Ohjelma UGP1 2018-2019, Falun
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 37
|
Tävling |
Ungdoms GP 1 2018-2019 Falun |
|
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
14:10 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 37, 200m Ryggsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
3 |
André Kron |
2003 |
AS3303 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
186 |
4 |
Alfred Larsson |
2005 |
AS2305 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:51.58 |
139 |
5 |
Albin Wullt |
2005 |
AR5705 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2 |
Love Lundvall |
2004 |
AK8504 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:50.75 |
98 |
3 |
Max Antonsson |
2004 |
AG6304 |
SALA SS |
|
25m |
2:42.80 |
206 |
4 |
Joel Brewitz |
2005 |
AG2505 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:38.60 |
172 |
5 |
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
AT4103 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:40.61 |
226 |
6 |
Ludvig Utterström |
2004 |
AM7304 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:46.30 |
135 |
7 |
Maximus Brandt |
2005 |
AP2105 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
3:35.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
Olle Wikholm |
2004 |
AO9904 |
GÄVLE SS |
|
50m |
2:37.75 |
100 |
2 |
Olle Nilsson |
2004 |
AL3104 |
SALA SS |
|
25m |
2:34.11 |
225 |
3 |
Mattias Gillgren |
2003 |
AR0303 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:33.03 |
44 |
4 |
Albin Östlund |
2004 |
AC1304 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:26.32 |
233 |
5 |
Markus Näsman |
2003 |
AD6103 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:32.27 |
49 |
6 |
Melker Rosengren |
2003 |
AR1903 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:33.93 |
251 |
7 |
Jakob Wassberg |
2003 |
AR7103 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:36.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
43 |
1 |
Carl Hansson |
2003 |
AE9703 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:23.00 |
232 |
2 |
Albin Hedlund |
2003 |
AA0903 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:20.43 |
41 |
3 |
Adam Carlsson |
2001 |
AK1901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:17.12 |
39 |
4 |
Jakob Källquist |
2001 |
AC0901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:06.96 |
267 |
5 |
Robin Björklund |
2002 |
AA9502 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:11.05 |
153 |
6 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:19.23 |
108 |
7 |
Julius Grell |
2003 |
AS9903 |
SANDVIKEN |
|
25m |
2:21.62 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
14:10 |
|