Program för Efterårsstævne
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Dag 1
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Efterårsstævne 2016 |
|
Udskriftsdato |
29 oktober 2016 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
09:06 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 oktober 2016 |
|
|
|
|
Løb 9, 100m Medley Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
156 |
1 |
Rosa Rank Solhart |
2007 |
0762AD |
GLADSAXE |
|
25m |
|
155 |
2 |
Lise H. V. Waarst |
2007 |
0732AD |
GLADSAXE |
|
25m |
|
143 |
3 |
Olga Krogh-Olsen |
2007 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
|
85 |
4 |
Alba Mantoni |
2006 |
0632AK |
GENTOFTE |
|
25m |
|
266 |
5 |
Malou Nabe |
2006 |
0684AM |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
138 |
1 |
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
0768AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:12.39 |
223 |
2 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
25m |
2:03.07 |
292 |
3 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:56.36 |
293 |
4 |
Hanna Rørbech |
2006 |
0672AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:59.49 |
142 |
5 |
Milla Klausen |
2006 |
0692AK |
GLADSAXE |
|
25m |
2:08.78 |
145 |
6 |
Oline Ludvigsen |
2007 |
0768AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:21.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
115 |
1 |
Maja Damkjær Bartels |
2006 |
0656AL |
GLADSAXE |
|
25m |
1:52.93 |
101 |
2 |
Natascha Sibbern |
2007 |
0764AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:52.22 |
83 |
3 |
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
0698AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:50.66 |
100 |
4 |
Dikte Johanne Schrøder |
2006 |
0614AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:51.97 |
144 |
5 |
Sofie Emilie Lange |
2007 |
0702AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:52.87 |
9 |
6 |
Lykke Jørgensen |
2006 |
0632AH |
VI39 |
|
25m |
1:53.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
116 |
1 |
Victoria Xin Ai Liu Carst |
2006 |
0698AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:49.70 |
152 |
2 |
Bianca Roos |
2006 |
0622AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:48.55 |
157 |
3 |
Sofie Ewers Stokholm |
2006 |
0678AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:47.50 |
294 |
4 |
Isabella M. Madsen |
2007 |
0798AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:48.46 |
146 |
5 |
Jasmine Løkkegaard |
2006 |
0604AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:49.66 |
6 |
6 |
Lara Ghizzaui |
2007 |
0702AF |
VI39 |
|
25m |
1:50.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
149 |
1 |
Henriette Roos |
2006 |
0602AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:46.53 |
153 |
2 |
Maise Trærup Tychsen |
2006 |
0614AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:45.36 |
105 |
3 |
Molly Sczzepanski |
2006 |
0662AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:43.56 |
8 |
4 |
Sarah Gudme |
2007 |
0738AE |
VI39 |
|
25m |
1:44.14 |
65 |
5 |
Johanne Hummelmose |
2006 |
0628AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:45.83 |
151 |
6 |
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
0758AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:46.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
139 |
1 |
Maria Claudia S. Hansen |
2006 |
0662AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:40.90 |
369 |
2 |
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:37.67 |
148 |
3 |
Kamma Rasmussen |
2006 |
0686AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:33.95 |
118 |
4 |
Monika Dragieva |
2006 |
0688AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:35.94 |
51 |
5 |
Stella Demuth Andersen |
2006 |
0694AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:39.52 |
368 |
6 |
Maria Stoklund |
2006 |
0648AF |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:43.41 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 |
Udskriftsdato |
29 oktober 2016 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
09:06 |
|