Startliste for Distancestævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Dag 1
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
Distancestævne 2016 |
|
Udskriftsdato |
30 oktober 2016 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:56 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 oktober 2016 |
|
|
|
|
Løb 4, 1500m Frisvømning Herrer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
108 |
1 |
Magnus Juul Hansen |
2003 |
0389AN |
VORDINGB |
|
25m |
|
110 |
2 |
Andreas Østergaard Nielse |
1997 |
9795AR |
VORDINGB |
|
25m |
22:34.59 |
24 |
3 |
Alens Daugelis |
2002 |
0275AJ |
FARUM |
|
25m |
20:30.00 |
36 |
4 |
Cornelius Olsen |
2005 |
0515AD |
FARUM |
|
25m |
20:30.00 |
122 |
5 |
Malte Hjalholt |
2003 |
0355AG |
VAT CPH |
|
25m |
22:50.96 |
68 |
6 |
Morten Kilhof |
2000 |
0037AJ |
SOLRØD |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
28 |
1 |
Frederik Jørgensen |
2003 |
0393AL |
FARUM |
|
25m |
20:30.00 |
34 |
2 |
Rasmus Thode Møller |
2002 |
0281AR |
FARUM |
|
25m |
20:00.00 |
121 |
3 |
Casper Koch Henriksen |
2002 |
0245AO |
VAT CPH |
|
25m |
19:15.45 |
38 |
4 |
Viktor Nysøe Rehling |
2001 |
0191AF |
FARUM |
|
25m |
19:30.00 |
21 |
5 |
Simon Als-Nielsen |
2003 |
0383AG |
FARUM |
|
25m |
20:30.00 |
31 |
6 |
Johannes K. Larsen |
2002 |
0257AE |
FARUM |
|
25m |
20:30.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
19 |
1 |
Noah Koefoed Weiss |
2003 |
0381AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
18:40.00 |
17 |
2 |
Joshua P. Sidebotham |
2003 |
0343AQ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
18:30.00 |
45 |
3 |
Marcus Dessau |
2002 |
0229AB |
GENTOFTE |
|
25m |
18:08.93 |
77 |
4 |
Mikkel Hjelm |
2003 |
0375AG |
TRITON B |
|
25m |
18:15.00 |
39 |
5 |
Scott Steenberg |
2000 |
0039AL |
FARUM |
|
25m |
18:30.00 |
79 |
6 |
Kasper Francke Johannesen |
2003 |
0377AE |
TRITON B |
|
25m |
18:45.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
12 |
1 |
Frede Meincke |
2002 |
0275AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
18:00.00 |
1 |
2 |
Jens Bomgaard |
2002 |
0273AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
18:00.00 |
7 |
3 |
Marcus Skøtt Haslev |
2002 |
0287AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
17:50.00 |
91 |
4 |
Mathias Immerkjær |
1999 |
9961AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
17:53.71 |
33 |
5 |
Malthe Letting |
2001 |
0111AB |
FARUM |
|
25m |
18:00.00 |
2 |
6 |
Valdemar Brøns |
2003 |
0341AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
18:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
16 |
1 |
Bertram Dreyer Riis |
2002 |
0223AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
17:50.00 |
42 |
2 |
Leo Badaker |
2002 |
0255AR |
GENTOFTE |
|
25m |
17:30.32 |
63 |
3 |
Lucas Bruun Strøbek |
2001 |
0135AG |
GENTOFTE |
|
25m |
16:21.29 |
71 |
4 |
Kasper Bonnichsen |
2002 |
0283AD |
TRITON B |
|
25m |
17:30.00 |
57 |
5 |
Carl-Emil Lønborg |
2002 |
0241AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
17:34.88 |
41 |
6 |
Mads Bjørn Andersen |
2001 |
0143AL |
GENTOFTE |
|
25m |
17:50.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 |
Udskriftsdato |
30 oktober 2016 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
08:56 |
|