Program for Swedish Swim Games 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Väsby SS |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
50m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1 |
|
Sara Junevik |
Falu Simsällskap |
2000 |
AL3400 |
25m |
25.77 |
|
|
|
|
|
2 |
120 |
|
Josefin Lindkvist |
Väsby Simsällskap |
1993 |
AK4493 |
25m |
26.88 |
|
|
|
|
|
3 |
84 |
|
Emelie Fast |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AR4204 |
25m |
27.39 |
|
|
|
|
|
4 |
21 |
|
Rebecca Mattsson |
Simklubben Neptun |
1995 |
AQ0295 |
25m |
27.54 |
|
|
|
|
|
5 |
202 |
|
Sophie Amalie Schøn |
Farum Svømmeklub |
1999 |
9952AB |
25m |
27.93 |
|
|
|
|
|
6 |
76 |
|
Vilma Unnermark |
Södertörns Simsällskap |
1997 |
AI9697 |
50m |
28.32 |
|
|
|
|
|
7 |
205 |
|
Julia Magierowska |
SMS Kraków |
2002 |
|
25m |
28.44 |
|
|
|
|
|
|
8 |
212 |
|
Kinga Widurska |
SMS Kraków |
2002 |
|
25m |
28.71 |
|
|
|
|
|
|
9 |
51 |
|
Agnes Fährlin |
Spårvägen Simförening |
1998 |
AR1498 |
25m |
28.99 |
|
|
|
|
|
10 |
34 |
|
Alexandra Jensen |
Simklubben Neptun |
2001 |
BG6801 |
50m |
29.38 |
|
|
|
|
|
11 |
149 |
|
Linn Melander |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AR0205 |
50m |
29.71 |
|
|
|
|
|
12 |
124 |
|
Tova Andersson |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AH8201 |
50m |
29.75 |
|
|
|
|
|
13 |
95 |
|
Jennie Ewerbring |
Täby Sim |
2003 |
AT6603 |
50m |
29.84 |
|
|
|
|
|
14 |
195 |
|
Moa Zetterström |
Norrtälje Simklubb |
2005 |
AA9805 |
50m |
29.84 |
|
|
|
|
|
15 |
201 |
|
Carolina Sahl Rasmussen |
Farum Svømmeklub |
2001 |
0126AB |
25m |
29.99 |
|
|
|
|
|
16 |
8 |
|
Tone Sandsjö |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AF5403 |
25m |
30.04 |
|
|
|
|
|
17 |
83 |
|
Klara Possman |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BA6803 |
25m |
30.20 |
|
|
|
|
|
18 |
130 |
|
Louise Peacock |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AL3601 |
25m |
30.23 |
|
|
|
|
|
19 |
127 |
|
Julia Björkén |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AL1601 |
50m |
30.27 |
|
|
|
|
|
20 |
167 |
|
Sofia Voigt |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
BF0803 |
25m |
30.40 |
|
|
|
|
|
21 |
97 |
|
Thilda Ström |
Täby Sim |
2003 |
AT5803 |
50m |
30.55 |
|
|
|
|
|
22 |
45 |
|
Elvira Dalin |
Sala Simsällskap |
2003 |
AO8803 |
25m |
30.66 |
|
|
|
|
|
23 |
209 |
|
Marcelina Milek |
SMS Kraków |
2002 |
|
25m |
30.77 |
|
|
|
|
|
|
24 |
94 |
|
Embla Börjesson |
Täby Sim |
2002 |
AZ1802 |
50m |
31.00 |
|
|
|
|
|
25 |
90 |
|
Jennifer Nyblom |
Täby Sim |
2003 |
AC1603 |
25m |
31.19 |
|
|
|
|
|
26 |
200 |
|
Simone Jørgensen |
Farum Svømmeklub |
1999 |
9928AN |
25m |
31.23 |
|
|
|
|
|
27 |
138 |
|
Elin Bergman |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AI8203 |
50m |
31.28 |
|
|
|
|
|
28 |
113 |
|
Ellen Banestig |
Täby Sim |
2002 |
BT1802 |
25m |
31.30 |
|
|
|
|
|
29 |
14 |
|
Tina Hopmark |
Kungsbacka Simsällskap |
2002 |
BE9602 |
50m |
31.64 |
|
|
|
|
|
30 |
118 |
|
Amanda Sandberg |
Täby Sim |
2003 |
CC3403 |
50m |
31.68 |
|
|
|
|
|
31 |
110 |
|
Emilia Forsberg |
Täby Sim |
2003 |
BN9203 |
50m |
31.69 |
|
|
|
|
|
32 |
92 |
|
Moa Nyblom |
Täby Sim |
2005 |
AA5605 |
25m |
31.76 |
|
|
|
|
|
33 |
40 |
|
Linnea Sjöström |
Norrtälje Simklubb |
2005 |
BO9805 |
50m |
31.81 |
|
|
|
|
|
34 |
108 |
|
Filippa Bolling |
Täby Sim |
2004 |
BA8404 |
50m |
32.25 |
|
|
|
|
|
35 |
4 |
|
Linnea Gipperth |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AA6403 |
50m |
32.42 |
|
|
|
|
|
36 |
148 |
|
Milla Wahlund |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AG0206 |
25m |
32.80 |
|
|
|
|
|
37 |
101 |
|
Engla Ellbrant |
Täby Sim |
2004 |
AK2204 |
50m |
33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-25 14:30:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|