Ohjelma Bockstensdoppet 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 77
|
Tävling |
Bockstensdoppet 2018 |
|
Utskriftsdatum |
07 juli 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
14:12 |
|
|
Arrangör |
Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 juli 2018 |
|
|
|
|
Gren 77, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (7) |
Sponsor: Anna-Karin Josefson |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
715 |
2 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
25m |
|
623 |
3 |
Kajsa Månsson |
2003 |
BL0803 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
39.46 |
118 |
4 |
Klara Tallbäck |
2003 |
BQ5203 |
ANDERSTORP |
|
25m |
38.80 |
641 |
5 |
Linnea Andersson |
2003 |
BD8203 |
UDDEVALLA |
|
25m |
39.36 |
714 |
6 |
Anna-Karin Josefson |
1964 |
AA7264 |
VARBERG |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
543 |
1 |
Johanna Kuylenstjerna |
2003 |
BS9403 |
VARBERG |
|
50m |
37.12 |
373 |
2 |
Thyra Mellander |
2003 |
AP2803 |
MARIESTAD |
|
25m |
36.75 |
84 |
3 |
Amalie Kvan Fadum |
2002 |
|
Sandefjord |
|
50m |
35.99 |
266 |
4 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
35.34 |
311 |
5 |
Izabella Svensson |
2003 |
BJ6403 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
35.41 |
677 |
6 |
Emilia Simonsson |
2002 |
AL3802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
36.49 |
559 |
7 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
25m |
36.92 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
372 |
1 |
Ellen Kampe |
2003 |
AP3803 |
MARIESTAD |
|
25m |
35.24 |
73 |
2 |
Maja Baugerød |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
35.04 |
237 |
3 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
25m |
34.87 |
154 |
4 |
Josefin Andersson |
2003 |
AZ5603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
34.40 |
317 |
5 |
Julia Voss |
2001 |
BR7401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
34.45 |
130 |
6 |
Elin Göransson |
2003 |
BV7603 |
GÖTEBORG |
|
50m |
34.93 |
601 |
7 |
Olivia Svensson |
2003 |
CA4203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
35.08 |
38 |
8 |
Emily Must |
2002 |
|
Asker SK |
|
50m |
35.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.07 |
103 |
2 |
Marte Vike |
2002 |
|
Sandefjord |
|
50m |
33.79 |
119 |
3 |
Agnes Torén |
2003 |
BE2603 |
ANDERSTORP |
|
25m |
33.74 |
499 |
4 |
Izabella Thompson |
2003 |
AG0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
33.35 |
578 |
5 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
33.41 |
213 |
6 |
Belinda Vedlugaite |
2000 |
BK5200 |
KLIPPAN |
|
25m |
33.78 |
419 |
7 |
Linnea Andersson |
2003 |
AU1403 |
SK 1970 |
|
50m |
34.05 |
465 |
8 |
Sara Kärvestedt |
2003 |
AO0403 |
SKK |
|
25m |
34.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
122 |
1 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
33.26 |
81 |
2 |
Victoria Hyllestad Moland |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
33.05 |
520 |
3 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
50m |
32.96 |
700 |
4 |
Julia Ström |
1997 |
BR4497 |
TRELLEBORG |
|
25m |
32.40 |
393 |
5 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
32.41 |
236 |
6 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
32.97 |
474 |
7 |
Hanna Åsbrink |
2002 |
AX4602 |
SKK |
|
25m |
33.21 |
271 |
8 |
Daniela Fredriksson |
2000 |
AQ9200 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
33.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
515 |
1 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
32.11 |
228 |
2 |
Linnéa Högberg |
1999 |
BI5899 |
KSLS |
|
50m |
31.86 |
676 |
3 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
31.52 |
404 |
4 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
31.42 |
82 |
5 |
Pia Haavik |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
31.50 |
339 |
6 |
Elin Norrman |
2001 |
AX4601 |
SK LAXEN |
|
25m |
31.71 |
90 |
7 |
Finley Quinn |
2000 |
|
Sandefjord |
|
50m |
31.98 |
295 |
8 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
32.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Kaja Godaker Furre |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
31.34 |
679 |
2 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
UDDEVALLA |
|
50m |
31.05 |
508 |
3 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
30.99 |
102 |
4 |
Kristin Venstad |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
30.54 |
526 |
5 |
Ellie Geigel |
2003 |
BR2203 |
VARBERG |
|
25m |
30.97 |
479 |
6 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
31.02 |
704 |
7 |
Thea Aksmo Svendsby |
2003 |
|
Haldens SK |
|
50m |
31.21 |
76 |
8 |
Sanne Berggren |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
31.39 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
07 juli 2018 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
14:12 |
|