2021-10-16   14:06:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 1 2018-2019, Borås

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Insim: 08:00 1:a start kl. 09:00

2_S
Gren 2, 100m Fjrilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
365  Reinholdsson David  2002  ELFSBORG  AI3502  25 m  58.32   
528  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  25 m  59.68   
530  Vlkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  1:01.45   
420  Feng Max  2001  GTEBORG  AR6301  25 m  1:02.28   
363  Engstrm David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  1:02.52   
408  Svedberg Simon  2001  FALKPING  AK5701  25 m  1:04.37   
525  Castillo Karlsson Filiph  2002  MASS  AO4902  25 m  1:04.86   
616  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m  1:05.53   
348  Khr Anti  2001  ANDERSTORP  AM4701  25 m  1:05.74   
10  658  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  25 m  1:05.96   
11  356  Sjstrm Viktor  2001  ELFSBORG  AB2101  50 m  1:06.31   
12  693  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  1:06.51   
13  480  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  25 m  1:06.56   
14  660  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  1:06.57   
15  688  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  1:07.00   
16  512  Kraemer Henrik  2005  LIDKPING  AD7505  50 m  1:07.04   
17  437  Egnell Loke  2003  GTEBORG  AR2703  50 m  1:07.51   
18  547  Evertsson Mns  2003  MASS  AR2103  50 m  1:07.67   
19  521  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  1:08.18   
20  427  Bohlin Karl  2001  GTEBORG  AV6301  25 m  1:09.41   
21  479  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  1:09.44   
22  673  Lvenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  25 m  1:09.90   
23  371  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  1:10.17   
24  534  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  50 m  1:10.34   
25  491  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  50 m  1:11.08   
26  454  Lindstrm Axel  2003  GTEBORG  AW4503  25 m  1:14.20   
27  661  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  1:14.54   
28  489  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  50 m  1:14.66   
29  352  Seppl Ville  2004  ANDERSTORP  AO0304  25 m  1:15.43   
30  439  Mellegrd Fastn Love  2003  GTEBORG  AS9503  50 m  1:15.50   
31  549  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  25 m  1:16.61   
32  353  Tallbck Albin  2005  ANDERSTORP  AG3705  25 m  1:16.84   
33  490  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  1:17.05   
34  385  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  25 m  1:18.35   
35  671  kesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  25 m  1:18.35   
36  626  Hedendahl Milton  2005  SK 1970  AC5305  25 m  1:18.37   
37  487  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  1:18.63   
38  593  Sjgren Felix  2005  MASS  AN0705  25 m  1:18.63   
39  552  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  25 m  1:19.05   
40  576  Hglund Arvid  2005  MASS  AI5505  25 m  1:20.13   
41  623  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  1:21.64   
42  663  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  1:22.44   
43  497  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  1:23.43   
44  669  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  1:23.96   
45  667  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  1:24.17   
46  678  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  25 m  1:25.76   
47  555  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  25 m  1:27.03   
48  529  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  25 m  1:27.06   
49  509  Hullegrd Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  50 m  1:27.11   
50  394  Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  25 m  1:27.22   
51  496  Barnabs Mrkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m  1:29.98   
52  436  Arnell Gustav  2003  GTEBORG  AR0703  50 m  1:34.29   
53  355  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  50 m  1:34.75   
54  588  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  25 m  1:38.53   
55  499  Ymn Anton  2005  SK LAXEN  AM6105  50 m  1:39.21   
56  392  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  1:39.49   
57  584  Ling Ludvig  2004  MASS  AS5304  25 m  1:42.42   
58  495  Bergdahl Petter  2005  SK LAXEN  AM3105  50 m  1:43.83   
59  676  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  1:49.21   
60  450  Ha Max  2006  GTEBORG  AF0906  25 m  1:56.13   
61  368  Figas Jesper  2003  ELFSBORG  AH5303  25 m     
62  384  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m     
63  406  Johansson David  2005  ELFSBORG  AS7505  25 m     
64  452  Lindroth Albert  2005  GTEBORG  AK0705  25 m     
65  535  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  25 m     
66  589  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  25 m     
67  595  Andersson Felix  2006  MASS  AI5706  25 m     
68  624  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m     
69  632  Kivist Joar  2005  SK 1970  AP9305  25 m     
70  675  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m     
71  683  Bengtsson Mns  2006  VARBERG  AN3106  25 m     
72  689  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Simklubben 1970  Utskriftstid  20:35 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner