Program för Lödde Cup 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Lödde Cup |
|
Utskriftsdatum |
08 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
07:47 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: Sparbanken Skåne |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
490 |
2 |
Saga Lundgren |
2005 |
AF0805 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:13.42 |
164 |
3 |
Ida Husby |
2006 |
AF1406 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:57.03 |
315 |
4 |
Louise Hörup |
2004 |
BN4204 |
POSEIDON |
|
25m |
1:58.95 |
338 |
5 |
Ella Zetterström |
2005 |
BH2805 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
337 |
1 |
Elsa Wester |
2006 |
AS4606 |
POSEIDON |
|
25m |
1:52.32 |
274 |
2 |
Anna Stenberg |
2005 |
AA3405 |
MKK |
|
25m |
1:43.92 |
464 |
3 |
Hanna Stenskepp |
2005 |
AJ8605 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:42.30 |
502 |
4 |
Vanessa Johansson |
2006 |
AA4606 |
POSEIDON |
|
25m |
1:42.49 |
84 |
5 |
Tuva Rosén Sundström |
2002 |
AT7802 |
SS IDEN |
|
25m |
1:47.13 |
255 |
6 |
Hanna Nilsson |
1999 |
BF5699 |
MKK |
|
50m |
1:55.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
283 |
1 |
Mikaela Virc |
2003 |
AV6403 |
MKK |
|
25m |
1:39.11 |
215 |
2 |
Sanna Bredberg Jakstrand |
2003 |
BG1803 |
MKK |
|
25m |
1:37.73 |
469 |
3 |
Thea Wicknertz |
2005 |
AT3405 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:35.94 |
452 |
4 |
Amanda Persson |
2005 |
AJ0805 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:36.90 |
219 |
5 |
Adna Curan |
2003 |
BK4803 |
MKK |
|
25m |
1:38.26 |
453 |
6 |
Matilda Persson |
2004 |
AX2204 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:42.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
465 |
1 |
Kajsa Söderholm |
2004 |
AN2404 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:34.04 |
261 |
2 |
Kristina Orban |
2004 |
AS9804 |
MKK |
|
25m |
1:28.52 |
196 |
3 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:27.33 |
248 |
4 |
Linnea Liljenfors |
2004 |
AA0804 |
MKK |
|
25m |
1:28.09 |
213 |
5 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
25m |
1:30.48 |
240 |
6 |
Michelle Kusnadi |
2001 |
BS5201 |
MKK |
|
25m |
1:35.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
225 |
1 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
25m |
1:23.81 |
194 |
2 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:19.79 |
183 |
3 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:13.48 |
13 |
4 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:18.93 |
16 |
5 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:21.64 |
163 |
6 |
Hanne Husby |
2004 |
AF5804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:24.98 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
08 oktober 2016 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
07:47 |
|