2021-08-05   04:27:08
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for DM Åben klasse, Kortbane

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Torsdag kl. 09.30

5_S
Lb 5, 50m Rygsvmning Damer 
 
Dansk Rekord Senior: Mie stergaard Nielsen (1996) 26.39 2014-12-05 
Dansk Rekord Junior: Mie stergaard Nielsen (1996) 26.98 2012-03-31 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
176  Jensen Julie Kepp  2000  JYLLINGE  0042AA  25 m  26.42   
41  Nielsen Mie .  1996  AALBORG  9662AF  25 m  26.95   
36  Bierre Victoria  2000  GLADSAXE  0022AS  25 m  27.48   
359  Nielsen Anna Brandt  1998  LYNGBY  9856AK  25 m  27.76   
341  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  25 m  28.26   
14  Erichsen Caroline  1998  BIRKERD  9814AC  25 m  28.27   
37  Bro Sarah  1996  HOLBK  9686AE  25 m  28.46   
166  Nielsen Amalie Bach  1999  HORSENS  9942AG  25 m  29.15   
316  Rasmussen Pernille  1996  AGF  9654AH  25 m  29.20   
10  Nekhorochko Katharina  2000  ALLERD  0014AH  25 m  29.30   
11  89  Knudsen Stine  1999  VEJLE  9918AI  25 m  29.52   
12  87  Hededal Line J. V.  2001  VEJLE  0186AG  25 m  29.53   
13  168  Trns Anna  1994  HORSENS  9426AA  25 m  29.70   
14  290  Maage Emma  1999  HOVEDSTAD  9996AH  25 m  29.77   
15  291  Johansen Ccilie Buchholt  2001  HOVEDSTAD  0152AB  25 m  29.99   
16  153  Wennecke Mia  1999  HELSINGR  9924AD  25 m  30.06   
17  100  Toft Nina  2000  GENTOFTE  0072AD  25 m  30.35   
18  229  Mertins Frederikke  2000  HVIDOVRE  0014AE  25 m  30.43   
19  131  Aarestrup Zenia  2001  GLADSAXE  0104AS  25 m  30.50   
20  270  Mathiesen Caroline P.  2001  AIF  0172AG  25 m  30.52   
21  224  Elkjr Cecilie  2001  HVIDOVRE  0104AC  25 m  30.56   
22  318  Sol Snfridur  2000  AGF  0082AL  25 m  30.57   
23  83  Andersen Cecilie B.  2001  VEJLE  0116AI  25 m  30.58   
24  61  Ottesen Camilla  2000  AALBORG  0032AE  25 m  30.63   
25  157  Bek Jennifer Thorius  2000  HORSENS  0012AS  25 m  30.89   
26  305  Green Natascha Alexandra  2000  AGF  0062AQ  25 m  31.00   
27  347  Flaskager Mette  1999  HOLSTEBRO  9902AR  25 m  31.02   
28  49  Srensen Sofie Mller  1998  ST-NEPTUN  9882AL  25 m  31.08   
29  246  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  25 m  31.17   
30  232  sterberg Nikoline  2000  SKOVBAKKEN  0098AU  25 m  31.22   
31  102  Elling Helena V.  2000  SILKEBORG  0078AC  25 m  31.45   
32  158  Berg Mille C.  2001  HORSENS  0102AY  25 m  31.46   
33  69  Pedersen Pernille  2001  KGE  0134AC  25 m  31.77   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  02 november 2018 
Licens til Vejle Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  08:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner