Ohjelma GTI Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 38
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
30 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
09:29 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 38, 50m Rygsvømning Damer |
Finaler (12) |
Vejledende starttid 16:14 |
Heat 1 (12) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
Ronja B Hansen |
2010 |
|
GTI |
|
25m |
|
10 |
4 |
Frida Kirkegaard |
2010 |
|
GTI |
|
25m |
|
340 |
5 |
Varsha Dasoji |
2009 |
|
VEST |
|
25m |
|
27 |
6 |
Matilde Wendelboe Træde |
2008 |
|
GTI |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
350 |
1 |
Ina Højsteen |
2010 |
1068AB |
VEST |
|
25m |
|
533 |
2 |
Ann-Cecilie Crillesen |
2004 |
|
SHS-STEVNS |
|
25m |
|
262 |
3 |
Astrid Gyldholm-Janssson |
2007 |
0754AT |
HELSINGØR |
|
25m |
|
26 |
4 |
Kira Weiss |
2009 |
|
GTI |
|
25m |
|
16 |
5 |
Mie Neergaard |
2010 |
|
GTI |
|
25m |
|
1 |
6 |
Caroline Engsbro |
2010 |
|
GTI |
|
25m |
|
18 |
7 |
Sarah Budolph Olsen |
2009 |
|
GTI |
|
25m |
|
13 |
8 |
Josefine Madsen |
2009 |
|
GTI |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
520 |
1 |
Alex Rolder |
2008 |
|
SHS-STEVNS |
|
25m |
|
181 |
2 |
Alma Hartmann Jensen |
2007 |
0744AT |
LYNGBY |
|
25m |
|
364 |
3 |
Ida Matthesen |
2009 |
0946AC |
VEST |
|
25m |
1:04.54 |
390 |
4 |
Caroline Stefansen |
2009 |
0902AF |
VEST |
|
25m |
1:00.91 |
256 |
5 |
Jasmin Eriksen |
2008 |
0882AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:02.48 |
276 |
6 |
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
0844AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
|
369 |
7 |
Lissie Murphy |
2010 |
|
VEST |
|
25m |
|
401 |
8 |
Ella Vickery |
2010 |
|
VEST |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
385 |
1 |
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
0884AH |
VEST |
|
25m |
57.15 |
338 |
2 |
Frida Christoffersen |
2009 |
0906AC |
VEST |
|
25m |
56.65 |
483 |
3 |
Filippa Tvistholm Jørgens |
2008 |
0878AM |
SOLRØD |
|
25m |
55.87 |
478 |
4 |
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
0812AK |
SOLRØD |
|
25m |
51.94 |
334 |
5 |
Hannah Bjørneboe |
2007 |
0712AN |
VEST |
|
25m |
55.31 |
318 |
6 |
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
0844AD |
HELSINGØR |
|
25m |
56.31 |
404 |
7 |
Liva Yri |
2008 |
0852AF |
VEST |
|
25m |
56.83 |
81 |
8 |
Julie Bruun |
2008 |
0802AF |
GTI |
|
25m |
1:00.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
172 |
1 |
Celine Van Breugel |
2007 |
0768AC |
LYNGBY |
|
25m |
51.57 |
387 |
2 |
Luka Revitz |
2008 |
0866AH |
VEST |
|
25m |
49.39 |
246 |
3 |
Alesha Azman |
2008 |
0862AF |
HELSINGØR |
|
25m |
49.26 |
377 |
4 |
Merle Otzen |
2008 |
0856AH |
VEST |
|
25m |
48.88 |
275 |
5 |
Iben Karlsmark |
2007 |
0716AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
48.94 |
391 |
6 |
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
0954AB |
VEST |
|
25m |
49.29 |
99 |
7 |
Sarah Cecilie Rasmussen |
2008 |
0842AH |
GTI |
|
25m |
51.15 |
394 |
8 |
Mille Therp |
2009 |
0906AB |
VEST |
|
25m |
51.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
248 |
1 |
Anna Bay-Jensen |
2006 |
0618AR |
HELSINGØR |
|
25m |
48.23 |
184 |
2 |
Juuliie Jørgensen |
2007 |
0722AL |
LYNGBY |
|
25m |
47.78 |
396 |
3 |
Mathilde U. Thorborg |
2005 |
0596AU |
VEST |
|
25m |
45.92 |
176 |
4 |
Marie Elster |
2006 |
0614AE |
LYNGBY |
|
25m |
44.49 |
255 |
5 |
Amelia Eriksen |
2008 |
0892AD |
HELSINGØR |
|
25m |
45.78 |
210 |
6 |
Mathilde F Handberg |
2005 |
0576AX |
HVIDOVRE |
|
25m |
47.30 |
476 |
7 |
Esther Gammelgaard |
2007 |
0738AP |
SOLRØD |
|
25m |
48.05 |
361 |
8 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
25m |
48.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
496 |
1 |
Emma Spang |
2006 |
0648AQ |
SOLRØD |
|
25m |
43.94 |
316 |
2 |
Olga Vejlby |
2006 |
0622AP |
HELSINGØR |
|
25m |
42.55 |
85 |
3 |
Annika Frederiksen |
2007 |
0766AI |
GTI |
|
25m |
41.91 |
335 |
4 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
25m |
40.94 |
351 |
5 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
25m |
41.24 |
486 |
6 |
Amanda Liechti |
2008 |
0824AF |
SOLRØD |
|
25m |
42.05 |
411 |
7 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
43.50 |
260 |
8 |
Sofie Kofoed Gjedsted |
2006 |
0648AR |
HELSINGØR |
|
25m |
44.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
480 |
1 |
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
0658AP |
SOLRØD |
|
25m |
40.28 |
79 |
2 |
Mathilde Willumsen |
2006 |
0634AI |
GTI |
|
25m |
39.99 |
410 |
3 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
39.21 |
294 |
4 |
Ida Sophie Hinsch Olsen |
2004 |
0432AU |
HELSINGØR |
|
25m |
38.91 |
196 |
5 |
Victoria Wiingaard |
2006 |
0662AC |
LYNGBY |
|
25m |
39.09 |
42 |
6 |
Emilia Gotfredsen |
2005 |
0562AE |
GTI |
|
25m |
39.66 |
518 |
7 |
Cecilie Rasmussen |
2005 |
0508AL |
SHS-STEVNS |
|
25m |
40.28 |
62 |
8 |
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
0674AN |
GTI |
|
25m |
40.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
373 |
1 |
Marie Nissov-Johansen |
2006 |
0626AD |
VEST |
|
25m |
38.27 |
365 |
2 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
37.04 |
499 |
3 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRØD |
|
25m |
36.67 |
283 |
4 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
0404AF |
HELSINGØR |
|
25m |
35.94 |
192 |
5 |
Emily Reuter |
2006 |
0688AE |
LYNGBY |
|
25m |
36.26 |
247 |
6 |
Rebecca Maria Bagger |
2005 |
0544AP |
HELSINGØR |
|
25m |
36.89 |
193 |
7 |
Laura Cecilie Salling |
2006 |
0678AE |
LYNGBY |
|
25m |
37.95 |
169 |
8 |
Alma Lind Babin |
2006 |
0608AL |
LYNGBY |
|
25m |
38.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
55 |
1 |
Clara Schmedes |
2004 |
0478AI |
GTI |
|
25m |
35.63 |
49 |
2 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
0586AD |
GTI |
|
25m |
35.15 |
208 |
3 |
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
0552AL |
HVIDOVRE |
|
25m |
34.70 |
485 |
4 |
Sofia Levisen |
2002 |
0258AE |
SOLRØD |
|
25m |
34.61 |
498 |
5 |
Lærke Samsø Svenningsen |
2002 |
0206AW |
SOLRØD |
|
25m |
34.62 |
136 |
6 |
Lara Smerdal |
2006 |
0628AI |
KVIK |
|
25m |
34.81 |
449 |
7 |
Sophia Christensen |
2003 |
0326BD |
KØGE |
|
25m |
35.38 |
68 |
8 |
Alberte Crone Larsen |
2006 |
0682AK |
GTI |
|
25m |
35.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
511 |
1 |
Sarah Larsen |
2003 |
0312AR |
SHS-STEVNS |
|
25m |
34.44 |
463 |
2 |
Olivia Lildballe Møller |
2004 |
0452AF |
KØGE |
|
25m |
34.39 |
540 |
3 |
Sofie Louise Nimb |
2001 |
0174AP |
GENTOFTE |
|
25m |
32.64 |
249 |
4 |
Johanna Juul Bay-Smidt |
2002 |
0262AU |
HELSINGØR |
|
25m |
32.36 |
397 |
5 |
Emma Vega Thorsen |
2004 |
0402AH |
VEST |
|
25m |
32.39 |
457 |
6 |
Elisabeth Them Jensen |
2004 |
0464AA |
KØGE |
|
25m |
33.53 |
315 |
7 |
Cornelia Vámosi |
2004 |
0466AE |
HELSINGØR |
|
25m |
34.40 |
251 |
8 |
Fiona Burmester |
2003 |
0356AG |
HELSINGØR |
|
25m |
34.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
538 |
1 |
Caroline Hørlykke |
2000 |
0032AH |
GENTOFTE |
|
25m |
31.83 |
549 |
2 |
Astrid M. Østergaard |
2004 |
0412AS |
GENTOFTE |
|
25m |
31.30 |
270 |
3 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
31.10 |
319 |
4 |
Mia Wennecke |
1999 |
9924AD |
HELSINGØR |
|
25m |
29.67 |
537 |
5 |
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
2002 |
0206AG |
GENTOFTE |
|
25m |
29.94 |
372 |
6 |
Stine Eskebo Nielsen |
2001 |
0156AB |
VEST |
|
25m |
31.26 |
542 |
7 |
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
0342AO |
GENTOFTE |
|
25m |
31.48 |
495 |
8 |
Katja Skovdal Lorentzen |
2003 |
0338AQ |
SOLRØD |
|
25m |
32.02 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
30 september 2018 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
09:29 |
|