Startliste for Distancestævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 40 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 5:30.88 | |
2 | 10 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 5:35.95 | |
3 | 4 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 5:46.66 | |
4 | 151 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 5:54.24 | |
5 | 81 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 5:58.52 | |
6 | 161 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 6:00.18 | |
7 | 162 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 6:01.19 | |
8 | 147 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 6:01.95 | |
9 | 20 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 6:13.37 | |
10 | 158 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 6:16.83 | |
11 | 116 | Dahl Julie | 2004 | VAT CPH | 0418AN | 25 m | 6:30.00 | |
12 | 73 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 6:37.45 | |
13 | 106 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 6:38.41 | |
14 | 58 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 6:45.00 | |
15 | 75 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 6:45.00 | |
16 | 155 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 6:48.05 | |
17 | 59 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 6:53.75 | |
18 | 86 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 6:56.30 | |
19 | 85 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 7:00.00 | |
20 | 70 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | ||
21 | 96 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | ||
22 | 101 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | ||
23 | 114 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 29 oktober 2016 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:13 |
Løb 2, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 5:10.38 | |
2 | 87 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 5:10.62 | |
3 | 148 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 5:27.44 | |
4 | 18 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 5:31.96 | |
5 | 77 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 5:41.73 | |
6 | 150 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 5:48.57 | |
7 | 76 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 6:06.18 | |
8 | 149 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 6:13.52 | |
9 | 47 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 6:15.00 | |
10 | 48 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 6:15.00 | |
11 | 142 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 6:50.19 | |
12 | 82 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 6:52.25 | |
13 | 89 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 7:13.71 | |
14 | 83 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 7:15.00 | |
15 | 74 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 7:20.00 | |
16 | 90 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | ||
17 | 92 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | ||
18 | 93 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | ||
19 | 94 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | ||
20 | 97 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 25 m | ||
21 | 98 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | ||
22 | 99 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | ||
23 | 100 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | ||
24 | 102 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 29 oktober 2016 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:13 |
Løb 3, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 9:42.48 | |
2 | 13 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 9:57.95 | |
3 | 5 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 10:04.75 | |
4 | 8 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 10:25.32 | |
5 | 30 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 10:30.00 | |
6 | 88 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 10:30.00 | |
7 | 6 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 10:54.15 | |
8 | 14 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 11:00.00 | |
9 | 35 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 11:02.69 | |
10 | 15 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 11:23.28 | |
11 | 23 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 11:30.00 | |
12 | 26 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 11:30.00 | |
13 | 27 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 11:30.00 | |
14 | 84 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 11:30.00 | |
15 | 138 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | VAT CPH | 0392AI | 25 m | 11:34.51 | |
16 | 139 | Veggerby Caroline | 2003 | VAT CPH | 0318AN | 25 m | 11:34.52 | |
17 | 137 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | VAT CPH | 0398AE | 25 m | 11:34.53 | |
18 | 32 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 12:00.00 | |
19 | 117 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 25 m | 12:00.00 | |
20 | 105 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 12:07.77 | |
21 | 104 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 29 oktober 2016 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:13 |
Løb 4, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 16:21.29 | |
2 | 71 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 17:30.00 | |
3 | 42 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 17:30.32 | |
4 | 57 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 17:34.88 | |
5 | 7 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 17:50.00 | |
6 | 16 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 17:50.00 | |
7 | 41 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 17:50.00 | |
8 | 91 | Immerkjær Mathias | 1999 | VATCPH-STT | 9961AF | 25 m | 17:53.71 | |
9 | 1 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 18:00.00 | |
10 | 2 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 18:00.00 | |
11 | 12 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 18:00.00 | |
12 | 33 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 18:00.00 | |
13 | 45 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 18:08.93 | |
14 | 77 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 18:15.00 | |
15 | 17 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 18:30.00 | |
16 | 39 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 25 m | 18:30.00 | |
17 | 19 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 18:40.00 | |
18 | 79 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 18:45.00 | |
19 | 121 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VAT CPH | 0245AO | 25 m | 19:15.45 | |
20 | 38 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 25 m | 19:30.00 | |
21 | 34 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 20:00.00 | |
22 | 21 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 20:30.00 | |
23 | 24 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 20:30.00 | |
24 | 28 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 20:30.00 | |
25 | 31 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 20:30.00 | |
26 | 36 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 20:30.00 | |
27 | 110 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 22:34.59 | |
28 | 122 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 25 m | 22:50.96 | |
29 | 68 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | ||
30 | 108 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 29 oktober 2016 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:13 |
Løb 5, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 88 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 5:02.05 | |
2 | 6 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 5:10.93 | |
3 | 29 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 5:13.53 | |
4 | 30 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 5:14.17 | |
5 | 124 | Hørning Laura L. | 2004 | VAT CPH | 0456AC | 25 m | 5:20.00 | |
6 | 60 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 5:21.35 | |
7 | 15 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 5:23.42 | |
8 | 147 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 5:25.67 | |
9 | 106 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 5:28.28 | |
10 | 151 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 5:29.85 | |
11 | 73 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 5:30.00 | |
12 | 65 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 5:30.28 | |
13 | 84 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 5:33.30 | |
14 | 158 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 5:38.27 | |
15 | 123 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 25 m | 5:38.77 | |
16 | 20 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 5:43.69 | |
17 | 86 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 5:45.00 | |
18 | 162 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 5:45.50 | |
19 | 59 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 5:45.87 | |
20 | 66 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 5:47.38 | |
21 | 155 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 5:50.38 | |
22 | 136 | Thomadsen Laura | 2004 | VAT CPH | 0412AH | 25 m | 6:00.00 | |
23 | 154 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 6:00.68 | |
24 | 144 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 6:03.79 | |
25 | 153 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 6:09.70 | |
26 | 51 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 6:16.39 | |
27 | 64 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 6:24.07 | |
28 | 143 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 6:29.99 | |
29 | 156 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 6:29.99 | |
30 | 78 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 6:30.83 | |
31 | 101 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 6:33.27 | |
32 | 52 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 6:34.10 | |
33 | 37 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 6:34.25 | |
34 | 69 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 6:35.71 | |
35 | 54 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 7:03.86 | |
36 | 50 | Kaae Amalie-Victoria | 2005 | GENTOFTE | 0526AI | 25 m | 7:07.69 | |
37 | 96 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 7:08.83 | |
38 | 95 | Korczak Sofie | 2004 | VATCPH-STT | 0426AN | 25 m | ||
39 | 103 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | ||
40 | 111 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 0316BB | 25 m | ||
41 | 112 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | ||
42 | 114 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 29 oktober 2016 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:13 |
Løb 6, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 67 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 4:24.87 | |
2 | 115 | Andersen Victor N | 2000 | VAT CPH | 0097AK | 25 m | 4:30.45 | |
3 | 33 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 4:36.52 | |
4 | 3 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 4:42.36 | |
5 | 148 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 4:51.57 | |
6 | 17 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 5:06.19 | |
7 | 61 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 5:09.03 | |
8 | 146 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 5:13.67 | |
9 | 9 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 5:15.20 | |
10 | 79 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 5:16.71 | |
11 | 150 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 5:19.47 | |
12 | 133 | Skadhauge Oliver | 2002 | VAT CPH | 0297AG | 25 m | 5:24.68 | |
13 | 53 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 5:25.47 | |
14 | 125 | Johansen Asger | 2003 | VAT CPH | 0395AE | 25 m | 5:30.00 | |
15 | 89 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 5:33.08 | |
16 | 25 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 5:35.20 | |
17 | 93 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 50 m | 5:41.79 | |
18 | 55 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 5:45.00 | |
19 | 157 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 5:45.93 | |
20 | 97 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 25 m | 5:49.67 | |
21 | 142 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 5:52.88 | EFT |
22 | 90 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 5:53.03 | |
23 | 43 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 5:54.14 | |
24 | 44 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 6:00.00 | ||
25 | 49 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 6:00.00 | ||
26 | 132 | Risager Samuel | 2003 | VAT CPH | 0305AN | 25 m | 6:00.00 | |
27 | 80 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 6:01.27 | |
28 | 46 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 6:08.71 | |
29 | 145 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 25 m | 6:21.49 | |
30 | 102 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 6:22.42 | |
31 | 62 | Sanders Harry | 2004 | GENTOFTE | 0455AP | 25 m | 6:24.61 | |
32 | 141 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 6:30.03 | |
33 | 82 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 6:32.72 | |
34 | 56 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 6:39.07 | |
35 | 74 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 6:45.00 | |
36 | 92 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 6:49.74 | |
37 | 94 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | ||
38 | 98 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | ||
39 | 99 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | ||
40 | 100 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | ||
41 | 107 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | ||
42 | 113 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 29 oktober 2016 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:13 |
Løb 7, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 13 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:35.16 | |
2 | 127 | Laugesen Julie | 2003 | VAT CPH | 0308AF | 25 m | 2:41.34 | |
3 | 5 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 2:49.35 | |
4 | 152 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 2:53.45 | |
5 | 8 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:54.76 | |
6 | 81 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:57.20 | |
7 | 161 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:58.68 | |
8 | 14 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 3:00.00 | |
9 | 128 | Madsen Anna Maria | 2004 | VAT CPH | 0444AJ | 25 m | 3:00.00 | |
10 | 75 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 3:00.81 | |
11 | 135 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 25 m | 3:11.21 | |
12 | 85 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 3:18.34 | |
13 | 159 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 3:19.91 | |
14 | 4 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 3:20.48 | |
15 | 78 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 3:36.84 | |
16 | 58 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 3:45.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 29 oktober 2016 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:13 |
Løb 8, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Hansen Tobias Dan | 2002 | VAT CPH | 0243AC | 25 m | 2:23.45 | |
2 | 118 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VAT CPH | 0277AI | 25 m | 2:23.46 | |
3 | 16 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:23.56 | |
4 | 71 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:24.87 | |
5 | 119 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VAT CPH | 0371AG | 25 m | 2:30.00 | |
6 | 87 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:35.00 | |
7 | 140 | Grell Oskar Skov | 2002 | VAT CPH | 0217AC | 25 m | 2:37.28 | |
8 | 76 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:38.22 | |
9 | 18 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 2:45.17 | |
10 | 131 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 2:45.40 | |
11 | 7 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:45.83 | |
12 | 9 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 2:50.99 | |
13 | 2 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:54.75 | |
14 | 1 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:56.48 | |
15 | 149 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 3:01.30 | |
16 | 12 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 3:07.76 | |
17 | 19 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 3:09.19 | |
18 | 146 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 3:14.99 | |
19 | 157 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 3:14.99 | |
20 | 150 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 3:18.81 | |
21 | 83 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 3:27.48 | |
22 | 72 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 3:30.00 | |
23 | 80 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 3:30.00 | |
24 | 109 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 29 oktober 2016 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:13 |