Program for Bockstensdoppet 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
118_S
Gren 118, 200m Brstsim Damer |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Fdd |
Frening |
Licens |
Bassng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
76 |
Berggren Sanne |
2001 |
Sandefjord |
|
50 m |
2:44.73 |
|
2 |
679 |
Torn Matilda |
2001 |
UDDEVALLA |
AO1601 |
25 m |
2:45.15 |
|
3 |
98 |
Katrine Tveitan Wad Silje |
2003 |
Sandefjord |
|
50 m |
2:46.64 |
|
4 |
90 |
Quinn Finley |
2000 |
Sandefjord |
|
50 m |
2:47.64 |
|
5 |
229 |
Jarl Halvarsson Frida |
2003 |
KSLS |
AW9603 |
25 m |
2:49.43 |
|
6 |
479 |
Lagnerup Isabella |
2000 |
SK SYDSIM |
AS7800 |
25 m |
2:50.78 |
|
7 |
515 |
Berggren Ronja |
2003 |
VARBERG |
AE1403 |
25 m |
2:52.51 |
|
8 |
37 |
Jrgensen Mohr Idunn |
2002 |
Asker SK |
|
50 m |
2:58.89 |
|
9 |
311 |
Svensson Izabella |
2003 |
KUNGSBACKA |
BJ6403 |
25 m |
2:59.30 |
|
10 |
64 |
Skjth-Rasmussen Mathilde |
2003 |
HELSINGR |
0352AD |
50 m |
3:05.05 |
|
11 |
393 |
Lindberg Alma |
2002 |
POSEIDON |
AQ4202 |
25 m |
3:07.07 |
|
12 |
38 |
Must Emily |
2002 |
Asker SK |
|
50 m |
3:08.67 |
|
13 |
130 |
Gransson Elin |
2003 |
GTEBORG |
BV7603 |
25 m |
3:09.09 |
|
14 |
552 |
Martinson Moa |
2002 |
VARBERG |
BN6402 |
25 m |
3:10.22 |
|
15 |
237 |
Nguyen Michelle |
2002 |
KSLS |
AW7602 |
25 m |
3:10.65 |
|
16 |
275 |
Franck Ylva |
2000 |
KUNGSBACKA |
BP6400 |
25 m |
3:10.65 |
|
17 |
601 |
Svensson Olivia |
2003 |
VSBY SS |
CA4203 |
25 m |
3:11.81 |
|
18 |
84 |
Kvan Fadum Amalie |
2002 |
Sandefjord |
|
50 m |
3:11.85 |
|
19 |
40 |
Olufsen Lieve |
2003 |
Asker SK |
|
50 m |
3:17.06 |
|
20 |
559 |
Olausson Alexandra |
2003 |
VARBERG |
AP1603 |
25 m |
3:18.05 |
|
21 |
118 |
Tallbck Klara |
2003 |
ANDERSTORP |
BQ5203 |
50 m |
3:32.74 |
|
22 |
623 |
Mnsson Kajsa |
2003 |
VXJ SS |
BL0803 |
25 m |
3:32.75 |
|
23 |
383 |
Hake Sofia |
2003 |
POSEIDON |
BD4403 |
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
05 juli 2018 |
Licensierad till: Varberg Sim |
Utskriftstid |
18:04 |
|