Startliste for Regionsmesterskab Nordsjælland Årgang
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 4X50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Gsc Piger 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:02.36 | ||
2 | 32 | Gentofte Piger 1 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:03.67 | ||
3 | 227 | Sigma Piger 1 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:08.00 | ||
4 | 1 | Hs Piger | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:09.99 | ||
5 | 117 | Gsc Piger 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:12.29 | ||
6 | 412 | Herlev Piger 1 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:12.79 | ||
7 | 33 | Gentofte Piger 2 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:13.75 | ||
8 | 325 | A6 Piger 1 | 2003 | A6 | 25 m | 2:14.44 | ||
9 | 390 | Lyngby Piger 1 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:14.64 | ||
10 | 3 | Metters Tøser1 | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:14.99 | ||
11 | 4 | Metters Tøser2 | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:14.99 | ||
12 | 127 | Helsingør Damer 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:15.00 | ||
13 | 228 | Sigma Piger 2 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:16.00 | ||
14 | 304 | Triton Ballerup - 1 | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:18.00 | ||
15 | 399 | Lyngby Piger 2 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:20.66 | ||
16 | 326 | A6 Piger 2 | 2003 | A6 | 25 m | 2:24.98 | ||
17 | 118 | Gsc Piger 3 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:26.84 | ||
18 | 283 | Søllerød Girls | 2003 | SØLLERØD | 25 m | 2:28.00 | ||
19 | 34 | Gentofte Piger 3 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:28.01 | ||
20 | 327 | A6 Piger 3 | 2003 | A6 | 25 m | 2:29.27 | ||
21 | 128 | Helsingør Damer 2 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:30.00 | ||
22 | 306 | Triton Ballerup - 2 | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:30.00 | ||
23 | 213 | Roskilde | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 2:38.00 | ||
24 | 328 | A6 Piger 4 | 2003 | A6 | 25 m | 2:40.23 | ||
25 | 35 | Gentofte Piger 4 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:42.49 | ||
26 | 129 | Helsingør Damer 3 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:44.50 | ||
27 | 284 | Søllerød Girls 1 | 2003 | SØLLERØD | 25 m | 2:45.00 | ||
28 | 231 | Sigma Piger 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:46.67 | ||
29 | 232 | Sigma Piger 4 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:57.32 | ||
30 | 134 | Helsingør Piger | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 2, 4X50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Gsc Drenge 1 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 1:56.62 | ||
2 | 30 | Gentofte Drenge 1 | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 1:58.38 | ||
3 | 2 | Hs Drenge | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 1:59.99 | ||
4 | 225 | Sigma Drenge 1 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:00.00 | ||
5 | 305 | Triton Ballerup - 1 | 2002 | TRITON B | 25 m | 2:01.00 | ||
6 | 190 | Holbæk | 2002 | HOLBÆK | 25 m | 2:02.00 | ||
7 | 376 | Lyngby Drenge 1 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 2:02.42 | ||
8 | 411 | Herlev Drenge 1 | 2002 | HERLEV | 25 m | 2:04.79 | ||
9 | 323 | A6 Drenge 1 | 2002 | A6 | 25 m | 2:08.37 | ||
10 | 226 | Sigma Drenge 2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:10.00 | ||
11 | 280 | Søllerød Boys | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 2:11.00 | ||
12 | 214 | Roskilde | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 2:12.00 | ||
13 | 94 | Gsc Drenge 2 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:12.39 | ||
14 | 383 | Lyngby Drenge 2 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:14.23 | ||
15 | 132 | Helsingør Herrer | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:15.00 | ||
16 | 31 | Gentofte Drenge 2 | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:17.55 | ||
17 | 176 | Hillerød Drenge 1 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 2:20.26 | ||
18 | 95 | Gsc Drenge 3 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:24.54 | ||
19 | 281 | Søllerød Boys 1 | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 2:26.00 | ||
20 | 324 | A6 Drenge 2 | 2002 | A6 | 25 m | 2:29.35 | ||
21 | 229 | Sigma Drenge 3 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:38.45 | ||
22 | 96 | Gsc Drenge 4 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:39.93 | ||
23 | 230 | Sigma Drenge 4 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:48.32 | ||
24 | 130 | Helsingør Drenge | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 3, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 347 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 2:10.03 | |
2 | 321 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:17.00 | |
3 | 14 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 2:21.63 | |
4 | 331 | Dahl Louise | 2003 | JYLLINGE | 0362AN | 25 m | 2:22.06 | |
5 | 89 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 2:24.01 | EFT |
6 | 44 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:28.74 | |
7 | 255 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 2:28.91 | |
8 | 173 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:29.43 | |
9 | 6 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:29.84 | |
10 | 308 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 2:30.76 | |
11 | 277 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 2:31.03 | |
12 | 74 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 2:31.64 | |
13 | 364 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 2:31.64 | |
14 | 239 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:31.71 | |
15 | 398 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:32.14 | |
16 | 353 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:32.20 | |
17 | 400 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:32.62 | |
18 | 366 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 2:32.78 | |
19 | 59 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 2:33.53 | |
20 | 374 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:33.86 | |
21 | 13 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 2:34.20 | |
22 | 401 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:34.72 | |
23 | 5 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 2:35.21 | |
24 | 405 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:36.39 | |
25 | 339 | Lillebæk Isabel | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 2:36.77 | |
26 | 66 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 2:36.81 | |
27 | 170 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 2:36.89 | |
28 | 78 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 2:37.39 | |
29 | 58 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:37.50 | |
30 | 71 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:37.76 | |
31 | 29 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 2:38.82 | |
32 | 408 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:38.99 | |
33 | 344 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 2:39.20 | |
34 | 169 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:39.21 | |
35 | 160 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 2:39.81 | |
36 | 309 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 2:39.95 | |
37 | 372 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:40.38 | |
38 | 244 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 2:40.73 | |
39 | 67 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 2:41.23 | |
40 | 84 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 2:42.42 | |
41 | 22 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 2:42.58 | |
42 | 10 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 2:45.81 | |
43 | 154 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 2:46.43 | |
44 | 264 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:46.51 | |
45 | 300 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 2:48.14 | |
46 | 222 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:48.53 | |
47 | 126 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:50.14 | |
48 | 247 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:51.16 | |
49 | 65 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 2:51.72 | |
50 | 245 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 2:53.68 | |
51 | 314 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 2:54.53 | |
52 | 54 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 2:54.74 | |
53 | 265 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:56.55 | |
54 | 99 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 2:56.56 | |
55 | 269 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:56.77 | |
56 | 52 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 2:57.80 | |
57 | 361 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 2:57.80 | |
58 | 123 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:58.13 | |
59 | 24 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 2:58.23 | |
60 | 357 | Nilsson Emily Schile | 2005 | SLANGERUP | 25 m | 2:58.46 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 4, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 274 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 2:01.33 | |
2 | 257 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:02.42 | |
3 | 192 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:04.81 | |
4 | 107 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 2:07.03 | |
5 | 375 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 2:09.10 | |
6 | 258 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:11.52 | |
7 | 191 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:12.52 | |
8 | 124 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 2:12.55 | |
9 | 312 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:12.55 | |
10 | 195 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:14.21 | |
11 | 193 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:14.47 | |
12 | 16 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 2:15.91 | |
13 | 197 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:16.29 | |
14 | 144 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 2:16.36 | |
15 | 178 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 2:19.96 | |
16 | 362 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:20.74 | |
17 | 87 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 2:21.85 | |
18 | 21 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:23.04 | |
19 | 217 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 2:23.41 | |
20 | 174 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 2:23.78 | |
21 | 182 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 2:24.01 | |
22 | 219 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:24.27 | |
23 | 92 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 2:24.49 | |
24 | 313 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 2:24.52 | |
25 | 243 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:25.41 | |
26 | 47 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 2:25.92 | |
27 | 360 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 2:26.19 | |
28 | 194 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 2:26.81 | |
29 | 380 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 2:27.39 | |
30 | 60 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 2:28.11 | |
31 | 297 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 2:29.81 | |
32 | 9 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 2:30.50 | |
33 | 386 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 2:30.71 | |
34 | 334 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 25 m | 2:31.03 | ||
35 | 287 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:31.83 | |
36 | 25 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 2:32.36 | |
37 | 53 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:34.43 | |
38 | 111 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 2:37.10 | |
39 | 267 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:37.28 | |
40 | 20 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 2:38.07 | |
41 | 72 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:38.46 | |
42 | 104 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:38.54 | |
43 | 221 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:39.85 | |
44 | 272 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:43.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 5, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:06.13 | |
2 | 61 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 1:06.54 | |
3 | 235 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:09.41 | |
4 | 121 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:09.62 | |
5 | 43 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:10.42 | |
6 | 101 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:10.66 | |
7 | 335 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:12.24 | |
8 | 321 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:12.34 | |
9 | 40 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:13.51 | |
10 | 168 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:13.98 | |
11 | 415 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:14.65 | |
12 | 358 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 1:14.94 | |
13 | 259 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:14.95 | |
14 | 368 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:15.19 | |
15 | 103 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:15.25 | |
16 | 253 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:15.76 | |
17 | 62 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:16.15 | |
18 | 239 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:16.70 | |
19 | 251 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:16.85 | |
20 | 394 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:16.98 | |
21 | 122 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:17.09 | |
22 | 316 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:17.23 | |
23 | 237 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:17.27 | |
24 | 333 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 1:17.49 | |
25 | 86 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:17.50 | |
26 | 254 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:17.62 | |
27 | 45 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:18.31 | |
28 | 391 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:18.31 | |
29 | 393 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:18.32 | |
30 | 102 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:18.36 | |
31 | 14 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:18.41 | |
32 | 275 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 1:18.91 | |
33 | 89 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:19.00 | EFT |
34 | 255 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:19.25 | |
35 | 238 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 1:19.46 | |
36 | 260 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:19.83 | |
37 | 395 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:19.93 | |
38 | 352 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 1:20.01 | |
39 | 44 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:20.23 | |
40 | 299 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 1:20.68 | |
41 | 392 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:20.78 | |
42 | 70 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:21.46 | |
43 | 309 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:21.51 | |
44 | 137 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:22.37 | |
45 | 240 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:22.74 | |
46 | 17 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:23.09 | |
47 | 331 | Dahl Louise | 2003 | JYLLINGE | 0362AN | 25 m | 1:23.86 | |
48 | 29 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:24.24 | |
49 | 405 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:24.33 | |
50 | 397 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:25.28 | |
51 | 356 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:26.14 | |
52 | 318 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:26.64 | |
53 | 341 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 1:27.05 | |
54 | 252 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:27.18 | |
55 | 26 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 1:27.80 | |
56 | 241 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:27.84 | |
57 | 339 | Lillebæk Isabel | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 1:27.90 | |
58 | 350 | Colley Matilda | 2003 | SLANGERUP | 0344AG | 25 m | 1:28.27 | |
59 | 261 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:28.28 | |
60 | 403 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:28.91 | |
61 | 126 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:29.77 | |
62 | 79 | Waltenburg Sarah | 2004 | FR.SUND | 0412AD | 25 m | 1:30.26 | |
63 | 73 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:31.55 | |
64 | 330 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:32.05 | |
65 | 48 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:32.79 | |
66 | 271 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 1:34.63 | |
67 | 51 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:36.22 | |
68 | 161 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:36.47 | |
69 | 206 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:40.64 | |
70 | 167 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:40.76 | |
71 | 223 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:44.57 | |
72 | 164 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:45.56 | |
73 | 166 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:46.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 6, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 373 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 57.99 | |
2 | 307 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:00.97 | |
3 | 257 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:01.84 | |
4 | 37 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:03.49 | |
5 | 377 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:03.72 | |
6 | 329 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 1:03.85 | |
7 | 100 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:04.19 | |
8 | 375 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:04.36 | |
9 | 378 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:04.96 | |
10 | 125 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:06.15 | |
11 | 192 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:06.34 | |
12 | 56 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:06.50 | |
13 | 124 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:06.87 | |
14 | 156 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:07.11 | |
15 | 349 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 1:07.13 | |
16 | 258 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:07.19 | |
17 | 69 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:07.38 | |
18 | 320 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:07.43 | |
19 | 107 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:08.09 | |
20 | 274 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:08.58 | |
21 | 8 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:09.08 | |
22 | 379 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:09.41 | |
23 | 233 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:09.61 | |
24 | 191 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:09.90 | |
25 | 348 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:10.13 | |
26 | 310 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:10.40 | |
27 | 234 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:10.76 | |
28 | 193 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:11.25 | |
29 | 312 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:11.31 | |
30 | 138 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:11.58 | |
31 | 12 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:11.86 | |
32 | 42 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:12.19 | |
33 | 194 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:13.21 | |
34 | 363 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:13.47 | |
35 | 262 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:13.76 | |
36 | 250 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:14.21 | |
37 | 87 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 1:14.26 | |
38 | 197 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:15.23 | |
39 | 296 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:15.26 | |
40 | 236 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:15.55 | |
41 | 183 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:15.95 | |
42 | 256 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:15.96 | |
43 | 263 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:16.01 | |
44 | 384 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:16.09 | |
45 | 276 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 1:16.21 | |
46 | 215 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:16.54 | |
47 | 105 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:17.05 | |
48 | 182 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:17.66 | |
49 | 7 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:18.32 | |
50 | 196 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:18.59 | |
51 | 313 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:18.88 | |
52 | 294 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 1:19.53 | |
53 | 371 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:19.64 | |
54 | 370 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:20.08 | |
55 | 25 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:20.24 | |
56 | 248 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:20.54 | |
57 | 212 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:21.31 | |
58 | 38 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:21.59 | |
59 | 64 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:22.01 | |
60 | 273 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:22.20 | |
61 | 381 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:22.20 | |
62 | 88 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:22.51 | |
63 | 76 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:23.38 | |
64 | 386 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:24.54 | |
65 | 110 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:25.67 | |
66 | 345 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:25.69 | |
67 | 72 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:25.91 | |
68 | 218 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:27.27 | |
69 | 111 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 1:28.60 | |
70 | 97 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:30.27 | |
71 | 90 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 1:31.30 | |
72 | 210 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:32.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 2:27.06 | |
2 | 368 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 2:32.00 | |
3 | 103 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 2:33.96 | |
4 | 102 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 2:35.49 | |
5 | 251 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 2:39.23 | |
6 | 259 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 2:40.27 | |
7 | 143 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:40.70 | |
8 | 237 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 2:42.01 | |
9 | 351 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 2:43.23 | |
10 | 308 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 2:45.21 | |
11 | 78 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 2:47.18 | |
12 | 71 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:47.66 | |
13 | 75 | Kristiansen Sarah Balling | 2003 | FR.SUND | 0326BA | 25 m | 2:48.90 | |
14 | 86 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:49.19 | |
15 | 364 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 2:50.73 | |
16 | 36 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 2:50.88 | |
17 | 401 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:50.94 | |
18 | 149 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 2:51.98 | |
19 | 333 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 2:52.42 | |
20 | 170 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 2:53.40 | |
21 | 84 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 2:53.69 | |
22 | 252 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 2:53.97 | |
23 | 408 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:57.91 | |
24 | 299 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 2:59.16 | |
25 | 403 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 3:01.30 | |
26 | 73 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 3:07.00 | |
27 | 207 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 3:07.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 8, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 373 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:09.29 | |
2 | 192 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:22.28 | |
3 | 250 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:25.43 | |
4 | 363 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 2:27.82 | |
5 | 195 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:29.14 | |
6 | 276 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 2:29.54 | |
7 | 156 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 2:29.74 | |
8 | 313 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 2:38.05 | |
9 | 50 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 2:39.10 | |
10 | 355 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 2:39.46 | |
11 | 191 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:39.51 | |
12 | 360 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 2:39.85 | |
13 | 183 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 2:40.26 | |
14 | 179 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 2:40.51 | |
15 | 382 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:40.51 | |
16 | 246 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:40.68 | |
17 | 256 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:40.76 | |
18 | 219 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:41.03 | |
19 | 196 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:42.24 | |
20 | 243 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:42.69 | |
21 | 263 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:43.24 | |
22 | 217 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 2:44.68 | |
23 | 388 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:49.90 | |
24 | 296 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 2:50.29 | |
25 | 370 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 2:53.26 | |
26 | 290 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 2:53.41 | |
27 | 212 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:53.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 9, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 374 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 36.01 | |
2 | 154 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 36.89 | |
3 | 169 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 37.12 | |
4 | 112 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 37.59 | |
5 | 123 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 38.01 | |
6 | 58 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 38.12 | |
7 | 341 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 38.35 | |
8 | 402 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 38.98 | |
9 | 319 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 39.91 | |
10 | 54 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 40.45 | |
11 | 361 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 40.52 | |
12 | 204 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 40.71 | |
13 | 172 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 40.85 | |
14 | 83 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 40.87 | |
15 | 91 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 40.98 | |
16 | 337 | Larsen Isabella | 2005 | JYLLINGE | 25 m | 41.25 | ||
17 | 357 | Nilsson Emily Schile | 2005 | SLANGERUP | 25 m | 41.54 | ||
18 | 245 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 41.97 | |
19 | 406 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 42.17 | |
20 | 136 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 42.41 | |
21 | 303 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 42.69 | EFT |
22 | 150 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 42.70 | |
23 | 216 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 43.03 | |
24 | 46 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 43.05 | |
25 | 99 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 43.05 | |
26 | 270 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 43.34 | |
27 | 338 | Larsen Julie | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 43.47 | |
28 | 55 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 43.67 | |
29 | 269 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 43.68 | |
30 | 57 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 43.73 | |
31 | 314 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 44.03 | |
32 | 82 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 44.20 | |
33 | 180 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 44.25 | |
34 | 369 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 44.33 | |
35 | 28 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 45.71 | |
36 | 24 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 49.01 | |
37 | 354 | Jørgensen Ronja | 2005 | SLANGERUP | 25 m | 49.50 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 10, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 35.86 | |
2 | 345 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 36.37 | |
3 | 53 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 36.39 | |
4 | 21 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 36.77 | |
5 | 104 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 36.82 | |
6 | 221 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 38.17 | |
7 | 224 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 39.31 | |
8 | 97 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 39.40 | |
9 | 404 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 39.45 | |
10 | 409 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 39.60 | |
11 | 218 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 40.42 | |
12 | 106 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 40.89 | |
13 | 315 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 40.94 | |
14 | 211 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 40.96 | |
15 | 343 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 25 m | 40.96 | ||
16 | 301 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 25 m | 41.38 | |
17 | 20 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 41.75 | |
18 | 23 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 42.19 | |
19 | 414 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 44.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 5:05.50 | |
2 | 254 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 5:07.28 | |
3 | 173 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 5:12.43 | |
4 | 253 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 5:13.30 | |
5 | 415 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 5:17.49 | |
6 | 59 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 5:21.35 | |
7 | 405 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 5:29.00 | |
8 | 66 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 5:30.28 | |
9 | 400 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 5:31.96 | |
10 | 275 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 5:32.51 | |
11 | 13 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 5:33.06 | |
12 | 277 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 5:36.13 | |
13 | 356 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 5:42.87 | |
14 | 84 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 5:46.45 | |
15 | 67 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 5:47.38 | |
16 | 81 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 5:48.60 | |
17 | 108 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 5:49.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 274 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 4:19.05 | |
2 | 192 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 4:32.00 | |
3 | 12 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 4:35.04 | |
4 | 375 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 4:35.14 | |
5 | 144 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 4:45.17 | |
6 | 193 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 4:47.83 | |
7 | 243 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 4:51.46 | |
8 | 7 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 4:52.46 | |
9 | 195 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 4:53.21 | |
10 | 191 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 4:55.73 | |
11 | 16 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 4:55.77 | |
12 | 178 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 4:57.18 | |
13 | 234 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 4:58.04 | |
14 | 87 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 4:59.15 | |
15 | 8 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 4:59.47 | |
16 | 49 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 5:05.75 | |
17 | 197 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 5:06.53 | |
18 | 355 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 5:07.15 | |
19 | 60 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 5:09.03 | |
20 | 47 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 5:10.95 | |
21 | 294 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 5:12.84 | |
22 | 278 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 5:12.95 | |
23 | 297 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 5:14.01 | |
24 | 85 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 5:22.87 | |
25 | 9 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 5:23.24 | |
26 | 246 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 5:23.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 32.07 | |
2 | 337 | Larsen Isabella | 2005 | JYLLINGE | 25 m | 32.58 | ||
3 | 319 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 33.03 | |
4 | 169 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 33.34 | |
5 | 126 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 33.59 | |
6 | 247 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 33.80 | |
7 | 140 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 34.38 | |
8 | 222 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 34.69 | |
9 | 402 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 34.71 | |
10 | 361 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 34.75 | |
11 | 264 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 34.79 | |
12 | 172 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 34.80 | |
13 | 99 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 34.95 | |
14 | 65 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 35.08 | |
15 | 318 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 35.16 | |
16 | 338 | Larsen Julie | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 35.29 | |
17 | 216 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 35.50 | |
18 | 154 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 35.55 | |
19 | 204 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 35.61 | |
20 | 314 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 35.69 | |
21 | 410 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 25 m | 35.75 | |
22 | 265 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 35.83 | |
23 | 302 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 35.92 | EFT |
24 | 28 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 35.95 | |
25 | 52 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 35.99 | |
26 | 357 | Nilsson Emily Schile | 2005 | SLANGERUP | 25 m | 36.09 | ||
27 | 24 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 36.25 | |
28 | 406 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 36.28 | |
29 | 245 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 36.31 | |
30 | 152 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 25 m | 36.32 | |
31 | 26 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 36.64 | |
32 | 55 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 37.88 | |
33 | 150 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 38.25 | |
34 | 346 | Hlynsdottir Eva | 2005 | LAKSEN | 0596AF | 25 m | 38.26 | |
35 | 205 | Søegaard Marie | 2005 | HOLBÆK | 0508AR | 25 m | 39.62 | |
36 | 136 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 41.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 362 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 29.82 | |
2 | 111 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 31.63 | |
3 | 345 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 31.72 | |
4 | 267 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 31.91 | |
5 | 336 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 32.00 | |
6 | 287 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 32.11 | |
7 | 404 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 32.26 | |
8 | 110 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 32.48 | |
9 | 72 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 32.74 | |
10 | 158 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 32.99 | |
11 | 409 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 32.99 | |
12 | 104 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 33.00 | |
13 | 98 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 33.30 | |
14 | 218 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 33.33 | |
15 | 272 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 33.41 | |
16 | 151 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 33.49 | |
17 | 106 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 33.57 | |
18 | 23 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 33.60 | |
19 | 224 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 33.65 | |
20 | 113 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 34.48 | |
21 | 20 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 34.53 | |
22 | 301 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 25 m | 36.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:14.75 | |
2 | 62 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:15.18 | |
3 | 352 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 1:16.54 | |
4 | 61 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 1:16.90 | |
5 | 335 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:18.11 | |
6 | 86 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:18.67 | |
7 | 120 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:18.95 | |
8 | 321 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:19.82 | |
9 | 347 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 1:20.09 | |
10 | 311 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:21.00 | |
11 | 168 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:21.21 | |
12 | 101 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:21.98 | |
13 | 102 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:22.28 | |
14 | 89 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:22.49 | EFT |
15 | 255 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:22.73 | |
16 | 27 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:22.87 | |
17 | 251 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:23.65 | |
18 | 121 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:23.67 | |
19 | 353 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 1:23.82 | |
20 | 44 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:24.10 | |
21 | 316 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:24.80 | |
22 | 368 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:24.88 | |
23 | 36 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:24.89 | |
24 | 40 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:25.14 | |
25 | 146 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:25.21 | |
26 | 261 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:25.45 | |
27 | 333 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 1:25.72 | |
28 | 122 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:25.78 | |
29 | 358 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 1:26.52 | |
30 | 14 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:26.56 | |
31 | 103 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:26.84 | |
32 | 45 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:27.02 | |
33 | 68 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:27.15 | |
34 | 189 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:27.19 | |
35 | 395 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:27.33 | |
36 | 220 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:27.44 | |
37 | 17 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:27.51 | |
38 | 241 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:27.51 | |
39 | 344 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 1:27.83 | |
40 | 394 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:27.93 | |
41 | 366 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 1:28.17 | |
42 | 356 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:28.38 | |
43 | 260 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:28.41 | |
44 | 240 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:28.50 | |
45 | 392 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:28.80 | |
46 | 171 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:28.96 | |
47 | 259 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:29.05 | |
48 | 351 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 1:29.06 | |
49 | 26 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 1:29.20 | |
50 | 252 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:29.26 | |
51 | 235 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:29.35 | |
52 | 339 | Lillebæk Isabel | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 1:29.91 | |
53 | 74 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 1:30.09 | |
54 | 140 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:30.46 | |
55 | 91 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:30.63 | |
56 | 145 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:30.91 | |
57 | 397 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:31.11 | |
58 | 244 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:31.16 | |
59 | 331 | Dahl Louise | 2003 | JYLLINGE | 0362AN | 25 m | 1:31.58 | |
60 | 279 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 1:32.12 | |
61 | 254 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:32.60 | |
62 | 238 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 1:32.79 | |
63 | 298 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 1:33.21 | |
64 | 415 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:33.35 | |
65 | 11 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | 1:33.41 | |
66 | 237 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:33.45 | |
67 | 70 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:34.76 | |
68 | 247 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:34.90 | |
69 | 302 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:35.25 | |
70 | 289 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 1:35.33 | |
71 | 330 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:35.87 | |
72 | 160 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:35.91 | |
73 | 391 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:35.96 | |
74 | 51 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:36.01 | |
75 | 303 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:36.68 | |
76 | 22 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 1:36.78 | |
77 | 408 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:37.26 | |
78 | 338 | Larsen Julie | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 1:37.60 | |
79 | 83 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:37.72 | |
80 | 123 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:37.89 | |
81 | 398 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:38.00 | |
82 | 142 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 1:38.03 | |
83 | 318 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:38.21 | |
84 | 143 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:38.31 | |
85 | 288 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 1:38.32 | |
86 | 300 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 1:38.39 | |
87 | 206 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:38.46 | |
88 | 407 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:38.69 | |
89 | 372 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:38.81 | |
90 | 291 | Eriksen Dicte | 2004 | SØLLERØD | 0436AR | 25 m | 1:39.10 | |
91 | 319 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:41.16 | |
92 | 402 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:41.36 | |
93 | 341 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 1:41.72 | |
94 | 46 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:41.84 | |
95 | 58 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:42.17 | |
96 | 48 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:44.55 | |
97 | 57 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:44.70 | |
98 | 350 | Colley Matilda | 2003 | SLANGERUP | 0344AG | 25 m | 1:45.22 | |
99 | 81 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:46.31 | |
100 | 369 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:47.05 | |
101 | 205 | Søegaard Marie | 2005 | HOLBÆK | 0508AR | 25 m | 1:50.60 | |
102 | 55 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 2:06.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 320 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:08.81 | |
2 | 56 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:09.55 | |
3 | 12 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:10.85 | |
4 | 125 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:13.18 | |
5 | 349 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 1:13.33 | |
6 | 373 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 1:13.41 | |
7 | 274 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:13.73 | |
8 | 100 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:13.79 | |
9 | 236 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:15.61 | |
10 | 92 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 1:16.37 | |
11 | 233 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:16.49 | |
12 | 379 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:16.99 | |
13 | 276 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 1:17.75 | |
14 | 37 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:17.95 | |
15 | 7 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:18.08 | |
16 | 307 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:18.28 | |
17 | 348 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:19.06 | |
18 | 378 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:19.47 | |
19 | 156 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:19.59 | |
20 | 197 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:19.62 | |
21 | 144 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:19.64 | |
22 | 258 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:20.02 | |
23 | 124 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:20.13 | |
24 | 388 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:20.51 | |
25 | 380 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:20.95 | |
26 | 257 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:20.96 | |
27 | 385 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:21.13 | |
28 | 263 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:21.19 | |
29 | 278 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 1:21.85 | |
30 | 107 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:21.93 | |
31 | 42 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:22.53 | |
32 | 38 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:22.81 | |
33 | 381 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:23.37 | |
34 | 250 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:23.83 | |
35 | 187 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:24.26 | |
36 | 377 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:24.55 | |
37 | 193 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:25.09 | |
38 | 105 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:25.20 | |
39 | 248 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:25.32 | |
40 | 21 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:25.53 | |
41 | 234 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:25.93 | |
42 | 194 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:25.98 | |
43 | 384 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:25.98 | |
44 | 181 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:26.39 | |
45 | 183 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:26.68 | |
46 | 312 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:26.76 | |
47 | 60 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:27.70 | |
48 | 382 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:27.75 | |
49 | 246 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:28.04 | |
50 | 355 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 1:28.12 | |
51 | 342 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 1:28.27 | |
52 | 360 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:28.57 | |
53 | 310 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:28.88 | |
54 | 49 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 1:28.95 | |
55 | 336 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:29.34 | |
56 | 209 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:29.65 | |
57 | 8 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:29.69 | |
58 | 69 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:30.04 | |
59 | 88 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:30.43 | |
60 | 162 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:30.78 | |
61 | 287 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:31.42 | |
62 | 371 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:31.42 | |
63 | 196 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:31.51 | |
64 | 409 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:31.52 | |
65 | 262 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:31.83 | |
66 | 294 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 1:31.90 | |
67 | 297 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 1:32.03 | |
68 | 15 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 1:32.13 | |
69 | 256 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:32.54 | |
70 | 98 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:33.12 | |
71 | 266 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:33.68 | |
72 | 224 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:34.92 | |
73 | 414 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:34.97 | |
74 | 268 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:36.40 | |
75 | 151 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:37.43 | |
76 | 215 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:37.57 | |
77 | 115 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:38.24 | |
78 | 249 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:40.04 | |
79 | 273 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:40.34 | |
80 | 315 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:43.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 17, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 347 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 2:31.84 | |
2 | 101 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 2:36.27 | |
3 | 368 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 2:38.69 | |
4 | 358 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 2:41.28 | |
5 | 395 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:41.31 | |
6 | 335 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 2:41.47 | |
7 | 240 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:41.53 | |
8 | 316 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:43.18 | |
9 | 238 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 2:43.90 | |
10 | 255 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 2:44.67 | |
11 | 27 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 2:45.61 | |
12 | 260 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 2:46.47 | |
13 | 392 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:46.75 | |
14 | 333 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 2:48.23 | |
15 | 275 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 2:49.13 | |
16 | 351 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 2:49.66 | |
17 | 6 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:49.72 | |
18 | 394 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:49.72 | |
19 | 74 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 2:50.03 | |
20 | 366 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 2:50.23 | |
21 | 400 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:50.34 | |
22 | 17 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:50.37 | |
23 | 173 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:51.05 | |
24 | 308 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 2:51.10 | |
25 | 189 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 2:51.24 | |
26 | 71 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:51.99 | |
27 | 161 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 2:52.87 | |
28 | 398 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:53.09 | |
29 | 29 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 2:53.79 | |
30 | 344 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 2:54.11 | |
31 | 331 | Dahl Louise | 2003 | JYLLINGE | 0362AN | 25 m | 2:54.14 | |
32 | 36 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 2:54.23 | |
33 | 374 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:55.29 | |
34 | 401 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:55.41 | |
35 | 279 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 2:55.42 | |
36 | 5 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 2:55.64 | |
37 | 372 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:55.68 | |
38 | 143 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:55.74 | |
39 | 70 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:56.76 | |
40 | 137 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 2:56.76 | |
41 | 393 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 2:57.09 | |
42 | 164 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 2:57.81 | |
43 | 397 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 2:58.33 | |
44 | 364 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 2:58.91 | |
45 | 13 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 2:59.52 | |
46 | 311 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 2:59.70 | |
47 | 59 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 3:00.26 | |
48 | 309 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 3:00.35 | |
49 | 350 | Colley Matilda | 2003 | SLANGERUP | 0344AG | 25 m | 3:00.93 | |
50 | 112 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 3:01.42 | |
51 | 299 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 3:02.94 | |
52 | 302 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 3:04.89 | |
53 | 298 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 3:05.43 | |
54 | 289 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 3:06.78 | |
55 | 91 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 3:06.86 | |
56 | 367 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 3:07.00 | |
57 | 271 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 3:07.28 | |
58 | 330 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 3:08.26 | |
59 | 403 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 3:08.90 | |
60 | 108 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 3:09.25 | |
61 | 264 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 3:09.29 | |
62 | 222 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 3:11.34 | |
63 | 54 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 3:12.52 | |
64 | 337 | Larsen Isabella | 2005 | JYLLINGE | 25 m | 3:13.86 | ||
65 | 172 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 3:14.14 | |
66 | 57 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 3:17.75 | |
67 | 270 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 3:19.35 | |
68 | 265 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 3:19.95 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 18, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 320 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:14.26 | |
2 | 373 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:14.38 | |
3 | 192 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:18.63 | |
4 | 37 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 2:20.11 | |
5 | 100 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 2:22.39 | |
6 | 307 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:22.87 | |
7 | 379 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:22.92 | |
8 | 349 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 2:26.31 | |
9 | 375 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 2:27.41 | |
10 | 125 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 2:27.47 | |
11 | 156 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 2:27.65 | |
12 | 378 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:28.49 | |
13 | 191 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:30.54 | |
14 | 377 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:32.94 | |
15 | 193 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:34.33 | |
16 | 144 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 2:34.47 | |
17 | 197 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:34.59 | |
18 | 138 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 2:34.78 | |
19 | 16 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 2:36.52 | |
20 | 69 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:36.61 | |
21 | 363 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 2:37.13 | |
22 | 236 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:37.15 | |
23 | 92 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 2:37.37 | |
24 | 195 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:40.42 | |
25 | 382 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:41.32 | |
26 | 278 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 2:43.52 | |
27 | 219 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:43.97 | |
28 | 385 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:44.19 | |
29 | 179 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 2:44.50 | |
30 | 217 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 2:45.24 | |
31 | 380 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 2:45.77 | |
32 | 47 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 2:46.45 | |
33 | 384 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:46.68 | |
34 | 194 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 2:46.71 | |
35 | 388 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:49.12 | |
36 | 371 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:49.13 | |
37 | 362 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:49.33 | |
38 | 64 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 2:50.70 | |
39 | 296 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 2:51.84 | |
40 | 50 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 2:52.12 | |
41 | 88 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:52.37 | |
42 | 389 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:52.38 | |
43 | 386 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 2:55.67 | |
44 | 272 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:55.74 | |
45 | 53 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:59.10 | |
46 | 267 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:59.93 | |
47 | 273 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 3:00.45 | |
48 | 336 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 3:00.75 | |
49 | 404 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 3:00.85 | |
50 | 110 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 3:01.22 | |
51 | 221 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 3:03.03 | |
52 | 266 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 3:03.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 19, 4X50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Gentofte Piger 1 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:06.65 | ||
2 | 116 | Gsc Piger 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:09.92 | ||
3 | 412 | Herlev Piger 1 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:14.79 | ||
4 | 227 | Sigma Piger 1 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:18.00 | ||
5 | 33 | Gentofte Piger 2 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:19.56 | ||
6 | 127 | Helsingør Damer 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:20.50 | ||
7 | 325 | A6 Piger 1 | 2003 | A6 | 25 m | 2:20.72 | ||
8 | 390 | Lyngby Piger 1 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:22.40 | ||
9 | 117 | Gsc Piger 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:23.57 | ||
10 | 304 | Triton Ballerup - 1 | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:24.00 | ||
11 | 228 | Sigma Piger 2 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:26.00 | ||
12 | 34 | Gentofte Piger 3 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:30.06 | ||
13 | 399 | Lyngby Piger 2 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:33.63 | ||
14 | 326 | A6 Piger 2 | 2003 | A6 | 25 m | 2:34.00 | ||
15 | 128 | Helsingør Damer 2 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:34.50 | ||
16 | 77 | Frederikssund Piger | 2003 | FR.SUND | 25 m | 2:36.00 | ||
17 | 118 | Gsc Piger 3 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:36.84 | ||
18 | 327 | A6 Piger 3 | 2003 | A6 | 25 m | 2:38.65 | ||
19 | 283 | Søllerød Girls | 2003 | SØLLERØD | 25 m | 2:39.00 | ||
20 | 1 | Hs Piger | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:39.99 | ||
21 | 306 | Triton Ballerup - 2 | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:40.00 | ||
22 | 35 | Gentofte Piger 4 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:40.96 | ||
23 | 213 | Roskilde | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 2:43.00 | ||
24 | 129 | Helsingør Damer 3 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:43.50 | ||
25 | 3 | Metters Tøser1 | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:44.99 | ||
26 | 4 | Metters Tøser2 | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:44.99 | ||
27 | 203 | Holbæk2 | 2003 | HOLBÆK | 25 m | 2:46.41 | ||
28 | 231 | Sigma Piger 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:47.34 | ||
29 | 328 | A6 Piger 4 | 2003 | A6 | 25 m | 2:48.73 | ||
30 | 284 | Søllerød Girls 1 | 2003 | SØLLERØD | 25 m | 2:50.00 | ||
31 | 232 | Sigma Piger 4 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:59.34 | ||
32 | 80 | Stålpiger Frederiksværk | 2004 | FR.VÆRK | 25 m | 3:02.00 | ||
33 | 134 | Helsingør Piger | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 20, 4X50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Triton Ballerup - 1 | 2002 | TRITON B | 25 m | 2:01.00 | ||
2 | 30 | Gentofte Drenge 1 | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:06.65 | ||
3 | 411 | Herlev Drenge 1 | 2002 | HERLEV | 25 m | 2:06.79 | ||
4 | 376 | Lyngby Drenge 1 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 2:09.86 | ||
5 | 190 | Holbæk | 2002 | HOLBÆK | 25 m | 2:10.00 | ||
6 | 225 | Sigma Drenge 1 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 93 | Gsc Drenge 1 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.16 | ||
8 | 280 | Søllerød Boys | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 2:15.00 | ||
9 | 176 | Hillerød Drenge 1 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 2:16.85 | ||
10 | 31 | Gentofte Drenge 2 | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:17.94 | ||
11 | 2 | Hs Drenge | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:19.99 | ||
12 | 226 | Sigma Drenge 2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 323 | A6 Drenge 1 | 2002 | A6 | 25 m | 2:21.01 | ||
14 | 94 | Gsc Drenge 2 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:25.12 | ||
15 | 387 | Lyngby Drenge 2 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 2:28.48 | ||
16 | 133 | Helsingør Herrer | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:29.50 | ||
17 | 324 | A6 Drenge 2 | 2002 | A6 | 25 m | 2:31.48 | ||
18 | 229 | Sigma Drenge 3 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:32.87 | ||
19 | 214 | Roskilde | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 2:35.00 | ||
20 | 281 | Søllerød Boys 1 | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 2:35.00 | ||
21 | 208 | Holbæk2 | 2002 | HOLBÆK | 25 m | 2:37.64 | ||
22 | 95 | Gsc Drenge 3 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:39.76 | ||
23 | 230 | Sigma Drenge 4 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:43.51 | ||
24 | 96 | Gsc Drenge 4 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:49.54 | ||
25 | 131 | Helsingør Drenge 1 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 21, 4X50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Gsc Piger 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:27.37 | ||
2 | 32 | Gentofte Piger 1 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:27.92 | ||
3 | 227 | Sigma Piger 1 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:30.00 | ||
4 | 325 | A6 Piger 1 | 2003 | A6 | 25 m | 2:32.66 | ||
5 | 304 | Triton Ballerup - 1 | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:36.00 | ||
6 | 117 | Gsc Piger 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:37.00 | ||
7 | 127 | Helsingør Damer 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:39.00 | ||
8 | 228 | Sigma Piger 2 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:40.00 | ||
9 | 33 | Gentofte Piger 2 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:40.37 | ||
10 | 198 | Holbæk | 2003 | HOLBÆK | 25 m | 2:41.00 | ||
11 | 412 | Herlev Piger 1 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:45.79 | ||
12 | 118 | Gsc Piger 3 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:47.52 | ||
13 | 326 | A6 Piger 2 | 2003 | A6 | 25 m | 2:47.81 | ||
14 | 327 | A6 Piger 3 | 2003 | A6 | 25 m | 2:47.87 | ||
15 | 390 | Lyngby Piger 1 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:47.99 | ||
16 | 213 | Roskilde | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 2:51.00 | ||
17 | 283 | Søllerød Girls | 2003 | SØLLERØD | 25 m | 2:52.00 | ||
18 | 34 | Gentofte Piger 3 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:54.45 | ||
19 | 1 | Hs Piger | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:54.99 | ||
20 | 306 | Triton Ballerup - 2 | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:55.00 | ||
21 | 128 | Helsingør Damer 2 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:58.00 | ||
22 | 3 | Metters Tøser1 | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:59.99 | ||
23 | 4 | Metters Tøser2 | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:59.99 | ||
24 | 231 | Sigma Piger 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 3:02.56 | ||
25 | 35 | Gentofte Piger 4 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 3:04.96 | ||
26 | 284 | Søllerød Girls 1 | 2003 | SØLLERØD | 25 m | 3:07.00 | ||
27 | 328 | A6 Piger 4 | 2003 | A6 | 25 m | 3:07.69 | ||
28 | 232 | Sigma Piger 4 | 2005 | SIGMA | 25 m | 3:13.65 | ||
29 | 203 | Holbæk2 | 2003 | HOLBÆK | 25 m | 3:15.10 | ||
30 | 80 | Stålpiger Frederiksværk | 2004 | FR.VÆRK | 25 m | 3:35.00 | ||
31 | 134 | Helsingør Piger | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 22, 4X50m Brystsvømning Herre |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Gsc Drenge 1 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:21.68 | ||
2 | 30 | Gentofte Drenge 1 | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:24.05 | ||
3 | 305 | Triton Ballerup - 1 | 2002 | TRITON B | 25 m | 2:24.50 | ||
4 | 411 | Herlev Drenge 1 | 2002 | HERLEV | 25 m | 2:24.79 | ||
5 | 225 | Sigma Drenge 1 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:25.00 | ||
6 | 280 | Søllerød Boys | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 2:29.00 | ||
7 | 376 | Lyngby Drenge 1 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 2:29.50 | ||
8 | 387 | Lyngby Drenge 2 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 2:33.70 | ||
9 | 226 | Sigma Drenge 2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:35.00 | ||
10 | 323 | A6 Drenge 1 | 2002 | A6 | 25 m | 2:37.11 | ||
11 | 176 | Hillerød Drenge 1 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 2:38.10 | ||
12 | 2 | Hs Drenge | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:39.99 | ||
13 | 94 | Gsc Drenge 2 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:40.91 | ||
14 | 133 | Helsingør Herrer | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:43.50 | ||
15 | 214 | Roskilde | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 2:44.00 | ||
16 | 31 | Gentofte Drenge 2 | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:44.03 | ||
17 | 229 | Sigma Drenge 3 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:50.62 | ||
18 | 281 | Søllerød Boys 1 | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 2:51.00 | ||
19 | 95 | Gsc Drenge 3 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 3:00.69 | ||
20 | 230 | Sigma Drenge 4 | 2004 | SIGMA | 25 m | 3:03.11 | ||
21 | 208 | Holbæk2 | 2002 | HOLBÆK | 25 m | 3:04.33 | ||
22 | 96 | Gsc Drenge 4 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 3:12.19 | ||
23 | 324 | A6 Drenge 2 | 2002 | A6 | 25 m | 3:13.93 | ||
24 | 131 | Helsingør Drenge 1 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 23, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 168 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 30.39 | |
2 | 391 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 32.57 | |
3 | 254 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 33.00 | |
4 | 415 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 33.96 | |
5 | 351 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 34.15 | |
6 | 400 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 34.37 | |
7 | 353 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 34.46 | |
8 | 374 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 34.52 | |
9 | 241 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 34.57 | |
10 | 102 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 34.61 | |
11 | 299 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 34.76 | |
12 | 309 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 34.86 | |
13 | 173 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 35.07 | |
14 | 261 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 35.54 | |
15 | 403 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 35.67 | |
16 | 6 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 35.68 | |
17 | 13 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 36.12 | |
18 | 244 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 36.17 | |
19 | 405 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 36.23 | |
20 | 17 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 36.39 | |
21 | 359 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 36.48 | |
22 | 68 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 36.73 | |
23 | 154 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 36.77 | |
24 | 341 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 36.90 | |
25 | 344 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 37.09 | |
26 | 140 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 37.17 | |
27 | 112 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 37.20 | |
28 | 26 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 37.34 | |
29 | 99 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 37.38 | |
30 | 339 | Lillebæk Isabel | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 37.59 | |
31 | 54 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 37.77 | |
32 | 142 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 37.80 | |
33 | 330 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 37.85 | |
34 | 157 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 37.99 | |
35 | 337 | Larsen Isabella | 2005 | JYLLINGE | 25 m | 38.01 | ||
36 | 318 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 38.14 | |
37 | 319 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 38.32 | |
38 | 5 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 38.59 | |
39 | 289 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 38.63 | |
40 | 84 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 39.25 | |
41 | 271 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 39.53 | |
42 | 293 | Jakobsen Emma | 2004 | SØLLERØD | 0492AR | 25 m | 39.93 | |
43 | 302 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 39.95 | EFT |
44 | 108 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 39.98 | |
45 | 79 | Waltenburg Sarah | 2004 | FR.SUND | 0412AD | 25 m | 40.08 | |
46 | 169 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 40.43 | |
47 | 338 | Larsen Julie | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 40.52 | |
48 | 46 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 40.64 | |
49 | 91 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 40.69 | |
50 | 123 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 40.75 | |
51 | 291 | Eriksen Dicte | 2004 | SØLLERØD | 0436AR | 25 m | 41.13 | |
52 | 223 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 41.20 | |
53 | 171 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 41.22 | |
54 | 410 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 25 m | 41.84 | |
55 | 65 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 42.17 | |
56 | 245 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 43.18 | |
57 | 152 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 25 m | 45.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 24, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 69 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 30.18 | |
2 | 8 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 30.57 | |
3 | 312 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 30.59 | |
4 | 310 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 30.66 | |
5 | 234 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 31.02 | |
6 | 348 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 31.58 | |
7 | 263 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 31.84 | |
8 | 105 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 31.93 | |
9 | 147 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 32.11 | |
10 | 296 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 32.33 | |
11 | 355 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 32.53 | |
12 | 384 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 32.84 | |
13 | 313 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 32.89 | |
14 | 294 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 33.05 | |
15 | 382 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 33.20 | |
16 | 88 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 33.41 | |
17 | 371 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 33.68 | |
18 | 360 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 33.69 | |
19 | 25 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 34.10 | |
20 | 248 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 34.19 | |
21 | 218 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 35.05 | |
22 | 370 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 35.09 | |
23 | 53 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 35.10 | |
24 | 111 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 35.19 | |
25 | 386 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 35.29 | |
26 | 292 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 35.33 | |
27 | 210 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 35.44 | |
28 | 97 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 35.51 | |
29 | 64 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 35.83 | |
30 | 342 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 36.13 | |
31 | 290 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 36.37 | |
32 | 286 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 36.49 | |
33 | 21 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 36.53 | |
34 | 90 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 36.54 | |
35 | 362 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 36.57 | |
36 | 334 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 25 m | 36.68 | ||
37 | 409 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 36.69 | |
38 | 110 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 36.86 | |
39 | 273 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 36.89 | |
40 | 158 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 37.21 | |
41 | 184 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 37.33 | |
42 | 336 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 37.87 | |
43 | 72 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 37.96 | |
44 | 322 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 38.08 | |
45 | 404 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 38.75 | |
46 | 151 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 38.81 | |
47 | 343 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 25 m | 38.98 | ||
48 | 287 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 39.00 | |
49 | 113 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 39.49 | |
50 | 106 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 39.68 | |
51 | 340 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 39.94 | |
52 | 332 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 25 m | 40.00 | ||
53 | 268 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 40.51 | |
54 | 39 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 41.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 25, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 235 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 2:47.76 | |
2 | 253 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 2:50.44 | |
3 | 122 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 3:00.05 | |
4 | 202 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 3:03.71 | |
5 | 275 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 3:04.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 26, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 307 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:24.87 | |
2 | 375 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 2:24.99 | |
3 | 257 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:26.31 | |
4 | 87 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 2:47.53 | |
5 | 125 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 2:51.28 | |
6 | 258 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:51.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:06.50 | |
2 | 40 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:07.06 | |
3 | 61 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 1:07.06 | |
4 | 62 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:09.23 | |
5 | 121 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:09.41 | |
6 | 368 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:09.43 | |
7 | 102 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:10.27 | |
8 | 347 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 1:10.72 | |
9 | 45 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:10.74 | |
10 | 103 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:10.75 | |
11 | 260 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:11.12 | |
12 | 143 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:12.10 | |
13 | 101 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:12.18 | |
14 | 395 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:12.25 | |
15 | 394 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:12.74 | |
16 | 240 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:12.84 | |
17 | 168 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:12.91 | |
18 | 358 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 1:13.12 | |
19 | 251 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:15.12 | |
20 | 199 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:15.32 | |
21 | 70 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:15.50 | |
22 | 352 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 1:15.75 | |
23 | 259 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:15.79 | |
24 | 316 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:15.94 | |
25 | 43 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:16.55 | |
26 | 201 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:16.80 | |
27 | 351 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 1:16.91 | |
28 | 391 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:16.93 | |
29 | 235 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:17.08 | |
30 | 392 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:17.08 | |
31 | 335 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:17.14 | |
32 | 74 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 1:17.35 | |
33 | 86 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:17.38 | |
34 | 308 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 1:17.90 | |
35 | 6 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:18.15 | |
36 | 333 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 1:18.38 | |
37 | 344 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 1:18.42 | |
38 | 237 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:18.46 | |
39 | 317 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:18.57 | |
40 | 68 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:18.59 | |
41 | 239 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:18.65 | |
42 | 321 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:18.72 | |
43 | 252 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:18.93 | |
44 | 14 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:19.07 | |
45 | 166 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:19.09 | |
46 | 27 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:19.10 | |
47 | 173 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:19.17 | |
48 | 398 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:19.25 | |
49 | 149 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:19.32 | |
50 | 137 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:19.42 | |
51 | 17 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:19.52 | |
52 | 339 | Lillebæk Isabel | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 1:19.56 | |
53 | 75 | Kristiansen Sarah Balling | 2003 | FR.SUND | 0326BA | 25 m | 1:19.74 | |
54 | 71 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:19.97 | |
55 | 415 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:19.98 | |
56 | 238 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 1:20.02 | |
57 | 170 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:20.03 | |
58 | 142 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 1:20.27 | |
59 | 255 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:20.53 | |
60 | 254 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:20.55 | |
61 | 146 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:20.79 | |
62 | 89 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:20.90 | EFT |
63 | 154 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:21.02 | |
64 | 275 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 1:21.02 | |
65 | 401 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:21.28 | |
66 | 393 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:21.39 | |
67 | 353 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 1:21.50 | |
68 | 167 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:21.56 | |
69 | 364 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 1:21.56 | |
70 | 253 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:21.69 | |
71 | 331 | Dahl Louise | 2003 | JYLLINGE | 0362AN | 25 m | 1:21.88 | |
72 | 36 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:21.99 | |
73 | 29 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:22.14 | |
74 | 408 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:22.31 | |
75 | 366 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 1:22.35 | |
76 | 403 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:22.49 | |
77 | 241 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:22.78 | |
78 | 319 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:22.85 | |
79 | 145 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:23.28 | |
80 | 59 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:23.53 | |
81 | 277 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 1:23.58 | |
82 | 220 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:23.62 | |
83 | 123 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:23.69 | |
84 | 84 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:23.93 | |
85 | 169 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:24.23 | |
86 | 356 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:24.23 | |
87 | 372 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:24.29 | |
88 | 341 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 1:25.52 | |
89 | 402 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:25.58 | |
90 | 48 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:25.94 | |
91 | 300 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 1:26.50 | |
92 | 157 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:26.66 | |
93 | 67 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 1:26.69 | |
94 | 309 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:27.10 | |
95 | 337 | Larsen Isabella | 2005 | JYLLINGE | 25 m | 1:27.23 | ||
96 | 126 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:27.32 | |
97 | 83 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:27.44 | |
98 | 22 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 1:27.97 | |
99 | 298 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 1:28.16 | |
100 | 288 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 1:28.41 | |
101 | 52 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:28.46 | |
102 | 406 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:28.50 | |
103 | 361 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:28.54 | |
104 | 271 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 1:28.95 | |
105 | 18 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 25 m | 1:29.04 | |
106 | 200 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:29.12 | |
107 | 245 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:29.41 | |
108 | 270 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:29.47 | |
109 | 357 | Nilsson Emily Schile | 2005 | SLANGERUP | 25 m | 1:29.76 | ||
110 | 264 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:29.81 | |
111 | 57 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:30.06 | |
112 | 58 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:30.32 | |
113 | 247 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:31.91 | |
114 | 51 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:31.97 | |
115 | 222 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:32.74 | |
116 | 269 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:32.87 | |
117 | 180 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:40.27 | |
118 | 82 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:47.79 | |
119 | 207 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 1:52.10 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 373 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 58.73 | |
2 | 320 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:02.20 | |
3 | 307 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:03.84 | |
4 | 56 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:05.39 | |
5 | 156 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:05.76 | |
6 | 107 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:05.92 | |
7 | 274 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:05.98 | |
8 | 379 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:06.44 | |
9 | 377 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:06.61 | |
10 | 37 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:07.43 | |
11 | 233 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:07.95 | |
12 | 250 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:08.30 | |
13 | 257 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:08.65 | |
14 | 312 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:08.65 | |
15 | 363 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:08.69 | |
16 | 378 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:09.11 | |
17 | 69 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:09.58 | |
18 | 100 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:09.63 | |
19 | 42 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:09.82 | |
20 | 349 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 1:10.28 | |
21 | 174 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:10.51 | |
22 | 276 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 1:11.04 | |
23 | 310 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:11.18 | |
24 | 348 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:11.44 | |
25 | 125 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:11.45 | |
26 | 236 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:11.58 | |
27 | 262 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:11.83 | |
28 | 258 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:12.00 | |
29 | 124 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:12.42 | |
30 | 12 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:12.50 | |
31 | 355 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 1:12.54 | |
32 | 8 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:12.57 | |
33 | 105 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:12.90 | |
34 | 183 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:13.38 | |
35 | 16 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:13.48 | |
36 | 178 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:13.56 | |
37 | 256 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:13.68 | |
38 | 234 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:13.76 | |
39 | 138 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:14.07 | |
40 | 263 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:14.28 | |
41 | 50 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:14.43 | |
42 | 219 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:14.63 | |
43 | 313 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:14.94 | |
44 | 7 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:14.96 | |
45 | 179 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:15.52 | |
46 | 47 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:15.61 | |
47 | 381 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:15.75 | |
48 | 278 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 1:16.49 | |
49 | 53 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:17.56 | |
50 | 290 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 1:17.64 | |
51 | 246 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:17.76 | |
52 | 294 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 1:18.29 | |
53 | 345 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:18.31 | |
54 | 209 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:18.82 | |
55 | 296 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:18.85 | |
56 | 385 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:19.01 | |
57 | 322 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:19.46 | |
58 | 370 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:19.73 | |
59 | 334 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 25 m | 1:19.79 | ||
60 | 388 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:20.05 | |
61 | 38 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:20.12 | |
62 | 272 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:20.31 | |
63 | 292 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 1:20.63 | |
64 | 212 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:20.67 | |
65 | 267 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:21.11 | |
66 | 158 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:22.38 | |
67 | 184 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:22.97 | |
68 | 104 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:23.77 | |
69 | 273 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:25.21 | |
70 | 315 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:25.45 | |
71 | 221 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:25.49 | |
72 | 211 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:25.86 | |
73 | 249 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:26.20 | |
74 | 41 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:29.63 | |
75 | 181 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:41.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 29, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 5:20.36 | |
2 | 199 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 5:30.93 | |
3 | 251 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 5:31.11 | |
4 | 122 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 5:40.25 | |
5 | 201 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 5:46.11 | |
6 | 29 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 6:07.93 | |
7 | 27 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 6:08.38 | |
8 | 202 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 6:10.24 | |
9 | 366 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 6:16.83 | |
10 | 220 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 6:17.57 | |
11 | 397 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 6:18.75 | |
12 | 66 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 6:33.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 30, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 5:18.71 | |
2 | 276 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 5:25.77 | |
3 | 92 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 5:35.69 | |
4 | 16 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 5:37.81 | |
5 | 380 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 5:40.33 | |
6 | 217 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 5:52.72 | |
7 | 87 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 5:52.79 | |
8 | 242 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 6:00.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 31, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:13.11 | |
2 | 89 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:14.55 | EFT |
3 | 353 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 1:16.14 | |
4 | 44 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:16.47 | |
5 | 339 | Lillebæk Isabel | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 1:20.08 | |
6 | 374 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:20.30 | |
7 | 70 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:20.35 | |
8 | 344 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 1:20.76 | |
9 | 356 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:21.24 | |
10 | 6 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:21.50 | |
11 | 372 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:22.32 | |
12 | 154 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:22.41 | |
13 | 5 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 1:22.52 | |
14 | 58 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:22.93 | |
15 | 112 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:23.45 | |
16 | 140 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:23.49 | |
17 | 317 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:24.33 | |
18 | 13 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 1:24.43 | |
19 | 405 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:25.06 | |
20 | 359 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:25.11 | |
21 | 299 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 1:25.66 | |
22 | 330 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:25.66 | |
23 | 91 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:25.80 | |
24 | 408 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:25.93 | |
25 | 300 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 1:26.21 | |
26 | 318 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:26.35 | |
27 | 26 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 1:26.43 | |
28 | 289 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 1:26.47 | |
29 | 298 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 1:27.28 | |
30 | 337 | Larsen Isabella | 2005 | JYLLINGE | 25 m | 1:27.83 | ||
31 | 126 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:27.95 | |
32 | 293 | Jakobsen Emma | 2004 | SØLLERØD | 0492AR | 25 m | 1:28.53 | |
33 | 367 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:28.74 | |
34 | 22 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 1:28.75 | |
35 | 171 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:29.29 | |
36 | 222 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:29.62 | |
37 | 18 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 25 m | 1:29.63 | |
38 | 206 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:29.84 | |
39 | 244 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:29.86 | |
40 | 79 | Waltenburg Sarah | 2004 | FR.SUND | 0412AD | 25 m | 1:29.90 | |
41 | 204 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:30.09 | |
42 | 172 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:30.14 | |
43 | 407 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:30.85 | |
44 | 46 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:31.08 | |
45 | 52 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:31.79 | |
46 | 410 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 25 m | 1:31.94 | |
47 | 83 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:32.13 | |
48 | 357 | Nilsson Emily Schile | 2005 | SLANGERUP | 25 m | 1:32.52 | ||
49 | 402 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:32.89 | |
50 | 314 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 1:33.08 | |
51 | 270 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:33.10 | |
52 | 216 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:34.16 | |
53 | 269 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:34.17 | |
54 | 271 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 1:34.26 | |
55 | 245 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:35.01 | |
56 | 361 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:35.12 | |
57 | 264 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:35.18 | |
58 | 82 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:36.26 | |
59 | 288 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 1:37.32 | |
60 | 346 | Hlynsdottir Eva | 2005 | LAKSEN | 0596AF | 25 m | 1:37.35 | |
61 | 369 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:37.35 | |
62 | 223 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:37.47 | |
63 | 291 | Eriksen Dicte | 2004 | SØLLERØD | 0436AR | 25 m | 1:38.31 | |
64 | 10 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 1:38.34 | |
65 | 81 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:39.36 | |
66 | 11 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | 1:41.08 | |
67 | 175 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:46.29 | |
68 | 354 | Jørgensen Ronja | 2005 | SLANGERUP | 25 m | 1:52.98 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 32, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 348 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:09.61 | |
2 | 310 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:12.98 | |
3 | 382 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:13.92 | |
4 | 183 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:15.02 | |
5 | 360 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:16.03 | |
6 | 384 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:16.19 | |
7 | 362 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:16.74 | |
8 | 248 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:17.40 | |
9 | 388 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:17.54 | |
10 | 371 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:18.10 | |
11 | 386 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:18.14 | |
12 | 256 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:18.17 | |
13 | 246 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:18.78 | |
14 | 21 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:19.24 | |
15 | 296 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:19.46 | |
16 | 50 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:20.18 | |
17 | 389 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:20.71 | |
18 | 342 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 1:20.83 | |
19 | 322 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:20.92 | |
20 | 162 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:20.98 | |
21 | 88 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:21.02 | |
22 | 60 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:21.20 | |
23 | 209 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:21.30 | |
24 | 334 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 25 m | 1:21.44 | ||
25 | 292 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 1:21.78 | |
26 | 287 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:21.89 | |
27 | 297 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 1:21.94 | |
28 | 409 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:21.98 | |
29 | 272 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:22.38 | |
30 | 404 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:22.49 | |
31 | 370 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:23.33 | |
32 | 345 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:23.41 | |
33 | 15 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 1:23.63 | |
34 | 9 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:23.67 | |
35 | 110 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:23.72 | |
36 | 111 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 1:23.86 | |
37 | 221 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:23.92 | |
38 | 85 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:24.74 | |
39 | 104 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:25.24 | |
40 | 72 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:25.28 | |
41 | 224 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:25.54 | |
42 | 267 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:26.64 | |
43 | 151 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:27.54 | |
44 | 41 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:27.84 | |
45 | 343 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 25 m | 1:28.35 | ||
46 | 97 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:28.60 | |
47 | 211 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:29.09 | |
48 | 218 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:29.49 | |
49 | 332 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 25 m | 1:29.50 | ||
50 | 266 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:30.33 | |
51 | 63 | Sanders Harry | 2004 | GENTOFTE | 0455AP | 25 m | 1:31.01 | |
52 | 115 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:31.08 | |
53 | 39 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:32.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 33, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:00.13 | |
2 | 40 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:00.97 | |
3 | 347 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 1:01.03 | |
4 | 199 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:01.68 | |
5 | 61 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 1:02.29 | |
6 | 121 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:02.40 | |
7 | 103 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:02.61 | |
8 | 62 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:02.75 | |
9 | 259 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:02.78 | |
10 | 251 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:03.07 | |
11 | 321 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:03.30 | |
12 | 168 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:03.31 | |
13 | 14 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:03.38 | |
14 | 352 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 1:03.90 | |
15 | 358 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 1:04.25 | |
16 | 395 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:04.51 | |
17 | 101 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:04.76 | |
18 | 201 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:05.29 | |
19 | 235 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:05.34 | |
20 | 238 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 1:05.36 | |
21 | 43 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:05.44 | |
22 | 143 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:05.62 | |
23 | 164 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:05.83 | |
24 | 335 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:05.91 | |
25 | 89 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:06.18 | EFT |
26 | 240 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:06.35 | |
27 | 316 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:06.37 | |
28 | 391 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:06.48 | |
29 | 331 | Dahl Louise | 2003 | JYLLINGE | 0362AN | 25 m | 1:06.77 | |
30 | 254 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:06.89 | |
31 | 239 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:06.91 | |
32 | 398 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:07.14 | |
33 | 368 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:07.18 | |
34 | 401 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:07.18 | |
35 | 415 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:07.58 | |
36 | 6 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:07.65 | |
37 | 86 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:07.93 | |
38 | 102 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:07.98 | |
39 | 173 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:07.99 | |
40 | 253 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:08.17 | |
41 | 260 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:08.44 | |
42 | 137 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:08.48 | |
43 | 78 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 1:08.54 | |
44 | 45 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:08.62 | |
45 | 392 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:08.81 | |
46 | 170 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:08.93 | |
47 | 27 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:09.12 | |
48 | 400 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:09.21 | |
49 | 333 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 1:09.28 | |
50 | 366 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 1:09.33 | |
51 | 44 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:09.34 | |
52 | 74 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 1:09.34 | |
53 | 255 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:09.40 | |
54 | 146 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:09.50 | |
55 | 36 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:09.62 | |
56 | 70 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:09.65 | |
57 | 166 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:09.74 | |
58 | 17 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:09.91 | |
59 | 364 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 1:10.04 | |
60 | 351 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 1:10.26 | |
61 | 308 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 1:10.28 | |
62 | 394 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:10.43 | |
63 | 59 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:10.53 | |
64 | 68 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:10.67 | |
65 | 202 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:10.87 | |
66 | 149 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:10.89 | |
67 | 237 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:10.96 | |
68 | 220 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:11.00 | |
69 | 161 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:11.19 | |
70 | 71 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:11.36 | |
71 | 299 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 1:11.43 | |
72 | 277 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 1:11.48 | |
73 | 252 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:11.69 | |
74 | 241 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:11.80 | |
75 | 393 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:11.98 | |
76 | 142 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 1:12.07 | |
77 | 5 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 1:12.10 | |
78 | 29 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:12.28 | |
79 | 48 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:12.50 | |
80 | 397 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:12.68 | |
81 | 169 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:12.87 | |
82 | 108 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:12.91 | |
83 | 66 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 1:13.10 | |
84 | 309 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:13.20 | |
85 | 403 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:13.49 | |
86 | 145 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:13.56 | |
87 | 112 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:13.67 | |
88 | 200 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:14.01 | |
89 | 126 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:14.09 | |
90 | 261 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:14.12 | |
91 | 330 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:14.28 | |
92 | 341 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 1:14.39 | |
93 | 13 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 1:14.44 | |
94 | 317 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:15.02 | |
95 | 405 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:15.19 | |
96 | 84 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:15.24 | |
97 | 247 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:15.72 | |
98 | 67 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 1:15.88 | |
99 | 160 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:16.25 | |
100 | 264 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:16.53 | |
101 | 99 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:16.85 | |
102 | 157 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:16.95 | |
103 | 18 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 25 m | 1:16.99 | |
104 | 222 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:17.00 | |
105 | 65 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:17.54 | |
106 | 10 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 1:17.68 | |
107 | 167 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:17.94 | |
108 | 338 | Larsen Julie | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 1:19.00 | |
109 | 361 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:19.32 | |
110 | 51 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:19.92 | |
111 | 302 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:20.19 | |
112 | 152 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 25 m | 1:24.28 | |
113 | 150 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:24.91 | |
114 | 136 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:34.17 | |
115 | 175 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:46.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 34, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 373 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 55.56 | |
2 | 37 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 55.70 | |
3 | 320 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 55.72 | |
4 | 274 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 56.78 | |
5 | 377 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 56.90 | |
6 | 107 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 57.29 | |
7 | 329 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 57.55 | |
8 | 56 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 57.57 | |
9 | 100 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 57.62 | |
10 | 378 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 58.28 | |
11 | 257 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 58.41 | |
12 | 258 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 59.04 | |
13 | 312 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 59.84 | |
14 | 307 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 59.94 | |
15 | 379 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:00.12 | |
16 | 12 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:00.29 | |
17 | 42 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:00.39 | |
18 | 375 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:00.42 | |
19 | 349 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 1:00.66 | |
20 | 381 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:00.68 | |
21 | 233 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:00.86 | |
22 | 16 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:01.21 | |
23 | 263 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:01.29 | |
24 | 124 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:01.39 | |
25 | 8 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:01.41 | |
26 | 125 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:01.44 | |
27 | 310 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:01.82 | |
28 | 144 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:01.88 | |
29 | 7 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:02.28 | |
30 | 69 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:02.28 | |
31 | 250 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:02.53 | |
32 | 105 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:02.84 | |
33 | 348 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:03.17 | |
34 | 276 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 1:03.71 | |
35 | 355 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 1:03.71 | |
36 | 236 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:03.79 | |
37 | 92 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 1:03.97 | |
38 | 174 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:04.12 | |
39 | 262 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:04.16 | |
40 | 87 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 1:04.47 | |
41 | 178 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:04.54 | |
42 | 278 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 1:04.71 | |
43 | 234 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:04.79 | |
44 | 360 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:05.32 | |
45 | 217 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:05.33 | |
46 | 362 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:05.78 | |
47 | 294 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 1:05.79 | |
48 | 179 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:05.82 | |
49 | 147 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:05.95 | |
50 | 313 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:06.07 | |
51 | 243 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:06.11 | |
52 | 47 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:06.35 | |
53 | 363 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:06.43 | |
54 | 219 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:06.50 | |
55 | 385 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:06.52 | |
56 | 138 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:06.67 | |
57 | 256 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:07.14 | |
58 | 181 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:07.32 | |
59 | 389 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:07.49 | |
60 | 183 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:07.56 | |
61 | 215 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:07.95 | |
62 | 297 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 1:08.11 | |
63 | 182 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:08.36 | |
64 | 322 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:08.59 | |
65 | 386 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:08.59 | |
66 | 88 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:09.18 | |
67 | 64 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:09.19 | |
68 | 111 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 1:09.45 | |
69 | 267 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:09.58 | |
70 | 286 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 1:09.77 | |
71 | 187 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:09.87 | |
72 | 272 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:10.03 | |
73 | 345 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:10.26 | |
74 | 287 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:10.52 | |
75 | 85 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:11.12 | |
76 | 184 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:11.53 | |
77 | 110 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:11.82 | |
78 | 336 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:12.24 | |
79 | 221 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:12.48 | |
80 | 162 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:13.06 | |
81 | 104 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:13.11 | |
82 | 72 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:13.45 | |
83 | 39 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:13.67 | |
84 | 158 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:13.83 | |
85 | 63 | Sanders Harry | 2004 | GENTOFTE | 0455AP | 25 m | 1:14.11 | |
86 | 404 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:14.37 | |
87 | 273 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:14.61 | |
88 | 90 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 1:16.23 | |
89 | 340 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 1:16.75 | |
90 | 210 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:16.78 | |
91 | 15 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 1:17.78 | |
92 | 113 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:28.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 35, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 41.13 | |
2 | 171 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 41.49 | |
3 | 140 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 41.98 | |
4 | 26 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 43.00 | |
5 | 123 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 43.23 | |
6 | 65 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 43.32 | |
7 | 83 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 43.43 | |
8 | 302 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 43.73 | |
9 | 372 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 43.98 | |
10 | 319 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 44.22 | |
11 | 338 | Larsen Julie | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 44.83 | |
12 | 374 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 45.65 | |
13 | 247 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 45.98 | |
14 | 172 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 46.04 | |
15 | 54 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 47.08 | |
16 | 46 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 47.25 | |
17 | 204 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 47.60 | |
18 | 402 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 48.12 | |
19 | 58 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 48.20 | |
20 | 357 | Nilsson Emily Schile | 2005 | SLANGERUP | 25 m | 48.40 | ||
21 | 175 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 48.61 | |
22 | 270 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 48.66 | |
23 | 180 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 48.80 | |
24 | 318 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 49.01 | |
25 | 265 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 49.12 | |
26 | 354 | Jørgensen Ronja | 2005 | SLANGERUP | 25 m | 49.30 | ||
27 | 406 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 49.70 | |
28 | 346 | Hlynsdottir Eva | 2005 | LAKSEN | 0596AF | 25 m | 50.01 | |
29 | 205 | Søegaard Marie | 2005 | HOLBÆK | 0508AR | 25 m | 50.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 36, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 40.81 | |
2 | 21 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 41.18 | |
3 | 371 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 42.67 | |
4 | 98 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 43.38 | |
5 | 224 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 43.79 | |
6 | 53 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 44.05 | |
7 | 268 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 44.29 | |
8 | 115 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 45.28 | |
9 | 409 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 46.29 | |
10 | 301 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 25 m | 46.35 | |
11 | 340 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 47.02 | |
12 | 211 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 47.03 | |
13 | 97 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 47.39 | |
14 | 249 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 47.69 | |
15 | 106 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 47.85 | |
16 | 332 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 25 m | 51.93 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 37, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 199 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 2:42.28 | |
2 | 239 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:43.97 | |
3 | 352 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 2:48.08 | |
4 | 321 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:50.72 | |
5 | 101 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 2:54.83 | |
6 | 311 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 2:57.51 | |
7 | 353 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:59.08 | |
8 | 44 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:59.26 | |
9 | 27 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 3:00.78 | |
10 | 316 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 3:02.28 | |
11 | 36 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 3:04.14 | |
12 | 356 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 3:05.96 | |
13 | 279 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 3:08.90 | EFT |
14 | 365 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 3:09.23 | |
15 | 189 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 3:09.84 | |
16 | 220 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 3:10.06 | |
17 | 74 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 3:11.25 | |
18 | 397 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 3:13.79 | |
19 | 244 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 3:17.32 | |
20 | 289 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 3:18.02 | |
21 | 200 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 3:18.27 | |
22 | 237 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 3:19.51 | |
23 | 298 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 3:22.03 | |
24 | 317 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 3:22.03 | |
25 | 14 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 3:22.08 | |
26 | 5 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 3:23.39 | |
27 | 359 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 3:24.81 | |
28 | 108 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 3:25.96 | |
29 | 408 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 3:26.76 | |
30 | 407 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 3:30.22 | |
31 | 11 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | 3:30.47 | |
32 | 300 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 3:32.33 | |
33 | 293 | Jakobsen Emma | 2004 | SØLLERØD | 0492AR | 25 m | 3:34.79 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 38, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 320 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:31.63 | |
2 | 12 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:37.41 | |
3 | 92 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 2:49.35 | |
4 | 100 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 2:52.80 | |
5 | 38 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 2:53.61 | |
6 | 236 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:54.87 | |
7 | 388 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 3:03.03 | |
8 | 7 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 3:03.11 | |
9 | 187 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 3:03.24 | |
10 | 246 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 3:04.60 | |
11 | 248 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 3:05.22 | |
12 | 60 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 3:07.21 | |
13 | 384 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 3:09.08 | |
14 | 342 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 3:12.45 | |
15 | 385 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 3:12.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Gsc Piger 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 1:54.77 | ||
2 | 32 | Gentofte Piger 1 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 1:54.83 | ||
3 | 227 | Sigma Piger 1 | 2003 | SIGMA | 25 m | 1:57.00 | ||
4 | 325 | A6 Piger 1 | 2003 | A6 | 25 m | 1:59.22 | ||
5 | 390 | Lyngby Piger 1 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 1:59.98 | ||
6 | 198 | Holbæk | 2003 | HOLBÆK | 25 m | 2:00.00 | ||
7 | 117 | Gsc Piger 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:00.61 | ||
8 | 127 | Helsingør Damer 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:01.00 | ||
9 | 77 | Frederikssund Piger | 2003 | FR.SUND | 25 m | 2:02.00 | ||
10 | 33 | Gentofte Piger 2 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:03.76 | ||
11 | 412 | Herlev Piger 1 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:04.79 | ||
12 | 228 | Sigma Piger 2 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:06.00 | ||
13 | 304 | Triton Ballerup - 1 | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:06.50 | ||
14 | 185 | Hillerød Piger | 2003 | HILLERØD | 25 m | 2:06.51 | ||
15 | 128 | Helsingør Damer 2 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:08.00 | ||
16 | 399 | Lyngby Piger 2 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:08.17 | ||
17 | 118 | Gsc Piger 3 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:09.54 | ||
18 | 1 | Hs Piger | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:09.99 | ||
19 | 34 | Gentofte Piger 3 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:10.00 | ||
20 | 283 | Søllerød Girls | 2003 | SØLLERØD | 25 m | 2:11.00 | ||
21 | 129 | Helsingør Damer 3 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:12.50 | ||
22 | 326 | A6 Piger 2 | 2003 | A6 | 25 m | 2:12.53 | ||
23 | 327 | A6 Piger 3 | 2003 | A6 | 25 m | 2:13.15 | ||
24 | 3 | Metters Tøser1 | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:14.99 | ||
25 | 4 | Metters Tøser2 | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:14.99 | ||
26 | 35 | Gentofte Piger 4 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:17.90 | ||
27 | 306 | Triton Ballerup - 2 | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:18.00 | ||
28 | 328 | A6 Piger 4 | 2003 | A6 | 25 m | 2:18.65 | ||
29 | 213 | Roskilde | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 2:19.00 | ||
30 | 231 | Sigma Piger 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:20.42 | ||
31 | 284 | Søllerød Girls 1 | 2003 | SØLLERØD | 25 m | 2:23.00 | ||
32 | 203 | Holbæk2 | 2003 | HOLBÆK | 25 m | 2:27.48 | ||
33 | 232 | Sigma Piger 4 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:31.12 | ||
34 | 80 | Stålpiger Frederiksværk | 2004 | FR.VÆRK | 25 m | 2:31.31 | ||
35 | 134 | Helsingør Piger | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 40, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Gentofte Drenge 1 | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 1:48.82 | ||
2 | 225 | Sigma Drenge 1 | 2002 | SIGMA | 25 m | 1:49.00 | ||
3 | 93 | Gsc Drenge 1 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 1:49.17 | ||
4 | 376 | Lyngby Drenge 1 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 1:50.71 | ||
5 | 411 | Herlev Drenge 1 | 2002 | HERLEV | 25 m | 1:50.79 | ||
6 | 280 | Søllerød Boys | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 1:55.00 | ||
7 | 323 | A6 Drenge 1 | 2002 | A6 | 25 m | 1:56.00 | ||
8 | 176 | Hillerød Drenge 1 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:56.28 | ||
9 | 226 | Sigma Drenge 2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 1:58.00 | ||
10 | 94 | Gsc Drenge 2 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 1:58.28 | ||
11 | 2 | Hs Drenge | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 1:58.99 | ||
12 | 133 | Helsingør Herrer | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:59.50 | ||
13 | 305 | Triton Ballerup - 1 | 2002 | TRITON B | 25 m | 1:59.50 | ||
14 | 31 | Gentofte Drenge 2 | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:02.48 | ||
15 | 387 | Lyngby Drenge 2 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 2:04.49 | ||
16 | 214 | Roskilde | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 2:05.00 | ||
17 | 177 | Hillerød Drenge 2 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 2:05.80 | ||
18 | 281 | Søllerød Boys 1 | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 2:07.00 | ||
19 | 324 | A6 Drenge 2 | 2002 | A6 | 25 m | 2:07.33 | ||
20 | 95 | Gsc Drenge 3 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:08.98 | ||
21 | 229 | Sigma Drenge 3 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:13.82 | ||
22 | 96 | Gsc Drenge 4 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:14.56 | ||
23 | 208 | Holbæk2 | 2002 | HOLBÆK | 25 m | 2:18.34 | ||
24 | 230 | Sigma Drenge 4 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:25.91 | ||
25 | 131 | Helsingør Drenge 1 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |