Program för Speedo Swim Meet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag fm. - Start kl.09:00 (insim kl.07:45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Filborna Arena |
Arrangör: |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 sep 2018 till den 23 sep 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 400m Frisim Fl. 15-16
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Nova Search |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
0 |
|
Cecilia Pettersson |
2003 |
HS |
5:38.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
1 |
|
Felicia Johansson Thörngren |
2003 |
ELFSBORG |
5:34.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
434 |
2 |
|
Ellie Geigel |
2003 |
VARBERG |
5:14.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
350 |
3 |
|
Sofia Hake |
2003 |
POSEIDON |
5:10.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
4 |
|
Freja Werker |
2003 |
SK HAJEN |
5:10.06 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
327 |
5 |
|
Felicia Karlsson |
2003 |
OSBY SS |
5:10.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
6 |
|
Linnéa Lindh |
2003 |
LANDSKRONA |
5:14.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Tina Hopmark |
2002 |
KUNGSBACKA |
5:27.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
383 |
8 |
|
Julia Stenström |
2002 |
SK TRITON |
5:35.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 400m Frisim Fl. 15-16 |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
505 |
0 |
|
Bianca Jarbsjö |
2003 |
ÄNGELHOLM |
5:08.99 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
1 |
|
Hanna Pettersson |
2003 |
HS |
5:08.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
2 |
|
Karla Stjepanetic |
2003 |
HS |
5:07.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
368 |
3 |
|
Sofia Lund |
2003 |
POSEIDON |
5:04.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
4 |
|
Anna-Luisa Permarker |
2002 |
S 71 |
5:00.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
418 |
5 |
|
Stella Warborn |
2003 |
VARBERG |
5:00.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
6 |
|
Josefin Dellhede |
2003 |
LANDSKRONA |
5:05.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
7 |
|
Cornelia Sundqvist |
2003 |
ELFSBORG |
5:07.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
8 |
|
Sanna Bredberg Jakstrand |
2003 |
MKK |
5:08.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
9 |
|
Matilda Bengtsson |
2002 |
KUNGSBACKA |
5:09.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 400m Frisim Fl. 15-16 |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
0 |
|
Vilma Rudolf |
2002 |
KK KARPEN |
4:59.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
1 |
|
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
ALLERØD |
4:58.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
413 |
2 |
|
Thea Carlsson |
2002 |
VARBERG |
4:47.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
3 |
|
Ebba Jälminger |
2002 |
HS |
4:47.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
473 |
4 |
|
Lovisa Svensson |
2002 |
VÄRNAMO SS |
4:46.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
5 |
|
Tilda Ericsson |
2002 |
S 71 |
4:46.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
6 |
|
Tilde Morin |
2002 |
SK LAXEN |
4:47.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
7 |
|
Caroline Buhl Schrøder |
2003 |
ALLERØD |
4:51.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
386 |
8 |
|
Nina Nolén |
2002 |
SK TRITON |
4:58.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
412 |
9 |
|
Ronja Berggren |
2003 |
VARBERG |
4:59.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 400m Frisim Fl. 15-16 |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
0 |
|
Angelina Agrell |
2003 |
HS |
4:44.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
1 |
|
Julie K Rose |
2003 |
ALLERØD |
4:43.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Cornelia Bergqvist |
2003 |
BIRKERØD |
4:38.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
3 |
|
Tindra Aminoff |
2003 |
ELFSBORG |
4:38.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Emilia Rönningdal |
2002 |
S 71 |
4:24.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
5 |
|
Emilia Nordén |
2003 |
HS |
4:33.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
6 |
|
Linn Thid |
2003 |
ELFSBORG |
4:38.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
356 |
7 |
|
Boel Bergquist |
2003 |
POSEIDON |
4:42.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
8 |
|
Carolina Åsberg |
2002 |
SK LÖDDE |
4:43.73 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
9 |
|
Telma Maltesjö |
2002 |
HS |
4:45.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-09-22 20:07:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Helsingborgs Simsällskap |
|
|
|
|