 57.18 | 57.18 | |
2 | Siipola Jaakko | 1999 | SK | 99A388 | 25 m | 1:00.56 | 1:00.56 | |
3 | Lietzn Jesper | 2002 | SK | 02A171 | 25 m | 1:00.69 | 1:00.69 | |
4 | Herpola Santeri | 2003 | SK | 03A188 | 25 m | 1:01.60 | 1:01.60 | |
5 | Korpinen Leevi | 2001 | SK | 01A491 | 25 m | 1:03.20 | 1:03.20 | |
6 | Trm Lauri | 2000 | PUS | 00A153 | 25 m | 1:03.69 | 1:03.69 | |
7 | Pennanen Matias | 2001 | PUS | 01A181 | 25 m | 1:05.32 | 1:05.32 | |
8 | Jntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 25 m | 1:07.41 | 1:07.41 | |
9 | Kuitu Joona | 2004 | SiWa | 04A248 | 25 m | 1:10.87 | 1:10.87 | |
10 | Salminen Veeti | 2004 | SiWa | 04A481 | 25 m | 1:14.24 | 1:14.24 | |
11 | Malyshkov Egor | 2003 | SalU | 03B300 | 25 m | 1:14.34 | 1:14.34 | |
12 | Konttinen Akira | 2003 | SK | 03A546 | 25 m | 1:14.48 | 1:14.48 | |
13 | Kunttila Tatu | 2003 | SK | 03A443 | 50 m | 1:17.50 | 1:15.50 | |
14 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 25 m | 1:17.75 | 1:17.75 | |
15 | Tuomainen Roope | 2004 | SalU | 04A583 | 50 m | 1:27.52 | 1:25.52 | |
16 | Kulju Rony | 2004 | SiWa | 04A262 | 50 m | 1:32.96 | 1:30.96 |
Tekij: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspivmr | 06 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 12:05 |