Program för Citadellsim 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 79
|
Tävling |
Citadellsim 2018 |
|
Utskriftsdatum |
10 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
13:32 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 79, 100m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Beräknad start 16:21 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
736 |
1 |
Cæcilie Buchholt Johansen |
2001 |
0152AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:03.16 |
262 |
2 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:02.13 |
404 |
3 |
Sara Stenberg |
2001 |
AA8601 |
MKK |
|
25m |
1:01.86 |
220 |
4 |
Moa Gustavsson |
2001 |
AS8201 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:01.63 |
498 |
5 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:01.68 |
152 |
6 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:01.96 |
801 |
7 |
Anne-Sofie Lindblad |
1997 |
9716AF |
KVIK |
|
50m |
1:02.15 |
772 |
8 |
Victoria Vorm |
2001 |
0104AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:03.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
221 |
1 |
Sarah Jonsson |
2001 |
AH3801 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:01.55 |
185 |
2 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:01.20 |
124 |
3 |
Clara Thomasson |
2001 |
BD6601 |
HS |
|
25m |
1:00.31 |
55 |
4 |
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
HS |
|
25m |
59.96 |
264 |
5 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
59.97 |
715 |
6 |
Amalie H. Falck-Schmith |
1989 |
8924AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:00.94 |
682 |
7 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:01.39 |
415 |
8 |
Emma Vileus |
2001 |
AW1401 |
MKK |
|
25m |
1:01.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
339 |
1 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
MKK |
|
25m |
59.74 |
749 |
2 |
Emma Maagøe |
1999 |
9996AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
59.52 |
358 |
3 |
Nicola Lindell |
2001 |
BV2401 |
MKK |
|
25m |
59.47 |
785 |
4 |
Regitze Gaard |
2001 |
0178AG |
KVIK |
|
50m |
59.41 |
752 |
5 |
Josefine Strand Nielsen |
2000 |
0048AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
59.44 |
854 |
6 |
Anna Boutrup |
1998 |
9856AJ |
BIRKERØD |
|
25m |
59.47 |
59 |
7 |
Rebecca Hesslevik |
2000 |
AZ0800 |
HS |
|
25m |
59.71 |
71 |
8 |
Maja Jönsson |
2001 |
BL1201 |
HS |
|
25m |
59.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
437 |
1 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
25m |
59.02 |
433 |
2 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
25m |
58.85 |
774 |
3 |
Anna Wermuth |
1996 |
9658AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
58.62 |
716 |
4 |
Luna Donde Feilberg |
2000 |
0036AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
58.35 |
842 |
5 |
Camilla Dufour |
1996 |
9662AN |
ALLERØD |
|
25m |
58.51 |
134 |
6 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
HS |
|
25m |
58.63 |
855 |
7 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
50m |
58.97 |
839 |
8 |
Lise-Lotte Larsen Bentin |
1997 |
9724AA |
ALLERØD |
|
25m |
59.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
1 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
25m |
56.75 |
846 |
2 |
Maj Howardsen |
1997 |
9798AD |
ALLERØD |
|
25m |
55.99 |
723 |
3 |
Maria Grandt |
1998 |
9806AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
55.90 |
857 |
4 |
Caroline Erichsen |
1998 |
9814AC |
BIRKERØD |
|
25m |
55.31 |
304 |
5 |
Wanda Dollmayer |
1996 |
AL6696 |
MKK |
|
25m |
55.69 |
845 |
6 |
Marina Heller Hansen |
1994 |
9404AL |
ALLERØD |
|
25m |
55.98 |
316 |
7 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
MKK |
|
25m |
56.14 |
147 |
8 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
58.29 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
13:32 |
|