Ohjelma Bockstensdoppet 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 69
|
Tävling |
Bockstensdoppet 2018 |
|
Utskriftsdatum |
07 juli 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
14:12 |
|
|
Arrangör |
Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 juli 2018 |
|
|
|
|
Gren 69, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
715 |
2 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
25m |
|
419 |
3 |
Linnea Andersson |
2003 |
AU1403 |
SK 1970 |
|
50m |
|
623 |
4 |
Kajsa Månsson |
2003 |
BL0803 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:36.81 |
373 |
5 |
Thyra Mellander |
2003 |
AP2803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:40.38 |
716 |
6 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
499 |
1 |
Izabella Thompson |
2003 |
AG0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:35.69 |
146 |
2 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:33.84 |
154 |
3 |
Josefin Andersson |
2003 |
AZ5603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:30.77 |
559 |
4 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
25m |
1:29.09 |
383 |
5 |
Sofia Hake |
2003 |
BD4403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:30.67 |
84 |
6 |
Amalie Kvan Fadum |
2002 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:32.99 |
118 |
7 |
Klara Tallbäck |
2003 |
BQ5203 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:34.83 |
641 |
8 |
Linnea Andersson |
2003 |
BD8203 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:36.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
552 |
1 |
Moa Martinson |
2002 |
BN6402 |
VARBERG |
|
25m |
1:27.87 |
520 |
2 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
50m |
1:27.86 |
393 |
3 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
1:27.09 |
339 |
4 |
Elin Norrman |
2001 |
AX4601 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:24.74 |
601 |
5 |
Olivia Svensson |
2003 |
CA4203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:26.59 |
404 |
6 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:27.37 |
64 |
7 |
Mathilde Skjøth-Rasmussen |
2003 |
0352AD |
HELSINGØR |
|
50m |
1:27.87 |
275 |
8 |
Ylva Franck |
2000 |
BP6400 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:28.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
429 |
1 |
Meia Kivistö |
2003 |
AK8203 |
SK 1970 |
|
25m |
1:22.99 |
40 |
2 |
Lieve Olufsen |
2003 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:22.75 |
130 |
3 |
Elin Göransson |
2003 |
BV7603 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:22.04 |
229 |
4 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
1:20.68 |
311 |
5 |
Izabella Svensson |
2003 |
BJ6403 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:20.98 |
213 |
6 |
Belinda Vedlugaite |
2000 |
BK5200 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:22.05 |
271 |
7 |
Daniela Fredriksson |
2000 |
AQ9200 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:22.90 |
38 |
8 |
Emily Must |
2002 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:23.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
122 |
1 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
1:19.04 |
90 |
2 |
Finley Quinn |
2000 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:17.74 |
76 |
3 |
Sanne Berggren |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:17.00 |
676 |
4 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:16.35 |
479 |
5 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:16.48 |
515 |
6 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
1:17.64 |
98 |
7 |
Silje Katrine Tveitan Wad |
2003 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:18.53 |
379 |
8 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.25 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
07 juli 2018 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
14:12 |
|