Ohjelma Sprintstævne junior og senior
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 25 m | 56.56 | ||
2 | 50 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 56.85 | |
3 | 24 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 58.51 | |
4 | 3 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 58.65 | |
5 | 17 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 58.97 | |
6 | 11 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 59.02 | |
7 | 92 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 59.50 | |
8 | 85 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 1:00.73 | |
9 | 35 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:00.92 | |
10 | 6 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:01.01 | |
11 | 53 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:01.76 | |
12 | 48 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:01.93 | |
13 | 42 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:01.95 | |
14 | 100 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 1:02.06 | |
15 | 69 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:02.38 | |
16 | 58 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:02.39 | |
17 | 78 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 1:02.44 | |
18 | 13 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:02.53 | |
19 | 31 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:03.24 | |
20 | 8 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:03.31 | |
21 | 87 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:03.44 | |
22 | 83 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:04.03 | |
23 | 68 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:04.15 | |
24 | 26 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:04.38 | |
25 | 102 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:04.75 | |
26 | 21 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 1:05.51 | |
27 | 40 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:05.87 | |
28 | 16 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 25 m | 1:05.92 | |
29 | 67 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:06.51 | |
30 | 38 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:08.37 | |
31 | 18 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:10.00 | |
32 | 44 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:12.91 | |
33 | 46 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:14.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:20 |