Startliste for Distancestævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 2
|
Stævne navn |
Distancestævne 2016 |
|
Udskriftsdato |
30 oktober 2016 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:55 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 oktober 2016 |
|
|
|
|
Løb 2, 400m Medley Herrer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
0471AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
100 |
2 |
Jonas Vollquartz Svensson |
2004 |
0413AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
92 |
3 |
William Jensen |
2002 |
0209AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
94 |
4 |
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
0487AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
97 |
5 |
Rasmus Emil Poulsen |
2001 |
0167AQ |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
93 |
6 |
Jeppe Kjær |
2004 |
0419AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
90 |
1 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
74 |
2 |
Bertram Grøn Brandelev |
2004 |
0423AI |
TRITON B |
|
25m |
7:20.00 |
89 |
3 |
Silas Waterval |
2004 |
0491AF |
TRITON B |
|
50m |
7:13.71 |
83 |
4 |
Philip Rindum |
2005 |
0535AC |
TRITON B |
|
25m |
7:15.00 |
99 |
5 |
Jonathan Skadhauge |
2005 |
0509AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
102 |
6 |
Sune Vergmann |
2005 |
0595AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
142 |
1 |
Mikkel Andersen |
2005 |
0531AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
6:50.19 |
47 |
2 |
Thor Gudmand-Høyer |
2002 |
0239AD |
GENTOFTE |
|
25m |
6:15.00 |
76 |
3 |
Lasse Darlem Brandt |
2003 |
0379AH |
TRITON B |
|
50m |
6:06.18 |
149 |
4 |
Tobias Gammelvind |
2004 |
0437AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
6:13.52 |
48 |
5 |
Anders Hvidt |
2002 |
0271AN |
GENTOFTE |
|
25m |
6:15.00 |
82 |
6 |
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
0361AL |
TRITON B |
|
50m |
6:52.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
77 |
1 |
Mikkel Hjelm |
2003 |
0375AG |
TRITON B |
|
50m |
5:41.73 |
148 |
2 |
Jet Li Fuhrmann |
2004 |
0487AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:27.44 |
3 |
3 |
Carl Emil Hertz Bugge |
2003 |
0315AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:10.38 |
87 |
4 |
Gustav Klit Stjernholm |
2002 |
0215AD |
TRITON B |
|
50m |
5:10.62 |
18 |
5 |
Oliver Søgaard-Andersen |
2003 |
0339AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:31.96 |
150 |
6 |
Sebastian Greisen |
2004 |
0487AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:48.57 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 |
Udskriftsdato |
30 oktober 2016 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
08:55 |
|