Ohjelma Ã…SK Games 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 10, M, P-13 100m pu |
Sponsori: ProFashion Oy Boomerang |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v ja nuoremmat |
1 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 05A108 | 50 m | 1:11.59 | 1:09.59 | |
2 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 50 m | 1:17.57 | 1:15.57 | |
3 | Mäenpää Eero | 2005 | ÅSK | 05A377 | 50 m | 1:18.62 | 1:16.62 | |
4 | Oikarainen Jasper | 2005 | ÅSK | 05A276 | 50 m | 1:20.30 | 1:18.30 | |
5 | Laaksonen Luka | 2005 | ÅSK | 05A517 | 50 m | 1:20.54 | 1:18.54 | |
6 | Valdolin Veeti | 2005 | ÅSK | 05A284 | 50 m | 1:23.12 | 1:21.12 | |
7 | Kovalchuk Ivan | 2005 | AUi | 05A878 | 50 m | 1:26.42 | 1:24.42 | |
8 | Kainonen Kasper | 2005 | ÅSK | 05A680 | 50 m | 1:29.03 | 1:29.03 | |
9 | Holmberg Santeri | 2006 | ÅSK | 06A484 | 25 m | 1:35.46 | 1:31.34 | |
10 | Reiman Patrik | 2005 | ÅSK | 05A098 | 25 m | 1:36.87 | 1:36.87 | |
11 | Allén Max | 2005 | ÅSK | 05A484 | 50 m | 1:42.84 | 1:40.84 | |
12 | Laine Tomas | 2006 | ÅSK | 06A077 | 25 m | 11:38.08 | 11:38.08 | |
13 | Yli-Salomäki Alex | 2006 | AUi | 06A458 | 25 m | |||
14 | Aho Lauri | 2006 | RaisU | 06A014 | 25 m | |||
15 | Saarinen Matias | 2006 | SalU | 06A268 | 25 m | |||
16 | Yli-Salomäki Max | 2006 | AUi | 06A459 | 25 m |
14 v ja vanhemmat |
1 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 25 m | 55.89 | 55.89 | |
2 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | 56.63 | 56.63 | |
3 | Sula Jani-markus | 1999 | ÅSK | 99A052 | 25 m | 57.96 | 57.96 | |
4 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 1:00.09 | 58.09 | |
5 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 50 m | 1:00.54 | 58.54 | |
6 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | 59.03 | 59.03 | |
7 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 99A388 | 50 m | 1:01.19 | 59.19 | |
8 | Mattsson Matti | 1993 | PUS | 93A067 | 25 m | 1:00.22 | 1:00.22 | |
9 | Luhtanen Leevi | 2000 | PUS | 00A137 | 50 m | 1:02.60 | 1:00.60 | |
10 | Törmä Lauri | 2000 | PUS | 00A153 | 50 m | 1:03.04 | 1:01.04 | |
11 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 50 m | 1:04.92 | 1:02.92 | |
12 | Pennanen Matias | 2001 | PUS | 01A181 | 50 m | 1:05.59 | 1:03.59 | |
13 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 1:08.81 | 1:06.81 | |
14 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 01A477 | 50 m | 1:09.58 | 1:07.58 | |
15 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 50 m | 1:10.98 | 1:08.98 | |
16 | Varonen Jeremia | 2004 | ÅSK | 04A513 | 50 m | 1:15.80 | 1:13.80 | |
17 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 25 m | 1:14.77 | 1:14.77 | |
18 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 25 m | |||
19 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 99A145 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 06 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 12:05 |