Program for IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
11 v |
1 | 252 | Ollikainen Aino | 2005 | KeuTo | 05A182 | 50 m | 1:34.28 | 1:31.28 | |
2 | 129 | Terävä Ronja | 2005 | LrU | 05A658 | 50 m | 1:42.42 | 1:39.42 | |
3 | 16 | Korkalainen Maria | 2005 | JoUS | 05A667 | 25 m | 1:40.24 | 1:40.24 | |
4 | 98 | Jäkärä Aino | 2005 | LrU | 05A186 | 50 m | 1:47.67 | 1:44.67 | |
5 | 152 | Ruottinen Ronja | 2005 | MiUS | 05A165 | 25 m | 1:45.44 | 1:45.44 | |
6 | 101 | Kauppinen Ida | 2005 | LrU | 05A319 | 25 m | 1:47.49 | 1:47.49 | |
7 | 147 | Kukkonen Iina | 2005 | MiUS | 05A437 | 25 m | 1:53.50 | 1:53.50 | |
8 | 173 | Huhta Ella | 2005 | SWIM | 05A766 | 50 m | 1:56.73 | 1:53.73 | |
9 | 114 | Meintjes Ankia | 2005 | LrU | 05A649 | 25 m | 1:55.27 | 1:55.27 | |
10 | 200 | Palonen Denise | 2005 | SWIM | 05A241 | 50 m | 2:04.80 | 2:01.80 | |
11 | 70 | Mättö Pihla | 2005 | KuUS | 05A904 | 25 m |
12 v |
1 | 259 | Heikkinen Iida | 2004 | UI | 04A273 | 25 m | 1:25.75 | 1:25.75 | |
2 | 143 | Jämsä Iiris | 2004 | MiUS | 04A703 | 25 m | 1:29.29 | 1:29.29 | |
3 | 177 | Kajosmäki Anna | 2004 | SWIM | 04A310 | 25 m | 1:29.33 | 1:29.33 | |
4 | 185 | Kuparinen Noora | 2004 | SWIM | 04A288 | 25 m | 1:29.82 | 1:29.82 | |
5 | 6 | Gavrilov Elina | 2004 | JoUS | 04A825 | 25 m | 1:33.28 | 1:33.28 | |
6 | 247 | Hautamäki Pinja | 2004 | KeuTo | 04A535 | 50 m | 1:36.79 | 1:33.79 | |
7 | 115 | Mäki-Hokkonen Ida | 2004 | LrU | 04A394 | 50 m | 1:37.09 | 1:34.09 | |
8 | 12 | Kerkkänen Meeri | 2004 | JoUS | 04A520 | 50 m | 1:39.02 | 1:36.02 | |
9 | 266 | Myllärinen Viljaana | 2004 | UI | 04A492 | 50 m | 1:39.54 | 1:36.54 | |
10 | 151 | Partanen Senni | 2004 | MiUS | 04A938 | 25 m | 1:36.99 | 1:36.99 | |
11 | 201 | Parkatti Nea | 2004 | SWIM | 04A345 | 50 m | 1:40.20 | 1:37.20 | |
12 | 180 | Kinnunen Veera | 2004 | SWIM | 04A579 | 25 m | 1:43.03 | 1:43.03 | |
13 | 221 | Tourunen Aada | 2004 | SWIM | 04A323 | 50 m | 1:48.40 | 1:45.40 | |
14 | 145 | Kammonen Tuuli | 2004 | MiUS | 04A701 | 25 m | 1:45.52 | 1:45.52 | |
15 | 25 | Pietiäinen Mitra | 2004 | JoUS | 04A567 | 25 m | 1:46.12 | 1:46.12 | |
16 | 179 | Kinnunen Juuli | 2004 | SWIM | 04A549 | 25 m | 1:51.29 | 1:51.29 | |
17 | 91 | Aalto Onna | 2004 | LrU | 04A551 | 25 m | 1:58.95 | 1:58.95 | |
18 | 251 | Nieminen Pilvi | 2004 | KeuTo | 04A640 | 25 m | 2:05.77 | 2:05.77 | |
19 | 38 | Soininen Iiris | 2004 | JoUS | 04B085 | 25 m |
13 v |
1 | 212 | Ruuska Martta | 2003 | SWIM | 03A582 | 50 m | 1:18.57 | 1:15.57 | |
2 | 203 | Pellinen Siiri | 2003 | SWIM | 03A581 | 25 m | 1:22.34 | 1:22.34 | |
3 | 176 | Järvinen Saana | 2003 | SWIM | 03A761 | 25 m | 1:25.05 | 1:25.05 | |
4 | 107 | Kuuva Hilla | 2003 | LrU | 03A513 | 25 m | 1:25.41 | 1:25.41 | |
5 | 195 | Metiäinen Inka | 2003 | SWIM | 03A640 | 25 m | 1:25.58 | 1:25.58 | |
6 | 275 | Laakkonen Veera | 2003 | Plaani | 03A241 | 25 m | 1:26.92 | 1:26.92 | |
7 | 280 | Ohra-aho Ella | 2003 | Plaani | 03A882 | 25 m | 1:27.99 | 1:27.99 | |
8 | 276 | Laakso Anni-maria | 2003 | Plaani | 03A207 | 50 m | 1:32.02 | 1:29.02 | |
9 | 78 | Räsänen Lotta | 2003 | KuUS | 03A966 | 25 m | 1:30.48 | 1:30.48 | |
10 | 14 | Kinnunen Minna | 2003 | JoUS | 03A327 | 25 m | 1:32.09 | 1:32.09 | |
11 | 192 | Mangeloja Emma | 2003 | SWIM | 03A757 | 50 m | 1:46.15 | 1:43.15 | |
12 | 92 | Galay Ekaterina | 2003 | LrU | 03A992 | 50 m | 1:46.33 | 1:43.33 | |
13 | 226 | Viertorinne Helmi | 2003 | SWIM | 03A826 | 50 m | 1:49.72 | 1:46.72 | |
14 | 146 | Kemppainen Aino | 2003 | MiUS | 03B092 | 25 m | 1:47.15 | 1:47.15 | |
15 | 26 | Pitkänen Moona | 2003 | JoUS | 03A945 | 25 m | 1:49.52 | 1:49.52 | |
16 | 191 | Lähteinen Ines | 2003 | SWIM | 03B110 | 50 m | 2:00.97 | 1:57.97 | |
17 | 209 | Riipinen Suvi | 2003 | SWIM | 03B162 | 25 m |
14 v |
1 | 43 | Wegelius Vilhelmiina | 2002 | JoUS | 02A466 | 50 m | 1:24.09 | 1:21.09 | |
2 | 199 | Palokangas Peppi | 2002 | SWIM | 02A100 | 50 m | 1:24.27 | 1:21.27 | |
3 | 194 | Merisalo Viivi | 2002 | SWIM | 02A419 | 50 m | 1:25.06 | 1:22.06 | |
4 | 157 | Paasonen Viivi | 2002 | PunkUrh | 02A446 | 50 m | 1:27.06 | 1:24.06 | |
5 | 243 | Turkkila Anni | 2002 | JIlves | 02A337 | 25 m | 1:24.73 | 1:24.73 | |
6 | 273 | Antikainen Rosa | 2002 | Plaani | 02A698 | 25 m | 1:31.00 | 1:31.00 | |
7 | 30 | Pyykönen Pinja | 2002 | JoUS | 02A793 | 25 m | 1:33.71 | 1:33.71 | |
8 | 272 | Vaaranmäki Aino | 2002 | UI | 02A717 | 25 m | 1:33.72 | 1:33.72 | |
9 | 24 | Parviainen Oona | 2002 | JoUS | 02A431 | 25 m | 1:36.60 | 1:36.60 | |
10 | 208 | Raudaskoski Cecilia | 2002 | SWIM | 02B205 | 50 m | 1:39.60 | 1:36.60 | |
11 | 150 | Ojalehto Tiina | 2002 | MiUS | 02B195 | 25 m | 1:44.53 | 1:44.53 | |
12 | 108 | Kuuva Pinja | 2002 | LrU | 02A830 | 25 m | 1:47.41 | 1:47.41 | |
13 | 35 | Saranpää Iiris | 2002 | JoUS | 02A912 | 25 m | 1:50.24 | 1:50.24 | |
14 | 196 | Nieminen Ruusu | 2002 | SWIM | 02B264 | 25 m |
15 v |
1 | 149 | Liukkonen Maija | 2001 | MiUS | 01A778 | 50 m | 1:24.03 | 1:21.03 | |
2 | 211 | Roiko-Jokela Niina | 2001 | SWIM | 01A291 | 50 m | 1:26.75 | 1:23.75 | |
3 | 65 | Kokolahti Anni | 2001 | KuUS | 01B023 | 25 m | 1:29.52 | 1:29.52 | |
4 | 188 | Leppänen Noora | 2001 | SWIM | 01A088 | 50 m | 1:34.27 | 1:31.27 | |
5 | 214 | Seijari Mimosa | 2001 | SWIM | 01B195 | 25 m | 1:36.10 | 1:36.10 | |
6 | 166 | Potaseff Emmi | 2001 | VarU | 01B015 | 50 m | 1:39.86 | 1:36.86 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 28 lokakuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:52 |